Robert31

33 pomysły na biznes

Recommended Posts

Gość czankino

ludzie weżcie sie za siebie, macie 1,300 gram pomiedyz uszami a wy sie dajecie nabrac na wasz glos wewnatrzny ktory podpiwada wam ze nei mozecie wpas cna zaden inny pomysl ktory przedstwqiaj ludzie i to jeszcze w takich gazetach ktore ogladaja milony ludzi, samo to ze zyjecie jest wyjatkowe, jakbys sie popatzryl tak z ksiezyca na ta ziemie co tutaj sie dzieje i rozejrzal takze dookola wszechswiata to dopiero mialbys zastanawiajac mysl co ja tutaj wogole robie i czemu czytam takie pierdoly kiedy caly wszechswiat jest do odkrycia,a juz napewno ten ktory jest pomiedyz moimi uszami, ta sie kryja zagadki o jakich jeszcze zadna gazeta nie pisala skupcie sie na sobie, ale nie tylko na waszych myslach bo one powstaja tylko w waszym schemacie myslowym tzn w waszym modelu swiata jaki poznalisci do tej pory, wyjdzcie z niego chociasz na chwile i popatrzcie na niego, jak go powiekszyc, ispowrotem wroccie i dzialajcie zgodnie z tym co wam podpowie wasz umysl ktory nie jest wami a tylko waszymi uwarunkwanymi myslami w ktore w dodatku wierzycie i przez filtrujecie swiat, jak zmienicie te filtry to i zaczna wpadacf do was inne informacje, jesli przeztaniecie wierzyc w wyrazy zaczniecie skupiac sie na pustce to wkocu wasza wyobraznia ja wypelni czym co niepochodzi z waszego schemtu myslenia, wyjdzcie z tzw snu cyli wszytskiego tego w co dzisiaj wierzycie bo to schemat i mechanizmu waszego zaporgramowanego umyslu ktory juz dziala tylko jak robot a nie jak czlowiek, nawet pierwszy lepszy poradnik z internetu o wykrzesywaniu pomyslow dostarczy wam wiedzy JAK to robic a nie czekac na innych jak wam pomoga i was jeszcze dopieszczaa dzieki temu ze macie umiejetnosc ich wydobywania nieptrzebujecie nikogo z zewnatrz tylko sami wiecie co chcecie robic, pozatym wasze wnetrze caly czas jest oplecione waszym ego ktore codzinnie wam przypomina to kim macie sie stac albo to co moglibyscie miec ale niemajac tego cierpicie, to dwie najwieksze zabawki ego, jak sie przebudzicie to mina potrzeby wasze a zaczniecie dostrzegac potrzeby innych ludzi ktore wlasnie sa fundamntem najwiekszych majatkow swiata

mysle ze pomoglem choc troche

jak cos to zapraszam na gg 7478502

pozdrawiam

Jak tak wychodzę od siebie z domu i spaceruje po ulicach to pierwsze co mi się rzuca w oczy (prócz pięknych dziewczyn) to pomazane i obskurne budynki. Jeśli miałbym się zdecydować na założenie firmy to bym pomyślał o czymś co by zwalczało tego typu problemem.

Gość Inka

Istnieje wiele pomysłów na założenie własnego biznesu. Ale czy są one w stanie zagwarantować zysk? Jednym z coraz bardziej dochodowych interesów w Polsce jest prowadzenie hotelu, domu weselnego czy restauracji. Ważną kwestią, którą należy rozważyć decydując się na tego typu działalność, jest wybór jego lokalizacji, ale nie tylko. Równie ważną sprawą jest wybór odpowiedniego obiektu, a właściwie jego projektu, który zapewni gościom wygodę na odpowiednim poziomie. Bardzo funkcjonalne, ciekawe i atrakcyjne cenowo projekty tego typu obiektów posiada w swojej ofercie firma KB Projekt http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php.

Gość kochen

Szukałam ostatnio sali weselnej i stwierdziłam duże braki na rynku w tym zakresie. Jeśli miałabym kiedykolwiek decydować się na własny biznes to byłby to dom weselny albo coś w tym stylu http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php . Tym bardzie, że po kosztach wynajmu takiego lokalu można wnioskować, ze nieźle prosperują.

