Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Ludzie zwracają uwagę na stronę www?

Recommended Posts

Myślicie, że ludzie zwracają uwagę na to czy dana firma ma stronę firmową na własnej domenie czy na takiej bezpłatnej?

Sprawdzam różne opcje, ale póki co znalazłam tutaj: https://www.sprintdatacenter.pl/hosting chyba najbardziej sensowne rozwiązanie.

Jak wy to rozwiązaliście albo zamierzacie rozwiązać?

Kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje ;) Takie przysłowie.

Polecam sprawdzony hosting, który regularnie wykonuje kopie danych. Ostatnio głosno było "2be"

Wybierając hosting i domenę warto zajrzeć do https://dhosting.pl/ . Myślę, że ich oferta jest bardzo atrakcyjna, więc również i wy znajdziecie tu profesjonalną i godną polecenia ofertę.

Domena to jedna sprawa, a hosting to inna.

Domena powinna być przemyślana, bo to nazwa adresu, która zostanie na lata.

Hosting zawsze można zmienić, a stronę przenieść. Dobierz hosting do potrzeb. Każda firma hostingowa oferuje różne pakiety....

Jak ktoś dopiero zaczyna i chce posiadać pierwszą stronę firmową, to zazwyczaj wystarczy jakiś minimalny/standardowy pakiet (koszt w granicach 80-150zł rocznie). Nie są to wielkie pieniądze, więc warto. Na darmowym hostingu zasypują Twoją stronę reklamami, a to nie wygląda profesjonalnie. Pamiętaj www Twojej firmy ma być wizytówką Twojego biznesu.

[link usunięty] można wypróbować za darmo. Udostępniają konto na platformie do wysyłania kampanii mailingowej. Dobry pomysł na ściągnięcie ludzi do Twojej strony. Gdy już masz stronę firmową, dobrze jest poinformować klientów o tym :)

Profesjonalna kampania mailingowa to dobre narzędzie.

Wiadomo ze inwestycja w własna domene to zarazem nic aż tak drogiego po drugie podnaszaca wartośc firmy na przykład przy sprzedaży a i ak uzykownicy jako potecjalni klienci nie zwracaja wiekszej uwagi na to . Lecz prostszy adres unikatowy jest łatwiejszy do zapamiętania i łatwiej się pozycjonuje wiec ma to kilka plusów a po drugie zakóp domeny i hosting możesz wliczyć w koszty mysle ze inwestycja godna uwagi!!

Jeżeli chcecie stworzyć swój biznes w sieci to trzeba mieć ładną stronę, która zachęci klientów do odwiedzenia. Ja na przykład widziałem fajne strony tworzone przez Ideo Solutions AS [link usunięty] . Świetna sprawa, tworzą ładne i unikalne strony, a następnie je pozycjonują. Dzięki ich wsparciu szybko można zaistnieć w sieci.

Akurat hosting ma bardzo duże znaczenie, ale przecież normalne konta nie kosztują specjalnie dużo. Ten serwer który ja posiadam, wychodzi mnie w tym momencie poniżej 100 zł rocznie. Po co zatem w takiej sytuacji kombinować? Bo np. darmowe hostingi to jakiś dramatyczny pomysł.

Na to gdzie hostowana to raczej nie. Ale bardzo ważny jest tzw. user experience i usability, czyli ogólne wrażenie strony i jej użyteczność. Ale jeśli zlecisz zrobienie strony firmie takiej jak np. http://greenparrot.pl/ to nie musisz martwić się o te aspekty, bo zadbają o wszystko.

Darmowy hosting to jednak niepoważna sprawa w przypadku firmy. Zainwestuj te 100 zł w skali roku w jakiś minimalny, ja np. używam ovh.

Domena to jedna sprawa, a hosting to inna.

[link usunięty] powinna być przemyślana, bo to nazwa adresu, która zostanie na lata.

Hosting zawsze można zmienić, a stronę przenieść. Dobierz hosting do potrzeb. Każda firma hostingowa oferuje różne pakiety....

Jak ktoś dopiero zaczyna i chce posiadać pierwszą stronę firmową, to zazwyczaj wystarczy jakiś minimalny/standardowy pakiet (koszt w granicach 80-150zł rocznie). Nie są to wielkie pieniądze, więc warto. Na darmowym hostingu zasypują Twoją stronę reklamami, a to nie wygląda profesjonalnie. Pamiętaj www Twojej firmy ma być wizytówką Twojego biznesu.

