Zaloguj się, aby obserwować  
annnka

Impreza integracyjna

Recommended Posts

Mozna zrobic dwa warianty integracji - jedną wyjazdową tlyko dla pracowników, a drugą np. w formie rodzinnego pikniku gdzieś na powietrzu i juz dla pracowników i ich rodzin:)

Na imprezę integracyjną warto wynająć dodatkowe stoły, krzesła, sztućce czy parkiet do tańczenia. Tego typu rzeczy oraz wiele innych przedmiotów, które uatrakcyjnią imprezę firmową możecie znaleźć w ofercie firmy http://www.gastro4rent.pl, która zajmuje się wynajmowaniem sprzętu na imprezy.

W mojej firmie niestety nie ma wyjść pracowniczych i ludzie nie chcą się za bardzo integrować, a szkoda. Za to mój mąż ma takie wyjście przynajmniej raz w tygodniu i trochę mu zazdroszczę. Ostatnio nawet byli w tunelu aerodynamicznym SpeedFly pod Wrocławiem i latali w tym tunelu. Mąż mówił, że uczucie jest podobne do skoku ze spadochronem :D

Ja póki co byłem na dwóch imprezach integracyjnych z moją firmą i obie wyglądały podobnie ale było bardzo fajnie. Darmowy alkohol, fajna miejscówka, smaczne jedzenie od Catering Arts, z którym nasza firma współpracuje. Ogólnie bardziej zżyłem się z ziomeczkami z pracy.

Impreza integracyjna a już tym bardziej wyjazdowa to sztos pomysł. My z firmą pojechaliśmy na integrację, której organizacją zajął się Armageddon Challenge. Mieliśmy zapewniony nocleg, wyżywienie a z atrakcji Paintball w opuszczonych budynkach oraz bieg na orientację w lesie z punktami crossfit. Integracja była świetna!!!

My mielismy  impreze integracyjna wszystkich pracowników nowo otwartego  oddziału naszej firmy w miejscowości Kolo. Tam jest taka fajna sala i hotel Biały Fortepian. Dużo dobrego jedzenia, pomocna miła obsługa, fajnie wyposazone pokoje. Mielismy kawalek ale bylo warto :D

U nas latem też była baardzo fajna imprezka integracyjna - w plenerze, gdzies na Mazurach:) Bawiliśmy się świetnie, była masa zabaw team buildingowych, dzięki czemu ekipa doskonale się zgrała, a na uwieńczenie wyjazdu zagrał dla nas zespół muzyczny :) Wszystko brzmi super, ale było z tym troche organizacji, z którą świetnie sobie poradziły nasze koleżanki z działu administracji! Pomyślały o wszystkim, a przede wszystkim załatwiły od https://agar-power.pl/  profesjonalny agregat prądotwórczy, aby koncert mógł się odbyc na powietrzu ;)

Właśnie to liczy się najbardziej, czyli samo miejsce w którym chcemy zorganizować taką imprezę integracyjną, im będzie ono bardziej klimatyczne tym większa szansa na to, że całość również okaże się udana. Polecam oprócz Mazur wybrać Bałtyk lub Tatry :)

Nie trzeba wcale bardzo daleko wyjeżdżać, wszędzie są miejsca gdzie taką imprezę można zrobić i to z dużym powodzeniem. My z Poznania jechaliśmy raptem 17 km do Puszczykowa do hotelu HOT_elarnia. W obiekcie SPA, wykwintna restauracja, duża sala do zabawy i sale konferencyjne/szkoleniowe. Taki adres który warto zapisać jak się prowadzi firmę ale i chce zorganizować wesele. Bez sensu byłoby jechać dalej naprawdę bo tam było idealnie, jak ma się tylko ochotę są w stanie zapewnić więcej atrakcji, wycieczki, paint ball, warsztaty itp. 

Zgadzam się z przedmówcą, lokalnie też można znaleźć ciekawe miejsce, w którym można zorganizować taką imprezę. Można też wynająć firmę eventową, która posiada cały niezbędny sprzęt do obsługi wydarzenia, a także podpowie gdzie taką imprezę przeprowadzić. W Krakowie korzystaliśmy z usług firmy eventowej Concept Music Art i firmowy bankiet wypadł rewelacyjnie.  Bardzo dobre nagłośnienie, do tego fajna muzyka, wszystko było dobrze słychać, co nie zawsze jest prostym wyzwaniem w zależności od pomieszczenia. Pracownicy CMA wszystko sprawnie poukładali, a także można było liczyć na ich pomoc techniczną podczas całonocnej imprezy.

to wszystko tez zależy co lubicie :) My na przykład w a1 club zrobiliśmy sobie imprezę integracyjną. Z racji, ze w naszej pracy mamy sporo imprezowiczów, to każdy się świetnie bawił.