Jeżeli chodzi o dom weselny to wiele zależy od lokalizacji. Trzeba się jednak liczyć z tym iż idzie niż demograficzny i laicyzacja a co za tym idzie będzie mniejsze zapotrzebowanie na ten typ usług, dlatego jak już inwestować w tego typu budynek to z myślą o dywersyfikacji dla innego typu imprez.

Gość DuhSweewturse

I. LOVE. IT!!!

They are really rattling!

And just a word of suggestion as a replacement for those that are looking at the gowns - not all styles are that spectacularly made. When you are shopping or having your gown fitted, check the first seams and hems etc because occasionally they are really dodgy.

Gość stbiznes

Witam serdecznie wszystkich.

Pozwole sobie dolaczyc do tematu,byc moze informacje ktore tutaj zamieszcze beda przydatne komus,kto poszukuje realnego dodatkowego dochodu,jest to pomysl na biznes lub dodatkowa praca.

Kilka slow o mnie,jestem przedsiebiorca z Wroclawia i prowadze znana hurtownie markowych perfum.

Wiekszosc czasu poswiecam na rozwoj swojej firmy,jednak jestem osoba ,ktora lubi dywersyfikowac swoje zarobki i zawsze chetnie slucham gdy ktos ma ciekawe koncepcje biznesowe..

Nie tak dawno bo ok 3-4/mc temu jeden z moich klientow, ktory robi zakupy w mojej firmie podczas luznej przyjacielskiej rozmowy pochwalil sie, ze zaangazowany jest w nowy bardzo inowacyjny i dochodowy temat biznesowy.

Zapalila sie u mnie lampka ciekawosci,ale nie wypadalo mi wypytywac odrazu o co chodzi.

Przy kolejnym telefonicznym umowieniu odbioru towaru,spytalem czy znajdzie troche czasu i przedstawi mi zarys biznesu,ktorym sie zajal,na co on odpowiedzial-ok.

Ciezko mnie czym zaskoczyc i do wielu tematow podchodze z awersem, ale po tym co uslyszalem od niego o biznesie nie potrafilem przejsc obok takiej szansy obojetnie i zaangazowalem sie rowniez.

Teraz moge smialo powiedziec,ze byla to jedna z Najlepszych decyzji jakie podjalem w zyciu.

Pozdrawiam wszystkich.Rafal.

Gość stbiznes
Witam serdecznie wszystkich.

Pozwole sobie dolaczyc do tematu,byc moze informacje ktore tutaj zamieszcze beda przydatne komus,kto poszukuje realnego dodatkowego dochodu,jest to pomysl na biznes lub dodatkowa praca.

Kilka slow o mnie,jestem przedsiebiorca z Wroclawia i prowadze znana hurtownie markowych perfum.

Wiekszosc czasu poswiecam na rozwoj swojej firmy,jednak jestem osoba ,ktora lubi dywersyfikowac swoje zarobki i zawsze chetnie slucham gdy ktos ma ciekawe koncepcje biznesowe..

Nie tak dawno bo ok 3-4/mc temu jeden z moich klientow, ktory robi zakupy w mojej firmie podczas luznej przyjacielskiej rozmowy pochwalil sie, ze zaangazowany jest w nowy bardzo inowacyjny i dochodowy temat biznesowy.

Zapalila sie u mnie lampka ciekawosci,ale nie wypadalo mi wypytywac odrazu o co chodzi.

Przy kolejnym telefonicznym umowieniu odbioru towaru,spytalem czy znajdzie troche czasu i przedstawi mi zarys biznesu,ktorym sie zajal,na co on odpowiedzial-ok.

Ciezko mnie czym zaskoczyc i do wielu tematow podchodze z awersem, ale po tym co uslyszalem od niego o biznesie nie potrafilem przejsc obok takiej szansy obojetnie i zaangazowalem sie rowniez.

Teraz moge smialo powiedziec,ze byla to jedna z Najlepszych decyzji jakie podjalem w zyciu.

