Zaloguj się, aby obserwować  
hhenryk88

Darmowe pożyczki "chwilówki" - opinie

Recommended Posts

Korzystaliście może kiedyś z ofert darmowych, pierwszych pożyczek? - obecnie wiele firm oferuje coś takiego. Co sądzicie o takich pożyczkach? Rzeczywiście są darmowe, czy mają jakieś ukryte opłaty?

Takie pożyczki są darmowe pod warunkiem, że wcześniej nie braliśmy pożyczki w danej firmie i tylko jeśli oddamy ją w terminie - jeśli mamy pewność, że oddamy taką pożyczkę w terminie, to moim zdaniem warto skorzystać z takiej opcji. Tutaj http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet można sobie porównać kilka ofert największych firm.

Szukając uczciwej firmy, od której moglibyśmy pożyczyć pieniądze, warto zajrzeć na https://pozyczkiland.pl/ - strona umożliwia porównanie ofert kilku firm, dzięki którym jesteśmy w stanie wybrać najkorzystniejszą ofertę. Czy korzystacie z tego typu narzędzi?

Często korzystam z tego typu rozwiązań. Wydaje mi się, że wiem, w jaki sposób z nich korzystać, więc nie szarpią moim portfelem. Dzięki pożyczkom rozwinęłam firmę i przetrwałam niejeden ciężki finansowo okres w życiu. Więcej na temat mojej ulubionej formy pożyczek możesz dowiedzieć się [link usunięty] . Od lat korzystam z usług jednej firmy i nie mam im nic do zarzucenia.

takie pozyczki sa ok, jesli podchodzi się do tego z głową. Kiedy braknie Ci do 10 i potrzebujesz za coś życ i wiesz ze bedziesz miec jak spłacić to śmiało. Jesli to Twoje widiz mi sie bo chcesz na wakacje w cieple kraje a stapasz na nie pewnym gruncie finansowym to kiepsko to wyglada i faktycznie mozesz szybko się potknąc.
Wszystko dla ludzi, ale z trzezwym mysleniem :)

Dokładnie, jeśli mamy za co spłacić w terminie to polecam. Na rynku jest coraz więcej nowych firm pozabankowych oferujących fajne promocje na pożyczki. Tutaj masz artykuł na ten temat  [link usunięty] . Warto poczytać .

Nie ma czegoś takiego jak darmowa pożyczka. Pożyczka może być jedynie po niższych kosztach, może być na promocyjnych warunkach (bardzo często pierwsze pożyczki są na promocyjnych warunkach) - ale za darmo? Za darmo z tego co wiem, to żadna firma komercyjna nie pożycza. Może być za darmo, ale po spełnieniu określonych warunków. Np karty kredytowe pożyczają pieniądze na okres do 50 dni, ale one ciągną kasę z opłat interchange.

Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić jak to aktualnie wygląda pod względem kosztów (pożyczanie pieniędzy), to odsyłam do tej porównywarki: https://chwillowki.pl/

Oczywiście, że są darmowe pożyczki. To będzie pierwsza pożyczka wzięta w danej firmie. Trudno liczyć na wysokie kwoty, tak maksymalnie do 2000 zł, o ile nie ma się problemów z BIK, a przy negatywnych wpisach ta kwota będzie trochę niższa. Warto zerknąć na   [link usunięty]  - ta firma ma np taką propozycję dla swoich nowych klientów. Obecnie mają nawet promocję świąteczną i dają nawet 3000 zł, a prowizja 0.00 zł, odsetki 0.00 zł iRRSO 0.00 %, więc chyba warto. 

A czy miał ktoś z Was styczność z chwilówkami z MiniCredit? Znalazłem ciekawą ofertę [link usunięty]

i się zastanawiam się czy warto byłoby skorzystać z ich usług żeby zrobić mały remoncik sypialni. Co myślicie?

Nie korzystałem ale wiem że na początek są to symboliczne kwoty. Jeśli ktoś zechce pożyczyć konkretne pieniądze t prawdopodobnie nie wypłaci się do końca życia. Banki takich numerów nie praktykują.  W Raiffeisen można dostać pożyczkę nieoprocentowaną. Kwota niewielka bo maksymalnie to 4 tys ale za to spłata rozłożona na 2 lata. Bank kasuje tylko prowizję zresztą niewielką bo tylko 120 zł.

Mi się wygodnie korzysta z porównywarki na stronie sowafinansowa.pl. Mają przejrzysty projekt, od razu widać wszystkie dane pożyczek, koszty, kwoty i tak dalej. Można wszystko załatwić online bez chodzenia po jakiś salonach i tak dalej. Ostatnio na kasę to czekałem 15 minut, także naprawdę szybko to poszło, miałem ten sam bank co pożyczkodawca co na pewno wszystko przyśpieszyło.