Zaloguj się, aby obserwować  
annnka

Trener personalny?

Recommended Posts

Wydaje mi się, że wzrasta zapotrzebowanie na taki właśnie zawód.

Jest coraz więcej siłowni i klubów fitness,

a także coraz więcej ludzi chcących poprawić swój wygląd i kondycję.

Widziałam ciekawą ofertę na kurs na trenera personalnego w Krakowie i najbliższy termin rozpoczęcia szkolenia mają już w maju.

Warto skorzystać z tej oferty, jeżeli ktoś chciałby zostać

trenerem personalnym.

Ja też jestem zdania, ze taki zawód to dobry pomysł. Ale oczywiście trzeba mieć odpowiednią wiedzę no i sylwetkę, bo trzeba dawać przykład razem z motywacją. Moja koleżanka i kolega są trenerami w https://smartgym.com.pl/ w Trójmieście i już od jakiegoś czasu mają własną siłownie. Oczywiście kosztowało to pracę, ale to ich miłość. A każda zadowolona osoba daje mim siłę. Jeśli się to czuje to jak najbardziej to dobry pomysł. 

Ja nie wyobrażam sobie zacząć ćwiczyć na siłowni bez trenera personalnego. To on udziela nam pierwszych i tak ważnych lekcji jak ćwiczyć itp

Fakt, konkurencja jest nie mała, ale jeżeli lubisz to robić i masz ciekawą osobowość, to z pewnością znajdziesz kluby i Klientów, którzy będą chcieli nawiązać z Tobą współpracę. Jeszcze zanim zaczniesz rozsyłać CV warto zadbać o swój wizerunek w Internecie - możesz założyć kanał na YT oraz fanpage na fb. Tam zacznij tworzyć swoją sieć fanów i potencjalnych Klientów, zadbaj o materiały z których Twoi odbiorcy będą mogli skorzystać w domu. Ludzie lubią takie rzeczy :)

tak pomysł bardzo dobry. Coraz więcej ludzi będzie potrzebnowało takich osób. Dodatkowo można zrobić jakis kurs dietetyczny to myślę, że z pracą nie będzie problemów...

Przede wszystkim warto korzystać z usług trenera personalnego. Wiadomo nie jest to tanie, ale znam osoby, które np. zaczynały ćwiczyć na siłowni na własną rękę, nie mając podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń. Później mnożyły się tylko kontuzje a to potęgowało zniechęcenie do ćwiczenia.

Cześć szukam jakiegoś trenera personalnego do współpracy. Piszę artykuł o medycynie estetycznej ale właśnie z info o tym że zdrowy tryb życia ma wpływ na naszą cerę i urodę. Oczywiście z podpisem i stroną danej osoby. Zapraszam do kontaktu https://medycynaestetyczna.waw.pl/