Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
annnka

Impreza integracyjna

14 postów w tym temacie

Firmy, szczególnie te większe, organizują imprezy zarówno dla samych

pracowników, jak i rodzinne imprezy integracyjne.

Jestem zwolenniczką tych rodzinnych imprez,

gdyż pracując na co dzień pracownicy wystarczająco

się integrują.

A takie rodzinne imprezy można zorganizować np. w IncaPlay , jeśli chodzi o Warszawę.

Gdy jest odpowiednia pogoda, to może być też jakiś piknik w plenerze.

A powiedźcie mi, jakie atrakcje na tego typu imprezach, cieszą się największą popularnością?

Sama ostatnio słyszałam, że ludzie coraz chętnie wynajmują fotobudki, jak chociażby te z MiMoFoto.pl i są one świetną formą zabawy. Poza tym ludzie potem długo wspominają firmowe imprezy, oglądając wesołe zdjęcia.

Ja bym zasugerował tylko dla pracowników. I to nie w knajpie, przy szumie głośników i morzu alkoholu, bo taka impreza ani nikogo nie zintegruje, ani nikogo nie odstresuje. W dzisiejszych czasach by prawdziwie odpocząć trzeba "pozbyć się" technologii - komórek, tabletów, laptopów. One sprawiają, że ciągle (czy chcemy, czy nie) jesteśmy w pracy. Pomyśl może o imprezie takiej jak ta - Cyfrowy Detox http://cyfrowydetox.pl/. Podczas takiej imprezy uczestnicy pozbywają się właśnie komórek, tabletów, laptopów. Mają czas i sposobność do tego by odpocząć, zrelaksować się, wyciszyć, a przy okazji zgrać z grupą.

Zgadzam się, że lepsza będzie impreza integracyjna tylko dla pracowników. Mi się bardzo podobają imprezy wyjazdowe, organizowane poza miastem. Są hotele, które zajmują się organizacja imprez firmowych. Ciekawa ofertę ma Hotel Centrum Molo nad Zalewem Sulejowskim. W sezonie jest tam mnóstwo atrakcji- szczególnie dla miłośników sportów wodnych.

Cudowna miejscówka w Łączkach, patrzcie - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

To w zasadzie u wrót Bieszczad, a macie tam dosłownie wszystkie atrakcje, jakie tylko przyjdą wam na myśl.

Ale ogólnie dla ludzi, którzy na co dzień żyją w mieście, impreza w takich klimatach, z chłopskim jadłem, musi być niesamowita. 

Jak za organizację zabierze się dobra agencja to będzie co robić w każdym miejscu. Eventy w mojej firmie robi zazwyczaj mrucon-events.pl i jeszcze się nie zdarzyło na przestrzeni ostatnich lat żeby pracownicy nie  byli zadowoleni z wyjazdu integracyjnego ;)

impreza integracyjna może tez być aktywna, na przykład u mnie w pracy to wybraliśmy się na paintball, takie wyjazdy firmowe naprawdę pozwalają poznać siebie lepiej i przede wszystkim od strony pozytywnej :) 

Najlepsze są te wyjazdy integracyjne, zawsze można naprawdę ciekawie spędzić czas, nawet bardzo niebanalnie

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0