Robert31

33 pomysły na biznes

Recommended Posts

Ukraina. Wspolpraca. Drewno 15 zl/m3. Produkcja europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli, domow z bali, sklejki, plyt meblowych itp. Tanio Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do zakladania produkcji europalet, desek, biomasy, pelletu, brykietu, drewnianej galanterii, mebli itp. na terenie obw.Czernihowski ~2,5 mln.ha Lasow Panstwowych. Oferujemy staly dostep do surowca, drewno opalowe 15 zl/m3. Zrzyny, kora, pyl, zrebki, trociny traktowane na miescu jako odpady produkcyjne, ponosza w wiekszosci tylko koszty transportowe. Przy nadlesnictwach sa duzy wybor na sprzedaz, wynajem tartakow, nieruchomosci rolnych, obiektow gospodarczych po bylych kolchozach, PGR. Surowce lokalne: drewno, torf, wegiel, marmur, granit, labradorit, bursztyn, kreda, glina, wapienie, paliwa, nawozy, siano, sloma, owoce, warzywa, kukurudza, pszenica, slonecznik, rzepak, soja, olej, sruta, makuch, susz, nasiona oraz inne produkty rolne. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Jeżeli ktoś decyduje się założyć firmę, która zajmować będzie się produkcją płynów lub  innych ciekłych produktów polecam zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Wiadomo, że na starcie produkcja nie będzie duża, więc sprzęt duży być nie musi. Ja sam zamawiałem taki sprzęt na www.biomix.pl Mam na razie małą fabrykę zajmującą się produkcją szamponów i zamawiałem tam mieszadła. Polecam każdej osobie, która rozpoczyna biznes. 

Wiadomo, że pomysł na biznes jest ważny, ale nie najważniejszy. Trzeba później zadbać o każdy szczegół i przede wszystkim ścieżkę rozwoju. Wszystko należy przemyśleć krok po kroku. Można mieć kapitalny pomysł, ale wdrożenie pozostałych elementów będzie niepoprawne i mówiąc potocznie, będzie lipa. 

Sklep internetowy w obecnych czasach to chyba najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się jeśli zadbasz o odpowiednie pozycjonowanie swojej strony oraz znajdziesz dobrą platformę e-commerce na, której założysz swój sklep. Przykładowo moduły magento z Aurora Creation są bardzo dobrym narzędziem dla każdego sklepu a sama platforma magento jest chwalona pod względem hostingu oraz serwerów i przejrzystego interfejsu.

A co myślicie o szkołach policealnych? Dać sobie spokój i uderzyć w jakiś kursy? Ostatnio czytałam: http://bialystok.naszemiasto.pl/artykul/kompetencje-zawodowe-higienistki-stomatologicznej,4196966,art,t,id,tm.html i powiem wam, że chyba chcę zmienić zawód. Czy to jest opłacalne? Niby cały czas szukają higienistek.

Dnia 30.10.2010 o 22:54, Misiaczek1412 napisał:

Ja ostatnio wpadłam na pomysł aby założyć kwiaciarnie z franczyzą. Ale nie wiem czy to wypali. Wiem, że u mnie w mieście nie ma czegoś takiego... Generalnie w Polsce jest mało takich firm. Możecie mi coś doradzić ? Jak widzicie tan pomysł ?

Jeśli chcesz założyć kwiaciarnię, to ją otwórz, ale nie decyduj się na franczyzę, bo jest ona strasznie ograniczająca... Licz się również z tym, że samo założenie kwiaciarni bywa kosztowne - materiały florystyczne, takie jak http://www.plastiflora.pl/pl/61-papiery-ozdobne może i nie są drogie, ale potrzeba ich dużo, co również generuje koszt. Mam jednak znajomą, która prowadząc kwiaciarnię nieopodal cmentarza ładnie na niej zarabia...

Nad czymś bardzo ciekawym myślą chłopacy z https://wspieram.to/mysec, którzy zamierzają rozpowszechnić wykrywanie błędów na stronach za drobną opłatą, zamknęło by to wiele furtek dla hakerów 

Pomysł na biznes to jedno a jak przedstawimy firmę i jej zalety to drugie. Mnie od dłuższego  czasu interesuję coś takiego jak  drukowanie w 3D.  Mam kilka wizji wprowadzenia projektu nie tylko na papier ale  myślę o możliwość jego zobaczenia a nawet dotknięcia . Bardzo dobrą ofertę znalazłam w tej firmie www.3dphoenix.pl.  Bardzo ciekawa firma z bardzo ciekawą - nowoczesną oferta. 

