Robert31

33 pomysły na biznes

Recommended Posts

Od siebie mogę wam dać kolejny pomysł na biznes. Niedawno założyłem myjnie samochodową, która przynosi mi niezły zysk. Ostatnio mogłem sobie pozwolić na rozszerzenie oferty i zakup odkurzaczy parowych od firmy Green Steam.

8 godzin temu, kandar napisał:

Od siebie mogę wam dać kolejny pomysł na biznes. Niedawno założyłem myjnie samochodową, która przynosi mi niezły zysk. Ostatnio mogłem sobie pozwolić na rozszerzenie oferty i zakup odkurzaczy parowych od firmy Green Steam.

Jeśli myjnia samochodowa, to ciekawym rozwiązaniem jest parowa myjnia mobilna. Pomagałem uzyskać dotację z PUP na taką działalność.

Firmy do dzisiaj funkcjonują i dobrze sobie radzą. 

Może to nie mój pomysł, ale spotkałem się dziś z określeniem patroiotyzm gospodarczy. Znacie takie firmy, które marketing robią właśnie na patriotach i nie mówię o publicznych biznesach - bardziej takie przypadki jak np. OTVARTA.

Własnie branża medyczna/suplementowa/lekowa jak najbardziej jest bardzo dobra. Praktycznie niewyczerpany rynek i możliwości sprzedaży. Polecam kontakt z firmą eximpharma.eu oni pomagają kompleksowo wprowadzać produkt na rynek, jest to więc dość spore ułatwienie.

ja kupiłam mieszkanko pod wynajem :) Od dewelopera red.co bo ma mieszkania bardzo dobrze wykończone w różnych miast. Ja akurat kupiłam w Poznaniu. - dobra lokalizacja, dużo obiektów wokół. Rodzina, której teraz wynajmuję, jest bardzo zadowolona :))

Teraz na czasie jest modny biznes z wykorzystaniem Body Space - sprzętu do modelowania sylwetki. Więc jeśli ktoś miałby ochotę zacząć swoja przygodę z własną firmą, to dobry moment na otworzenie właśnie takiego biznesu. Polecam zajrzeć na stronę http://bodyspace.pl/, tam więcej informacji w temacie.

Nie za bardzo rozumiem sensu publikowania takich gotowców. Zawsze wydawało mi się, że biznesmenami odnoszącymi sukces zostają osoby o świeżym spojrzeniu na świat, takie, które mają swoją własną wizję. Na poradach z Internetu nie popłynie się zbyt daleko.

Ja ostatnio nawiązałem współpracę z firmą www.topsa.pl Zajmują się dostarczaniem papierów, tektur i innych materiałów drukarskich. Jeżeli ktoś z was chce pójść w ten biznes to polecam wam nawiązać z nimi współpracę.

Jeżeli ktoś z was prowadzi hotel lub pensjonat i nie wie gdzie można  kupić niedrogo wyposażenie do pokoju to warto zapisać namiar do firmy  all4hotels  z Warszawy.  Firma ma wieloletnie doświadczenie w tej branży wiec nie znajdziemy u nich nic z przypadku.