Robert31

33 pomysły na biznes

70 postów w tym temacie

Podoba mi się pomysł na wypożyczalnię rowerów - jeśli na odpowiednim terenie to może to być naprawdę dobry interes. Warto by się nad tym zastanowić...

Podoba mi się pomysł na wypożyczalnię rowerów - jeśli na odpowiednim terenie to może to być naprawdę dobry interes. Warto by się nad tym zastanowić...
np. na wyspie Bornholm :P

a tak na serio, to zwłaszcza tam gdzie turystyka kwitnie.

A co sądzicie o otwarciu sklepu z koszulkami?

Skoro na jednej koszulce można mieć nawet 50 zł zysku netto, to to naprawdę ciekawa sprawa. Czy jest w internecie bardzo duża konkurencja sprzedaży wysyłkowej koszulek?

Oj nie wiem, nie wiem. Uważam, że konkurencja jest naprawdę duża, sam znam chyba kilkanaście sklepów z naprawdę dobrymi towarami i to w dodatku różnych gatunkowo... Nie znam się może na tej dziedzinie, ale nie wiem czy ten interes by się opłacał.

Chyba, że wymyśliłbyś coś oryginalnego.

Pomysł na koszulki?

Zrobić polskie http://www.threadless.com/

Pomysłu na naprawdę dobry biznes nikt wam nie da bo gdyby go miał to by sam go zrobił ;)

Te pomysły z wprost to takie trochę badziewiaste na poziomie dziecka z podstawówki.

Aby wpaść na dobry pomysł to trzeba znać się na jakiejś branży oraz znaleźć się w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu i podjąć decyzję, że się wchodzi. Tyle i aż tyle. Tego nie da sie wymyslec na zamówienie przy śniadaniu :)

Tak więc czytać, pytać, interesować się , działać, a pomysł sam przyjdzie :)

Pomysłu na naprawdę dobry biznes nikt wam nie da bo gdyby go miał to by sam go zrobił ;)

Da:-) I to chętnie:-) Tak działa franczyza (np. McDonald, KFC itp...) lub tzw. franczyza osobista czyli MLM. Kupujesz sprawdzony pomysł z instrukcją obsługi:-)

Po kilkunastu latach prowadzenia własnej firmy i kilku latach pracy "najemnej" na etatach odnalazłem się właśnie w MLM-ie i dziś nie zamienię tego na żadną inną formę działalności:-)

Pozdrawiam

Ja myśle o sklepie internetowym wiem że teraz masa ich jest ale chyba warto spróbować.Chciałabym sprzedawać artykuły dla najmłodszych sama mam teraz małe dziecko i całą wypawke kupiłam własnie w internecie bieganie po sklepach nie było dla mnie no i teraz też korzystam z tej formy zakupu.

Ja myśle o sklepie internetowym wiem że teraz masa ich jest ale chyba warto spróbować.Chciałabym sprzedawać artykuły dla najmłodszych sama mam teraz małe dziecko i całą wypawke kupiłam własnie w internecie bieganie po sklepach nie było dla mnie no i teraz też korzystam z tej formy zakupu.

Witam,

Podziele się z wami pomysłem na biznes na który wpadła moja koleżanka Jola.

Długo zastanawiała się czym mogłaby się zająć po urlopie macieżyńskim, stwierdziła że najlepiej to ona zna się na dzieciach, wkońcu ma dwa przecudna szkraby :D .

Więc postanowiła że otwoży sklep z odzieża dziecięcą, ale nie taki zwykły których jest pełno w okolicy, tylko taki z ubrankami które mają wizerunek bohaterów z ulubionych kreskówek dla dzieci np. spidermanem, scooby doo, bob budowniczym, truskawkowe ciastko, kubuś puchatek ( ten kto ma dzieci to wie co one lubią ).

No wiadomo pomysł pomysłem ale ską brać takie rzeczy i to w dobrej cenie?

Znalazła bardzo fajną hurtownie www.trendy-kids.pl, mają super ubranka, a co najleprze można kupowac od nich przez internet, wysyłają kurierem towar więc na drugi dzień jest w sklepie, rewelacja.

Całkiem nieźle idzie tej mojej Joli więc może i wam się uda. Powodzenia

Kaśka

Witam młodych businessman'ów. Mam dla Was świetna propozycje rozpoczęcia działalności. System franczyzowy nowej firmy na polskim rynku. NoWet to rozwiązania bezwodnej myjni mobilnej. Wystarczy kilka tysięcy złotych, własny samochód na sam początek, aby rozpocząć. Możliwość pokaźnych zysków, które będą wynikać z zaangażowania poszczególnych osób. Obecnie poszukujemy osób do współpracy franczyzobiorców powiatowych w województwie mazowieckim oraz franczyzobiorców wojewódzkich oraz powiatowych w pozostałych regionach Polski. Sprawdźcie nas na http://www.nowet.info.pl

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do wysyłania CV na adres: luspeka@wp.pl (wyłączny przedstawiciel Nowet Polska Mazowsza) bądź piotr.kapelus@nowet.info.pl

Pozdrawiam

Piotr

Witam,

A może pomysłem na nowy biznes będzie nawiązanie współpracy z Dalekim Wschodem. Zapraszam do odwiedzenie targów Lifestyle Expo które odbędą się w Warszawie w dniach 21-23.09.2009. Pierwsze dwa dni Targów otwarte będą dla przedsiębiorców, ostatni zaś przeznaczony jest dla prywatnych osób. Targi są jedną z możliwości na nawiązanie kontaktów biznesowych z partnerami handlowymi z Dalekiego Wschodu bez potrzeby pokonywania ponad 6 tysięcy kilometrów. Wstęp na targi jest bezpłatny.

