Robert31

33 pomysły na biznes

Recommended Posts

Jak nie poseł to może stworzyć jakiś lek na kaca.

W ciągu jednej nocy można by zostać milionerem albo nawet miliarderem.

I to nie jest przesada, taki lek rozchodziłby się jak woda.

Jak nie poseł to może stworzyć jakiś lek na kaca.

W ciągu jednej nocy można by zostać milionerem albo nawet miliarderem.

I to nie jest przesada, taki lek rozchodziłby się jak woda.

Jak już idziemy w science-fiction to proponuję przenośną dziurę i wodę w proszku ;)

Wiele firm opiera się teraz na imporcie zza granicy. Ponoć u nas się nie opłaca zamawiać... Jak macie pomysł na który potrzebujecie importu z Grecji to mogę Wam podesłać taką firmę. W sumie jest bardzo znana BANEX Transport słyszeliście? Wiem, że jest solidna bo juz lata jeździ na tej trasie. Dlatego jak potrzebujecie to już macie :)

jesli kogos interesuje otworzenie recyklungu to w pol-service majcher moze znalezc dobre wyposazenie. Co prawda do tworzyw sztucznych, ale tak naprawde chyba tego najwiecej sie zuzywa. Znajomy mysli nad tym biznesem, ale wklad wlasny jest troche duzy...

Odnoszę wrażenie, że niektóre pomysły na biznes zamieszczone w tym wątku... są całkiem oderwane od rzeczywistych kompetencji danych ludzi. Co to za pomysł " ZOO na podkarpaciu" ??? Czy znasz się na dzikich zwierzętach??

Myślę, ze najlepiej oprzeć biznes o własną wiedzę i umiejętności. Przykład: Umiem lepić pyszne pierogi, mogę je sprzedawać. Teraz kwestia jakie pierogi i jak na nich zarabiać. Czy szukam odbiorców wśród firm (rodzaj cateringu, np. raz w tygodniu do dostarczam moje pyszne pierogi)? Czy zakładam mały bar? Czy zwykły catering, pierogi z dowozem?

Czasami padał tu pomysł "sklep internetowy". Dobra, ale jaki? Sam sklep internetowy to żaden pomysł na biznes. Naprawdę warto znać się na tym co się sprzedaje :)

Szukajcie pomysłu wokół siebie. Owszem często własną wiedzę trzeba poszerzyć, ale ...zawsze mamy punkt zaczepienia. Wiemy co w trawie piszczy.

Ogólnie prawda jest taka, że w chwili obecnej jak ktoś ma dobry pomysł na biznes to nie potrzebuje własnych pieniądzy na jego realizację bo pieniędzy jest całkiem sporo do wyciągnięcia z różnych innych źródeł, trzeba tylko chcieć. I poświęcić troszkę czasu, żeby po te pieniądze sięgnąć. Dotacje UE to najppularniejszy sposób, ale też można szukać inwestorów poprzez chociażby takie miejsca jak platformy typu Wspieram.to kto nie słyszał niech sobie poczyta o crowdfundingu. Jest to w Polsce dość nowy temat, natomiast jak wejdziecie na stronę i poczytacie o projektach zrealizowanych zrozumiecie, że pomysł to w tej chwili 90% sukcesu pieniądze się znajdą.

Ja również zaproponuję coś od siebie. Zastanawialiście się może nad tym aby inwestować w nieruchomości w województwie pomorskim?

Albo w turystyczne albo w biznesowe ? Obecnie region ten intensywnie się rozwija. Można sobie o tym poczytać na stronie poniżej:

http://inwestujewpomorskim.com.pl/

Bardzo dobrym pomysłem jest zainwestowanie w kilka mieszkań i wynajmowanie ich turystom. Coraz więcej osób ceni wysoki standard oraz wygodę jaką daje własne, osobne mieszkanie tak więc wydaje się to bardzo dobrym pomysłem.

Pomysł jest ważny, ale również trzeba posiadać odpowiednią wiedzę, żeby prowadzić firmę. Tutaj http://aty.pl jest serwis ekonomiczny, który zawiera cenne porady z zakresu księgowości i podatków. Dostęp do artykułów jest darmowy. Warto tam zaglądać, ponieważ można się dowiedzieć wiele ważnych rzeczy z zakresu prowadzenia firmy.

