Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Reklamowy pendrive - dobry pomysł na reklamę?

Recommended Posts

Myślicie, że taki reklamowy pendrive to dobry pomysł na reklamę?

Tak się zastanawiam nad tym czy opłaca się inwestować w tego typu rozwiązania.

Opłaca się, ale z tego co sama zauważyłam - większość firm jak już się na to decyduje, to później wręcza te gadżety tylko wybranym klientom, np. przy większych zakupach.

Taki pendrive z nadrukiem, jak np. tutaj: http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety-re...amieci-usb.html to na pewno nieco większy wydatek niż długopisy reklamowe, więc warto sobie to przemyśleć i ta ułożyć kampanię, żeby nam się opłacała.

Pomysł bardzo dobry. Nasi Klienci są bardzo zadowoleni, gdy dostają takiego pendriva. Oczywiście musi on być dobrej jakości. Zamawialiśmy ostatnio pamięci ze strony www.usbgifts.pl i z czystym sumieniem polecamy! Ceny bardzo korzystne i również jakość jest doskonała. Sprowadzili też dla nas model, na którym konkretnie nam zależało.

Witam.

Może jest dobra, ale nie lepiej zainwestować w tradycyjną reklamę np. banery, plakaty, stoiska reklamowe czy ścianki rollup tutaj masz ciekawe oferty http://www.hurtowniadruku.pl/index.php/oferta . Drukarnia stawia na profesjonalizm a w druku stosuje różne techniki w zależności od projektu oraz wymogów klienta.

Moim zdaniem lepszym pomysłem będzie marketing internetowy zakupiony w agencji https://solv.pl/uslugi/ jest to firma zajmująca się taką reklamą od lat i wiedząca na czym to polega, ja korzystam z ich usług ponad rok i jestem zachwycona efektami zainteresowania działalnością 

Moim zdaniem fajna i ciekawa opcja, reklamowy pendrive to skuteczna forma promocji oraz reklamy dla każdego z naszych klientów, więc warto o to zadbać.

Pomysł niby fajny, ale to w moim uznaniu to nie reklama a gest by zostawić po sobie dobre wrażenie. Gadżetami nie przyciągniemy nowego klienta, co najwyżej sprawimy, że być może ktoś kto został naszym klientem jeden raz, wróci jeszcze. Jeżeli chodzi o nowych klientów to ja raczej stawiam na działania w sieci i pozyskiwanie kontaktów.