Zaloguj się, aby obserwować  
Adam_Karwowski

Jak osiągnąć szybki wzrost przychodów? Growth Hacking!

Recommended Posts

Zazwyczaj pierwsze etapy zakładania e-biznesu są proste. Wymyślasz branże, nazwę, budujesz sklep internetowy. Wtedy przychodzi moment kryzysowy - jak przyciągnąć klientów? Jak zwiększyć liczbę użytkowników naszej strony?

W tej sytuacji polecam zapoznać się z bardzo modnym ostatnio terminem, czyli Growth Hackingiem!

Przygotowałem artykuł opisujący po krótce czym jest growth hacking, wraz z listą 100 najlepszych przewodników.

[link usunięty]

Polecam sprawdzić, naprawdę warto!

Podzielcie się swoimi doświadczeniami z budowaniem wzrostu. Jakie działania uważacie za najskuteczniejsze?

Jak dla mnie tego typu techniki są bardzo skuteczne, ale z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę inne czynniki. Przy dużej konkurencji, jednak najskuteczniejszą forma dotarcia do klienta i sprzedaży jest bezpośredni kontakt. Warto postawić na telemarketing. Tym bardziej, że można wykorzystywać w tym celu nowoczesne narzędzia, np. tego typu: [link usunięty]

Szybki wzrost przychodów od tak od ręki dobre sobie... zwiększanie przychodów to proces długotrwały, który naprawdę jeśli jest robiony poprawnie to przynosi efekt, ale jest zarówno czasochłonny jak i pracochłonny. Szczególnie rozwijająca się popularność internetu przyczynia się do tego, że można szukać dodatkowych źródeł zwiększania przychodu.

Na blogu FreshMail są podane http://freshmail.pl/blog/najlepsze-ksiazki-o-e-marketingu-ktore-musisz-przeczytac-p3/ warto sobie nabyć niektóre i poczytać, myślę, że wielu osobą taka wiedza może się przydać.