Jeśli chcemy otworzyć biznes z ofertą skierowaną do rodzin czy też typowo do najmłodszych konsumentów, to na pewno warto się zapoznać z tą propozycją http://kidzone.com.pl . Jest ciekawa i godna uwagi, dlatego też warto się na nią zdecydować.

Wiele osób widzi biznes tylko w 'realu' gdzie muszą go non stop pilnować, opłacać, walczyć z konkurencją. A przecież już od dawna o wiele łatwiej i nieraz sporo więcej zarabiamy poprzez internet. Pracuję w nim codziennie. Chętnych zarabiać od 5 tys zł w górę zapraszam do kontaktu - skype - janubers1

dobrym pomysłem jest też prowadzenie salonu urody :) w sprzęt oczywiście trzeba trochę zainwestować, ale kosmetyki można kupić np Eldan Cosmetics (do profesjonalnej pielęgnacji), które są odrobine tańsze :)

Szczerze to gdybym dysponowała naprawdę sporą kwotą gotówki to zainwestowałabym w zakup apartamentu z serii prestiżowe apartamenty warszawa i wynajmowałabym je ludziom, którzy przyjeżdżali by w interesach do stolicy. Wkład własny spory ale myślę, że w przeciągu roku czy dwóch poniesione koszta by się zwróciły.

a co z odkurzaczami parowymi ? mam znajomego go sie tym zajmuje i poleca taki biznes (jezdzę do niego i czyści mi tapicerke w samochodzie, chyba green steam widziałam nazwe). Z tego co wiem co non stop ma chetnych :)

Ukraina. Wegiel drzewny pakowany worki. Cena 930 zl/tona. Do gastronomii, grilowy, restauracyjny specjalnie wyselekcjonowany wegiel drzewny. Wytwarzany z drzew lisciastych glownie: dab, brzoza, buk, grab, jesion. Klasa najwyzsza, pierwsza w workach polipropylenowych 12~16kg. Din, Din+ standarty, wielka frakcja do 250mm, trwalosc mechaniczna. Wegla nielotnego nie mniej 80%, popiolu max 5%, wilgotnosc max 8%. Moze byc pakowany worki z papieru Kraft 2,5~10kg, umieszczane na europaletach. Stosowany w przemysle i domu. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Ukraina. Gospodarstwo rolne, grunty pod uprawe drzew owocowych, wierzby energetycznej. Szklarnia, budynki, stajnie, domki letniskowe na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod inwestycje. Gospodarstwo 3tys. hektarow. Nabycie udzialow w spolkach bedacych wlascicielami ziemi. Nalezy do klasy II-III, bonitet 75. Produkcja roslinna. Czesciej uprawiana na zielona pasze dla zwierzat, w powierzchni zasiewow duzo plonow ziarna. Dzialka o najwiekszym areale ma status rolno-siedliskowo-rekreacyjnej i jest polozona miedzy innymi gospodarstwami zabudowanymi. Wspolne pasowiska i laki. Gleby pod uprawe drzew owocowych, ogorka, pomidorow w gruncie, pierscieniach torfowych, balotach slomy z podloza nawozowa. Szklarnia o powierzchni 5000m2, kociol opalany mialem weglowym. Budynki gospodarcze, stajnie, obory, garazy, domki letniskowe. Przez harmonijnie rozlegly teren gospodarstwa przeplywa rzeka Desna. Piekna okolica, duzo wolnej przestrzeni, stale dostepne surowce drzewne. Gospodarstwo otoczone dookola lasem, znajduje sie w dolinie parku krajobrazowego. Wedkowanie, zbieranie grzybow i owocow runa lesnego, mleko kozie, kulig jazda konna. Dojazd droga asfaltowa. Cena sprzedazy, wynajmu do uzgodnienia. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Chcesz zarabiać bezpiecznie i bez strat. Zarabiasz tu w firmie Polskiej. Całkowicie pasywnie lub czynnie. Do dyspozycji masz - procent składany, system poleceń oraz system binarny.  Łącznie ten zestaw potrafi wygenerować Ci pracując czynnie do 60 % dochodu w roku od każdej zaproszonej osoby.  Pasywnie do 80 % z wkładu.  Inwestujesz ile chcesz.  Obecnie mamy już biura w Polsce.  To wartościowy biznes, który możesz polecić każdej osobie.  Szczegóły skype janubers1  http://www.expassetbiznes.com/