Nie jestem w stanie opisac biznesu na lamach forum ,wiec jezeli zaciekawilem kogos z czytajacych ,zapraszam na swoja strone www.st-biznes.pl ,gdzie mozna zapisac sie na moj darmowy Newsletter,w ktorym zawarte sa dokladne informacje dotyczace biznesu.

Pozdrawiam wszystkich i zachecam do przedsiebiorczosci.Rafal.

Pozdrawiam wszystkich.Rafal.

Witam, jak każdy tu z piszących staram się znaleźć ten najlepszy ze sposobów aby mój biznes był tym co naprawdę chciałbym robić, aby poza niezbędnym zyskiem, co jest przeciez naturalne, dawał tez poczucie jakiejś misji. Jak wielu z Was tak i mnie sprawia przyjemność pomagania innym, nawet jeśli za to płacą. Takim moim marzeniem na taka formę zarabiania na zycie jest pomoc w organizowaniu ludziom tego co im najbardziej poza chlebem, wodą w zyciu jeszcze potrzeba. Energii do dalszej aktywnej pracy. To zaś zapewnia udany wypoczynek, który da nam satysfakcję z tak spędzonego czasu za nasze ciężko zarobione pieniądze. Biuro podróży. Tak jest ich wiele. I te bardziej renomowane i te mniej znane, każde coś z soba niesie. Często niepewność o los naszej wyprawy. To ciężki kawałek chleba. Wertując net w poszukiwaniu ciekawych ofert, bo podróżuje nie tylko palcem po mapie, dostrzegłem m.in. i taka opcję, że klient- podróżnik może sam sobie ustalić marszrutę, generalny cel realizowany czy to jednym skokiem czy etapowo. Do tego nie jest zdany na kaprysy innych współuczestników najczęściej wiecznych malkontentów ale w swoim doborowym towarzystwie od pierwszej minuty jest sobie panem, przewodnikiem, pilotem i skrzynką skarg. Często podróżując do białej gorączki doprowadzali mnie Ci, którzy za nic mieli innych często spóźniając się albo w inny sposób ustrudniając innym miłe spędzanie czasu. Jako, że nie mam środków na założenie samemu takiego biura, bo to wkład niebagatelny a do tego nowe biuro na już ustabilizowanym rynku to raczej walka na długie lata o klienta, to myślę o franczyzie. ten nieco przydługi wstęp ma ten cel, aby z tu obecnych "wyciągnąć" co i jak sądzą? Niesztampowa forma aktywnego spędzania swojego wolnego czasu, samorealizowanie się poprzez koordynowanie kolejnych etapów wycieczki-podróży. Wiele biur oferuje tę formę współpracy jak chociażby Multita, ScanHoliday. Moją uwagę jednak przukuła oferta WADI. Kierunek wypraw przede wszystkim Wschód, to co tak teraz omijamy wielkim łukiem ale czy na kanwie wydarzeń w krajach arabskich to sie nie zmieni? Chociażby Bajkał? Podróż koleją transsyberyjską? Jest ktoś kogo nie pociąga podróz w nieznane- bo tak to rozumiem- Wschód. Do tego Olimpiada 2014 -zimowa rzecz jasna. Potencjalny kolejny kierunek i rzesza pasjonatów sportów zimowych. Wczytałem sie w oferowaną przez to biuro propozycję ale jako laik niewiele de facto i tak wiem, bo czytam to jako pasjonat podróżowania a nie jako biznesmen w branży turystycznej. Jest ktoś, kto może wskazać na ewentualne uchybienia w moim toku myslenia?

Uwrażliwić na "małym druczkiem" elementy umowy? Zapewne nie tylko ja myślę o takim zarobkowaniu i z naszej dyskusji skorzystają i inni? Zapraszam, podzielcie się swoimi wątpliwościami. Z dotychczasowych tu wygłaszanych opinii widzę dość duży potencjał a to oznacza i wiedze i doświadczenie- to czego brakuje mnie. A może po prostu ktoś odnajdzie w tym co piszę swój własny plan?

rzeczywiście forum zaspamowane na maksa. Ja jednak odniosę się do wypowiedzi założyciela wątku, mi najbardziej z wszystkich 33 pomysłów podoba się motyw z prasowaniem kołnierzyków, proste i skuteczne A jeżeli ta Pani za 3 koszule bierze 10 złotych to sorry sama piszę się na takie usługi!