W związku z targami stworzono także przewodnik „Jak rozpocząć biznes z Hongkongiem i Chinami” (http://info.hktdc.com/lifestyleexpowarsaw/20090722.pdf), przygotowany przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) organizatora targów i zamieszczony na jej stronie.

Zapraszam do odwiedzenia, może tam znajdziecie inspiracje.

Tak naprawdę to pomysłów na biznes nie brakuje. Są wszędzie wokół nas. Na wszystkim można zrobić dobry biznes nawet na tak powszechnych i banalnych usługach jak mycie okien czy sprzątanie, ale trzeba działać:-)

Nawet najbardziej orginalny pomysł nic nie da jeśli nie będzie działania. Na wszystkim można zarobić. Branża tak naprawdę niema większego znaczenia. Ważniejsze od pomysłu jest twoje nastawienie do tego co robisz, umiejętność podnoszenia się po porażkach, umiejętność nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe i kilka innych rzeczy:-)

Znam agentów ubezpieczeniowych co zarabiają po kilkanaście i więcej tysięcy miesięcznie i takich co nie potrafią na chleb zarobić.

Tak więc sam pomysł to nie wszystko:-)

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią - pomysły na biznes to połowa sukcesu. Najgorzej znaleźć finanse na otworzenie własnej działalności. Banki zawodzą, dotacje dla bezrobotnych są malutkie, a na finansowania z unii nie każdy się załapie.

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad znalezieniem prywatnego inwestora.

Jeśli ktoś interesuje się komputerami to można aktualnie wygrać darmową franczyzę na mobilny serwis komputerowy (pcdoc.pl/konkurs).

Info na temat tego konkursu znalazłem na stronie mojej uczelni choć nie jest on skierowany tylko dla studentów.

Pozdro dla młodych biznesmenów :)

Puste wypowiedzi żadnych konkretów - obecnie jest duże zapotrzebowanie na pracę w dziale IT, copywriterów - pisanie tekstów na strony WWW czy teksty do pozycjonowania stron do PP - 1000 znaków unikanego tekstu, czy zając się samym pozycjonowaniem nakłady niewielkie - lecz trzeba wiedzy a wiedzę przecież można zdobyć i to w internecie na konkretnych forach.

Bardzo dorym pomysłem na biznes jest sklep internetowy. Jednak arto przeprwadzić solidną analizę rynku i zdecydować się raczej na branżę w której nie dominują już gigantyczne sklepy, nisza rynkowa jest zatem jak najbardziej wskazana. samo zalozenie sklepu jest proste, jednak sikces przedsięwziecia w dużej mierze zależy także od naszej umiejętności zaistnienia w sieci i dotarcia do potencalnych klientów.

Witam. Jestem przedstawicielem handlowym nowego importera odzieży z Włoch po atrakcyjnych cenach. Są to kolekcje z aktualnych sezonów oraz z sezonów poprzednich.

Pierwsza dostawa zaplanowana na 2011 w końcówce lutego.

Zainteresowane współpracą długofalową osoby, (interesują nas wyłącznie odbiorcy punktów detalicznych, butiki z odzieżą. Chcemy pominąć hurtownie, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny), proszę o kontakt pod adres tomaszk1975(małpa)wp.pl ,z podaniem miejscowości w której prowadzicie działalność.

Odpowiem na wszelkie pytania.

Witam. Jestem przedstawicielem handlowym nowego importera odzieży z Włoch po atrakcyjnych cenach. Są to kolekcje z aktualnych sezonów oraz z sezonów poprzednich.

Pierwsza dostawa zaplanowana na 2011 w końcówce lutego.

Zainteresowane współpracą długofalową osoby, (interesują nas wyłącznie odbiorcy punktów detalicznych, butiki z odzieżą. Chcemy pominąć hurtownie, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny), proszę o kontakt pod adres tomaszk1975(małpa)wp.pl ,z podaniem miejscowości w której prowadzicie działalność.

Odpowiem na wszelkie pytania.

Prawie 1000 pomysłów na biznes.

http://biznesysopla.pl/

Bardzo dobry pomysł, ta forma handlu cały czas się rozwija. Jeszcze tylko kwestia znaleźć klientów i tu polecam wszelkie formy reklamy internetowej lub zlecenie tego profesjonalnej firmie zajmującej się kreowaniem wizerunku w internecie.

Może by tak stworzyć serwis internetowy, potem portal:

POMYSŁNABIZNES.pl - każdy by dodawał swoje unikatowe pomysły, za najlepsze nagrody

na początku zarobek na reklamie umieszczanej w serwisie, potem może jakiś niski abonament. Wiele osób które nie mają co robić z pieniędzmi mogły by coś takiego odwiedzać, można także sprzedawać pomysły - bardzo ciekawy i kreatywny sposób na interes

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się