Zaloguj się, aby obserwować  
warszawiak

Odchudzanie bez Ćwiczeń???

Recommended Posts

Jest to możliwe, ale nasze ciało będzie się przez to zmieniało na niekorzyść. Lepiej połączyć dietę z ćwiczeniami. Jeśli chcemy szybko osiągnąć upragniony cel, to warto sobie zrobić badania genetyczne w DF Medica. Wyniki pozwalają optymalizować dietę i treningi. Z tego typu rozwiązań korzystają już sportowcy i celebryci. Osobiście uważam, że jest to świetny pomysł!

Po ciąży musiałam zająć się porządnie moim kręgosłupem. Po zabiegach, masażach przyszła kolej na gimnastykę Zdrowy Kręgosłup no i tak przy okazji ćwiczeń na kręgosłup schudłam. Fajna sprawa polecam. Jak ktoś z okolic Trójmiasta [link usunięty]

Kup sobie takie kapsułki http://amlanforte.com/artykuly/metamorfozy. Jednak myślę że jakiś dłuższy spacerek jednak by się przydał. Zawsze to nawet lepsze dla zdrowia. Kapsułki są z naturalnego wyciągu więc nie musisz się obawiać skutków ubocznych.

O nie, tyle to schudłam raz tylko w tak krótkim czasie ale do tego miałam http://therm-line.com/therm-line-fast i ćwiczyłam po 15 min dziennie

zacznij się ruszać, polecam też liczyć kalorie, chyba że karmisz piersią, widziałąm gdzieś na googleplay fajną aplikację do liczenia kcal w ciągu dnia, wprowadza się do niej produkty i wiesz ile zjadasz. Przeczytaj sobie o tym jak liczyć kalorie na [link usunięty] fajny artykuł. ja wyliczyłam, że dla mojego trybu życia, aby spalić tygodniowo 1kg, muszę jeść 1200 kcal. nie chodzę głodna, i faktycznie chudnę.

Moim zdaniem ćwiczenia są obligatoryjnie. Zerknijcie sobie na artykuł tutaj - http://vitio.pl/african-mango/cwiczenia-na-odchudzanie . Moim zdaniem najlepsze jest kombo - ćwiczenia + dieta + suplementy. 

Uważam, że najlepsze efekty można uzyskać, jeśli ćwiczymy, stosujemy dietę i bierzemy odpowiednie suplementy. W przeciwnym wypadku trudno nam będzie pozbyć się szybko zbędnych kilogramów. Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.nowafarmacja.pl/ i sprawdzić jakie suplementy są obecnie na rynku dostępne i w które warto zainwestować.

Moim zdaniem nie da się schudnąć od tak sobie,trzeba ćwiczyć i trzeba stosować zbilansowaną dietę,najlepiej taką,którą ułoży nam specjalista od odżywiania.Posiłki przygotowywane powinny być tylko pod daną osobę,pod jej preferencję i oczekiwania.Takie warunki doskonale spełnia catering pudełkowy  [link usunięty]

Warto przyjrzeć mu się bliżej,warto poznać szczegóły diety pudełkowej.Jest ona nie tylko zdrowa,zbilansowana ale też łatwa w zastosowaniu dzięki temu,że jest nam dostarczana w dowolne miejsce , w którym danego dnia się znajdujemy.

Właśnie, że jest tak łatwo. Kluczem jest dieta. Ja schudłam 12 kilogramów już łącznie, korzystając z diety redukcyjnej. Zamawiałam pudełka z jedzeniem - tzw. catering dietetyczny. Wiele firm ma taką ofertę, dostajesz na każdy dzień 5 posiłków, trzeba jeść regularnie i nie podjadać między posiłkami. Trzeba też oczywiście pić wodę. https://www.maczfit.pl/ moim zdaniem ma firma Maczfit i właśnie tę firmę mogę z czystym sumieniem polecić :) 

hej, schudną bez ćwiczeń idzie np.  [link usunięty]   ( osobiście ja skorzystałam ) ale jednak mimo wszystko oczywiście trzeba dbac o siebie po zabiegu żeby nie było efektu jojo ;)  Ja pozbywałam sie oponki na brzuchy nie ważne co i jak robiłam zawsze było w końcu sie zdecydowałam na Kriolipoliza i za działało !! Polecam ;) 

Warto pomyśleć o odchudzaniu bez ćwiczeń  jak się ma dobrze oczyszczony organizm. Warto tutaj pomyśleć też o napojach i produktach naturalnych. Ja lubię np. te:  [link usunięty]  . Sprawdzają się fajnie podczas odchudzania. 

Ja zamawiam catering dietetyczny z  [link usunięty]  i ładnie chudnę, kilogramy lecą, ale aby ciało nie traciło jędrności, to dodatkowo chodzę ostatnio regularnie na basen, aby też ruch był elementem mojego zdrowego trybu życia :) 

No nie wiem czy takie odchudzanie jest dobre dla organizmu... O ile faktycznie waga może spadać, to może się okazać, że podczas jakiegokolwiek wysiłku spalamy mięśnie, a tłuszcz dalej się odkłada. Odrobina aktywności fizycznej raczej nikomu nie zaszkodzi (no chyba, że ktoś ma jakieś lekarskie przeciwwskazania). Poza tym nie chodzi o to, żeby od razu każdy uprawiał cross fit, na początek wystarczą mniej intensywne ćwiczenia, dostosowane do możliwości organizmu. No i oczywiście zbilansowana dieta, a nie tylko listek sałaty i woda na cały dzień :)