Zgadza się. Obecnie internet to coraz większy rynek możliwości. Niby wydaje się, że wszystko jest już i nic nie da się wymyślić, a jednak dobre serwisy, z ciekawą treścią i promocją mają bardzo duże szanse na powodzenie. Samo pisanie tekstów na strony, czyli copywriting jest również dogodnym pomysłem na biznes, jednakże jest coraz większa konkurencja i trzeba być naprawdę świetnym, ogarniętym i obeznanym w różnych tematach by zaistnieć. Sam mam pewien pomysł na biznes dosyć innowacyjny (technologia + rozrywka), ale nie będę się chwalił, bo ktoś jeszcze podkradnie ;). Póki co mnie nie stać na urzeczywistnienie go, lecz będę dążył do tego, by w przyszłości spróbować go zrealizować.

myśle o sklepie internetowym wiem że teraz masa ich jest ale chyba warto spróbować.

Tak, wiele sklepów internetowych przekształca się z czasem w sklep stacionarny lub otwiera go przy okazji internetowego, w ten sposób stopniowo zbiera się kapitał

Pomysł na biznes? najlepiej zostać posłem, nic nie robisz, a kaska płynie. Praca jak marzenie i zero ryzyka ;)

Po co zaraz posłem. Lepiej radnym. Tez nic nie robisz, z domu wyjeżdżać na długo nie musisz, za każde posiedzenie dostajesz nieopodatkowane nawet 1200 zł (zależy od regionu), a posiedzeń moze być nawet 4 w miesiącu. To jest dopiero zycie !

Witam,

Dołączyłem do forum w marcu br, i od tamtej pory się nie udzielalem z braku czasu.

Również od marca jak wpadł mi do głowy jakiś pomysł na biznes to zapisywałem go w notatniku i tak nazbierało się troche. Jedne mniej drugie bardziej optymistyczne. Oto kilka z nich może kogoś to zainteresuje i spróbuje, jak nie to proszę nie krytykujcie zbytni aby nie zaśmiecać forum. Napsze narazie poglądowo jak ktoś będzie miał pytania to postaram się rozszerzyc temat.

- obróbka zdjęć, powiększenie, pomniejszanie ciała - osoby pragnące schudnąć lub ,,przypakować'' bardzo zmotywuje ich wyimaginowany wizerunek wiszący na ścianie ;]

- termogramy usługi -badanie dociepleń domów termogramami (dostepna usługa lecz jeszcze nie roi się od tego)

- podwójne baterie paluszki - do pilotów zawsze kupuje się dwa czasami pomylimy wymienimy tylko jeden. Potem nowy wymieniony sie szybciej zużywa itd...

- druk na papierze toaletowym - (również dostępne ale bardzo żadko) wierszyki lub wróżby na papierze;] gdzieś czytałem nawet o pomyśle druku książki ;]

- ZOO na podkarpaciu (studiuje w rzeszowie) nie słyszałem żeby tutaj gdzieś było jakieś większe ZOO

- wyburzanie budynków

- ,, BUD - ZŁOM'' części starych aut się sprzedaja zawsze ale po każdej budowie domu czy bloku zostaja odpady budowlane i przy każdej budowie domu czy bloku zabraknie 25 cm odcinek rynny czy metr kwadratowy pokrycia lub płyty gipsowej czego nie dostaniemy w markecie budowlanym, zawsze trzeba kupić cały kawałek. Może to jakoś pogodzić??

Pomysły absolutnie nie analizowane finansowo, ekonomicznie, inwestycyjnie, lokalizacyjnie (prócz ZOO) po prostu zrodził sie pomysł zapisałem po chwili zapomniałem a dzisiaj znalazłem plik i dziele się bo wszystkiego sam i tak nie zrealizuje.

Pozdrawiam!!!

A ja myślę że powinno się szukać problemów do rozwiązania a nie pomysłów na biznes. Jak rozwiążesz problem z którym boryka się spora ilość osób i jeszcze taki problem, za którego rozwiązanie ktoś będzie chciał Ci zapłacić, masz swój biznes.

Szukajmy problemów, nie pomysłów.