[link usunięty] można wypróbować za darmo. Udostępniają konto na platformie do wysyłania kampanii mailingowej. Dobry pomysł na ściągnięcie ludzi do Twojej strony. Gdy już masz stronę firmową, dobrze jest poinformować klientów o tym :)

Profesjonalna kampania mailingowa to dobre narzędzie.

Amen

Co do głównego pytania - czy ludzie zwracają uwagę na stronę www - TAK - zdecydowanie zwracają uwagę. Z sieci korzysta dziś większość społeczeństwa i to własnie online szuka produktów i usług, które w danym momencie są im potrzebne. Strona www to wizytówka firmy - musi być profesjonalna i przyciągać uwagę. Postawienie firmowej strony na darmowym serwerze to bardzo zły pomysł - miliony reklam, wolne działanie - tylko to ci odstraszy potencjalnych klientów. Naprawdę warto zainwestować w stronę raz a porządnie. Jeśli nie orientujesz się, gdzie zamówić tanio domenę i hosting to może zleć kompleksowo usługę stworzenia strony www profesjonalnej agencji? Wybór jest spory - moja taka uwaga - w pierwszej kolejności patrz na portfolio czy jest godne uwagi jak to http://kompleksowa-reklama.pl/portfolio-www/, a w drugiej kolejności na cenę.

Ja również uważam, że strona www jest wizytówka firmy i warto ją zrobić porządnie. Polecam http://grupazaki.pl, która nie tylko profesjonalnie stworzy dla Ciebie stronę www, ale również zajmuje się opieką nad tą strona , jej promocją w sieci. W swojej ofercie maja również domeny i hosting. Polecam

Zdecydowanie zwracają uwagę. Darmowe serwisy mają dziwne rozszerzenia, co może wzbudzić niepokój potencjalnego klienta. Warto rejestrować strony w płatnych serwisach. Będzie bezpieczniej, pewniej, a przede wszystkim lepiej wizerunkowo. 

Jak najbardziej, dobra i czytelna strona www naszej firmy to podstawowa kwestia od której trzeba zacząć., dlatego też na jej projekcie absolutnie nie warto oszczędzać :.

No ale koszt strony www to znowu nie jest jakiś majątek którego nie można wyłożyć, no nie wiem taka prosta strona wizytówka + serwer + domena to nie więcej niż 1000 zł netto, z tego co sam kojarzę jak zaczynałem pracę i tworzyłem własną stronę www. To nie było jakoś dawno, maksymalnie rok temu strona zaczęła działać, optymalizacje czy lekkie poprawki, bo wiadomo strona, nawet najprostsza musi przejść przez testy, ale to nie są wielkie koszty. Poza tym wsadzasz to w koszt uzyskania przychodu. Kurde, to tak samo jakbyś szedł na spotkanie biznesowe bez wizytówki i pisał ludziom na kartce swój numer telefonu, niby wizytówka taka przestarzała fora, a jak profesjonalnie wygląda w oczach klienta, to samo się tyczy strony internetowej. Nie dość, że dzisiaj jezeli nie ma cię w sieci to nie istniejesz, to jeszcze sam fanpage na fb moim zdaniem nie wystarczy, bo nadal ludzie jak czegoś szukają to korzystają z google i strona też powiedziałbym - zabezpiecza, w pewnym stopniu twoją wiarygodność. Współpracuję od początku z jedną firmą, która namówiła mnie szczerze powiem na założenie strony i zupełnie tego nie żałuję, działania seo też nie są jakieś skandalicznie drogie i ze strony w zasadzie wpada mi najwięcej klientów w tej chwili. 

Strona internetowa ma bardzo duże znacznie w przypadku biznesu, to tak naprawdę wizytówka działalności.  Wychodząc z tego założenia, zainwestowałem w tworzenie strony internetowej na najwyższym poziomie, którą wykonała dla mnie firma https://solv.pl/strony-internetowe/ wszystko zostało stworzone dokładnie tak jak to sobie wyobraziłem, a nawet trochę lepiej.