Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Firmowa impreza integracyjna

Recommended Posts

Mieliśmy imprezę firmową w znakomitym miejscu - to był pensjonat Zielona Polana w Łączkach, u wrót Bieszczad. Z tego co wiem, to w tym roku firma przymierza się do tej samej miejscówki. Nie dziwię się - kiedy rozmawiałem z szefem na imprezie przebieranej sam mówił, że nie spodziewał się takiego pakietu, za taką cenę.

Mowa o tym - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Cóż - to się nazywa motywowanie do pracy.

Mieliśmy basen, własną plażę na Sanem, spływ kajakowy, paintball, pieczonego prosiaka, wieczorne imprezy. No i to chłopie jadło! Pierwszy raz ludzie wracali tak podekscytowani... Każdy miał w doświadczeniu jakieś imprezy firmowe, ale nikt aż takich ;-)

Jeśli się przymierzają, to radzę się śpieszyć. Kiedy jeszcze ich pakiety nie były tak znane, to faktycznie nie było problemów z rezerwacją na tydzień wcześniej, teraz trzeba myśleć o tym wcześniej. Ale to było oczywiste. Zielona Polana dała takie pakiety, że po prostu sytuacja nie mogła wyglądać inaczej. Póki mało ludzi o nich wiedziało, to zainteresowanie było średnio. U nich dużo robi też sama okolica.

U nas szefowie są raczej rozsądni i na pewno kontaktowali się dużo wcześniej, tylko pracownicy dowiedzą się o miejscu dopiero na kilka tygodni przed wyjazdem. Zresztą podejrzewam, że Zielona Polana ma na tyle dobry układ z naszymi szefami, że na pewno coś by dla nich w normalnych warunkach znalazła ;-) Ogólnie jednak przy takich cenach nie ma nic dziwnego, że mają takie wzięcie. Firmy też chcą optymalizować te wyjazdy - jak najlepsze pakiety za rozsądne pieniądze.

Przy organizowaniu firmowej imprezy integracyjnej warto rozejrzeć się za miejscem, które będzie sprzyjało takiej imprezie. Od siebie mogę wam polecić dworek www.bobrza.pl który znajduje się pod Kielcami. Organizują tam świetne imprezy plenerowe.

Przy organizowaniu firmowej imprezy najważniejszy jest wybór odpowiedniego miejsca. Jeżeli poszukujecie czegoś w województwie świętokrzyskim to  skontaktujcie się z http://palacwkonarach.pl/ Jest to piękny dworek, który znajduje się pod Kielcami. Jest idealny do organizowania różnego rodzaju imprez.

Impreza integracyjna może mieć różny charakter i przebieg, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia i budżet. Miejsca też mogą być różne, w zależności od upodobań i aktywności podczas takiego eventu. Może to być zatem wyjazd do hotelu, kameralna impreza, czas na świeżym powietrzu. Gdy zakład pracy jest duży, często organizuje jakieś festyny dla pracowników i ich rodzin. Każdą tego typu imprezę pomoże Ci zaplanować firma Concept Music Art, posiadają oni różnoraki sprzęt i doświadczony zespół ludzi, którzy szybko i sprawnie zorganizują imprezę.

Miałam okazję organizować taki wyjazd, ale na szczęście mogłam nająć firmę i nie musiałam tego sama robić. Wszystko załatwiała Pracownia Artis z Krakowa i wyszło rewelacyjnie. Był to wypad w góry ze strzelaniem do celu, raczej o charakterze polowym, ale z zakwaterowaniem. Zabawa była mega, także polecam imprezy gdzie można pozytywnie się wyżyć

Wszystko tak naprawdę zalezy od tego ile masz pieniędzy, ze swojej strony polecam na miejsce organizacji Dwór Kolesin:

http://dworkolesin.pl

Świetny standard, dobre zaplecze konferencyjne jak rownież smaczne jedzenie. 

Szkolenia z integracją to świetny sposób na rozbudzenie kreatywności, doprowadzenie do współpracy na różnych szczeblach i w różnych działach, polepszenie produktywności, a nawet poprawienie układów w firmie.