Przede wszystkim biznes to w pierwszej kolejności inwestycja. Jak zdobyć pieniądze? Najlepiej doczytać na portalach, np. https://www.banki24.com.pl/kredyty-gotowkowe/  . Ja postawiłem na kawiarnie studencką i to w mieście średniej wielkości. Drugi rok mija, a interes idzie świetnie, więc, jak widać, da się :)

Najłatwiejszym sposobem na własny biznes jest produkowanie czegoś. Ja zacząłem produkować przetwory. Musiałem tylko zakupić słoiki od www.slawa.com.pl i mogłem wziąć się za produkcje. Nie musiałem wydawać fortuny na słoiki, więc biznes jest opłacalny.

Nigdy bym nie pomyślał, że produkcja autorskich mebli okaże się tak udana. Biznes mojej firmy polega na produkcji mebli na kółkach. Robimy je z drewna, zaś kółka oraz rolki zamawiamy od http://www.stawik.pl/ . Bardzo przydatne okazują się również zaślepki, także często wykorzystywane do naszych produktów. Zamówień mamy niezliczoną ilość. :)

Wszystkim, którzy zdecydowali się pójść w kierunku produkcji mogę polecić firmę www.silverpack.pl, która produkuje folie dla opakowań spożywczych i przemysłowych. Współpracują z wieloma producentami i są firmą godną zaufania.

Bardzo dobry sklep internetowy który możesz mieć za darmo. Prosty i łatwy biznes dla każdej osoby.  Czyli masz tu swój własny sklep internetowy. Przygotowany za darmo z kompleksową obsługą. Aktywacja to zakup dowolnego produktu za 40 pkt [ bardzo tanio ]  Zarabiasz na kilka sposobów. W tym 50 % od zysku osób poleconych i ich poleconych. [ dodatkowo automatyczna matryca generująca jeszcze wyższe dochody ]  Produkty na każdą kieszeń. Tu masz pewność prostego i łatwego zarabiania. http://cenasukcesu.getleads.pl/janbers-dropshipping/

Teraz przede wszystkim warto postawić na usługi, bo ludzie zrobili się coraz bardziej wygodni i lubią szybkie i skuteczne rozwiązania. Ja np. zdecydowałem się na punkt z samoobsługowymi odkurzaczami parowymi Green steam, bo w dzisiejszych czasach przede wszystkim jest tylu alergików, a czyszczenie parą skutecznie pozbywa się alergenów. No i czas i łatwość obsługi takiego urządzenia nie jest wielka. Musze przyznać, że ludzie chętnie korzystają z takiego odkurzaczami, nie narzekam na brak zainteresowania.

Pomysłów jak widać na biznes nie brakuje.  Jednak chciałabym przytoczyć kwestię optymizacji procesów biznesowych, chciałabym głównie zwrócić uwagę na zarządzanie dokumentami. Jeżeli chodzi o wszelkie pisma prowadzone sposobem tradycyjnym jest to dosyć spore utrudnienie i z pewnością nie raz już komuś zaginęła jakaś ważna treść. Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak rozwiązać taki problem i okazuje się, że jest na to świetny system, który znalazłam właśnie tutaj  http://www.primesoft.pl - elektroniczny obieg dokumentów. Sami zobaczcie jakie to wszystko proste.

Ja zawsze podziwiałem ludzi w stylu Bezosa, którzy potrafili wiele rzeczy przewidzieć z wyprzedzeniem i zainwestować w najciekawsze rozwiązania, obecnie powszechnie stosowane - polecam zobaczyć jego notkę na wikipedii chociażby.

Rozmawiałem ostatnio ze znajomym i on wpadł na bardzo fajny pomysł na biznes. A mianowicie - założenie stacji benzynowej. Rozmawial już z różnymi osobami i wychodzi na to, że to naprawdę opłacalny biznes. Oczywiście wiadomo, trzeba taką stację rzetelnie prowadzić, dbać o serwisowanie przez firmy typu http://www.mar-serwis.com/ .Niemniej jednak taką stację buduje się dość szybko i zwrot z inwestycji też następuje w krótkim czasie. Co myślicie o tym?

Polecam zainteresować się drukiem wielkoformatowym. http:// www. reprograf.com.pl/materialy-druk-wielkoformatowy tu znajdziecie wiele istotnych rzeczy do podjęcia się takiej działalności. Firma posiada również wiele dobrych drukarek, które mogą się przydać.

Właśnie handlowanie z klientami z Azji jest jak najbardziej opłacalne. Bez dwóch zdań. To rynek bez dna, wiec zdecydowanie warto inestować. Tu polecam kontakt z Ideum ideum.com.pl oni się specjalizują właśnie w kompleksowym doradzaniu, pomocy w logistyce i tak dalej. Jak dla mnie super rozwiązanie.