Warto rozejrzeć się za odpowiednim miejscem na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Jeżeli poszukujecie czegoś pod Warszawą to zapoznajcie się z ofertą http://www.siodmeniebo.info Miejsce to znajduje się 50 kilometrów od Warszawy i jest idealne do organizowania imprez integracyjnych.

nam firma zorganizowała imprezę w klubie go go Gold House w Warszawie i było mega! mieliśmy loże, zapewniony dobry alkohol, grała dobra muzyka i tańczyły piękne dziewczyny 

Trudno jest zorganizować przyjęcie integracyjne, w końcu wszyscy jesteśmy odmienni i mamy różne gusta, czy to kulinarne czy światopoglądowe.. Dlatego ja wybrałam lokal  Bubbles Bar Warszawa na takie spotkanie. Jest przyjazny, obsługa jest kompetentna, a i  menu bardzo rozbudowane. Happy Hour na alkohole wszystkim przypadło do gustu, jak i spacer po położonym niedaleko Krakowskim Przedmieściu. 

Warto rozejrzeć się za odpowiednim miejscem do zorganizowania tego typu imprezy. Jeżeli poszukujecie czegoś na terenie województwa podlaskiego to skontaktujcie się z http://www.hotelsuprasl.com Jest to świetny hotel pod Białymstokiem, który ma spore doświadczenie w organizowaniu tego typu imprez.

Dobrze jest wiedzieć gdzie można zamówić firmę cateringową, która zajmie się na przykład organizacją eventu firmowego  z gwarancją sukcesu.  Takim cateringiem jest firma  J.B. Catering. z Otwocka  i impreza zorganizowana z ich pomocą to tylko i wyłącznie  sukces. 

Fajnym miejscem na imprezę firmowa jest https://www.podwulkanem.pl . Hotel w pobliżu jeziora czorsztyńskiego, cudowne widoki na Pieniny i góry w zasięgu możliwości  nawet dla leniuchów.., a widoki bezcenne!

Moim zdaniem lepiej jest zrobić imprezę dla samych pracowników. Niech odpoczną od rodziny ;) Nie wolno jednak zapominać o tym, że sama jedna impreza integracyjna roboty nie zrobi. Warto jest też zainwestować w niegłupi program do obsługi personelem. Warto więc sprawdzić to co jest na stronie [link usunięty] gdyż dysponują oni ciekawymi rozwiązaniami w tej materii.

Dnia 30.03.2019 o 17:41, MatyldaY napisał:

Zależy jakie dokładnie towarzystwo pracowników. Jak ludzie młodsi to tylko i wyłącznie pracownicza

No dokładnie. Bo inne atrakcje zaplanuje się dla pracowników młodszych, inne dla starszych. Duże znaczenie ma to, z jakiej grupy ludzi pochodzą pracownicy oraz jakie jest ich środowisko. Dzięki temu mozna dopasować atrakcje na miejscu do ich potrzeb. 

Kilka atrakcji jakie możecie wziac pod uwagę

paintball laserowy - o wiele lepsza opcja paintballu tradycyjnego bo nie ma tutaj siniaków ani zabrudzeń

escape room

ewentualnie organizcję pikniku na wolnym powietrzu ( robi się w koncu coraz cieplej)

Ta firma zajmuje się organizowaniem takich pikników  [link usunięty]   - czasami jest o wiele lepsza opcja niż planowanie samodzielnie w ciemno. 

Zdecydowanie impreza tylko dla pracowników. Chodzi o ich integrację a nie imprezę rodzinną. Imprezy na torach wyścigowych są super pomysłem i do wyboru jest kilkanaście torów w całej Polsce.

Według mnie lepsza jest impreza z rodziną i dziećmi, ale to moje zdanie 🙂 Ostatnio byłem właśnie z rodzinką i było super. Świetne towarzystwo, super atrakcje, nawet dzieci miały co robić. Było booble football kojakfree.com taka zabawa, gdzie wchodzi się do nadmuchanych kul. Bawiliśmy się niesamowicie, a do tego pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego- mistrza Polski freestyle football.