Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
klarowna

Rodzinna impreza firmowa

15 postów w tym temacie

Rodzinne imprezy firmowe - spoko, ale to chyba tylko w wielkich zakładach, bo w takiej firmie co zatrudnia kilknaście lub nawet kilkadziesiąt osób, to raczej nie będzie funduszy na to :P

Rodzinne imprezy firmowe to bardzo ciekawy pomysł na nieformalną integrację pracowników i promocję pracodawcy.

My póki co nie mam takie w planach, ale przygotowujemy się do zorganizowania konferencji dla pracowników.

Namierzyliśmy fajną ofertę: http://hotelstyl70.pl/news/69/wiosenna-oferta-konferencyjna , akurat wiosenną.

Dobra lokalizacja to połowa sukcesu, jeśli chodzi o komfort uczestników. Poza tym, hotel ma doskonałą infrastrukturę konferencyjną.

Czy ktoś korzystał z tej oferty? Napiszcie, proszę, parę słów.

Hmm... a może zróbcie piknik? Zauważyłam, że coraz więcej firm się na cos takiego decyduje a pogoda bardzo dopisuje. Moja mama w zeszłym tygodniu była na firmowym pikniku nad jeziorem i wróciła bardzo zadowolona.

Jakiś czas temu organizowałem imprezę firmową. Zdecydowałem się postawić na gościniec www.tenczyn.pl, który znajduje się w górach. Jest to miejsce idealne do organizacji imprez firmowych, w tym i tych dla całych rodzin.

Zielona Polana to naprawdę genialna miejscówka, kilkukrotnie tam byliśmy.
Warto właśnie dla tych góralskich klimatów, totalnie odmiennego klimatu.
Pytanie tylko - jakie są wasze oczekiwania, ale na taki wypad i w takim budżecie, zdecydowanie warto wyskoczyć.
Coś pięknego ;-)

Wiem i dlatego o niej piszę. Ogólnie sama impreza w góralskich klimatach to już konkret.

A poza tym w Zielonej Polanie macie w zasadzie wszystko, czego potrzebujecie. W sensie - można tak zorganizować naprawdę wypasioną imprezę w galicyjskim stylu.

Pieczenie prosiaka to niezapomniany temat. 

Organizowałem imprezę firmową dla całych rodzin. Zorganizowałem ją pod Kielcami w dworku www.bobrza.pl Była to impreza plenerowa i była świetna. Miejsce to bardzo dobrze nadaje się do organizowania rodzinnych imprez firmowych.

Taką rodzinną imprezę firmową najlepiej zorganizować na otwartym powietrzu. Polecam wam zgłosić się do firmy www.gastro4rent.pl i wynająć od nich sprzęt niezbędny do zorganizowania imprezy plenerowej. OD nich możecie wypożyczyć stoły, krzesła, grille, lodówki do napoi itp.

Jeśli szukacie kogoś do organizacji imprezy firmowej to Śląska Agencja Koncertowa jest tu bardzo dobrą opcją. U nas oni organizowali dużą imprezę firmową. Zajęli się wszystkim - od znalezienia wykonawców, przez obsługę techniczną, prowadzenie imprezy, catering po wynajem hali. To prawdziwi profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, dopilnują wszystkiego jak należy.

Też uważam że rodzinna impreza na świeżym powietrzu to najlepszy pomysł. Jeżeli się na to zdecydujecie to zajrzyjcie na stronę www.konke.pl Znajdziecie tam szeroki wybór namiotów przeznaczonych na imprezy plenerowe oraz inne dodatki takie jak nadmuchiwane bramy czy balony.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0