Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Firmowa strona internetowa - jak to ogarnąć?

Recommended Posts

Jak stworzyć taką firmową stronę internetową?

Póki co zainteresowałam się tylko samą domeną. Czytałam, jak wygląda serwer dedykowany w https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane-w-sdc.

Poza tym chciałabym dowiedzieć się jednak czegoś więcej, więc jeśli ktoś może coś podpowiedzieć, będę wdzięczna.

czy planujesz zrobić zakładki również w innych językach? teraz warto zrobić np. w angielskim, niemieckim, czy włoskim. Zatrudnij do tego tłumaczy z sigillum [link usunięty] - robią świetne 'biznesowe' tłumaczenia

Najlepiej po prostu zlecić agencji i dostarczyć teksty na stronie, udzielić wskazówek jak to ma wyglądać mniej więcej. Jaką mają być zakładki, co w nich ma być zawarte. Strona internetowa poważnym biznesie to jednak podstawa.

[link usunięty]

Polecam rozwiązania Open Source - ja postawiłem sam stronkę opartą o Word Press i jestem bardzo zadowolony :) Jeżeli masz ochotę możesz sobie zajrzeć jaki stronka wyszła - stronka mojej firmy: [link usunięty]

Najważniejsza jest wysoka jakość usług i niezawodność. Tego typu zadanie warto zlecić doświadczonym firmom takim jak https://dhosting.pl/oferta/dkonto.html. Utrzymywanie serwisów czy domen internetowych to ich specjalność.

Warto sobie sprawdzić i porównać ofertę z innymi.

Najlepiej założenie strony zlecic profesjonalnej firmie. Jeśli się na tym nie znasz to nawet nie trać czasu na tworzenie strony. To dość trudne i czasochłonne. Masz już serwer? jeśli nie to koniecznie poszukaj. Darmowe serwery są słabe i nawet nie warto zwracać na nie uwagi. Na https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane znajdziesz bardzo konkretną oferte i świetnych specjalistów.

Powstanie strony internetowej wiąże się nie tylko z wyborem agencji interaktywnej, ale również odpowiednich zapisach umownych, które pozwalają uniknąć problemów związanych z realizacją zlecenia. Jak powinna wyglądać umowa na stworzenie strony internetowej? 

O tym w naszym artykule: 

[link usunięty]

Ja od jakiegoś czasu też przymierzam się do założenia w końcu strony internetowej dla mojego biznesu tym bardziej, że mam zamiar otworzyć sklep internetowy. Znajomy polecił mi bym w tej kwestii zleciała to zadanie profesjonalistom bo jeśli nie mam umiejętności to samodzielne działanie nie przyniosłoby dobrych efektów. On współpracuje z firma ITCenter  [link usunięty]  i jest zadowolony , oferują kompleksową usługę IT dla firm.

Jeżeli chodzi o tworzenie strony internetowej, to koniecznie musi się na niej znaleźć kampania sprzedażowa. Największą zaletą kampanii sprzedażowej jest fakt, że budżet wcale nie jest najważniejszy; efekty uzyskuje się zawsze – mniejsze lub większe. Zazwyczaj kampanie takie kieruje się do bardzo precyzyjnej grupy docelowej, dającej największe szanse na konwersje, np. w przypadku producenta serwerów kampania kierowana będzie do dyrektorów IT i specjalistów. W kampaniach sprzedażowych, rozliczanych w modelu efektywnościowym, istotne jest dokładne określenie procesu sprzedaży. Do tego tematu polecam stronę http://performance360.pl/