Zaloguj się, aby obserwować  
AnoMaciek

Co bardziej boli depilacja woskiem czy laserowa?

Recommended Posts

hahahaha;) więc tak: depilacja woskiem jak tutaj masz np http://medicaspa.pl/nasza-oferta/kosmetyka-profesjonalna/depilacja-woskiem/ jest zdecydowanie mniej przyjemna, ale dużo tańsza.

Jak nie masz pieniedzy to będzie to dobra opcja.

Depilacja laserowa - niemal ni eboli, ale jest wiele droższa i trzeba ją kilka razy powtórzyć.

Więc decyzja Twoja:)

Mnie tam depilacja woskiem nie boli. Wiele zależy od techniki działania i używanego kosmetyku.

Przy wosku do depilacji HB naprawdę wszystko było w najlepszym porządku, zero śladów, zero bólu i podrażnień.

Ale logiczne, że wcale nie każdy kosmetyk, faktycznie coś takiego zapewni ;-) 

Hej, ja też szukam dobrego rozwiązania jak pozbyć się tego codziennego golenia .. masakra .. z tego co już udało mi się wyczytać to oczywiste ze boli woskiem bardziej ale laserowa jest duzo bardziej skuteczna ... czytałam też dużo o laserach i w końcu wybrałam  [link usunięty]  ide za 2 tygodnie maja jeden z najlepszych dostępnych laserów a wiec trzymacie kciuki ;) 

Jestem właśnie po zabiegu  [link usunięty]    który w brew temu, co myślałam wcale nie jest bolesny.  Możesz śmiało zafundować taki zabieg swojej dziewczynie i zapewniam cię, że będzie bardzo zadowolona z takiego prezentu. Dość, że nie odczuje bólu to jeszcze pozbędzie się na zawsze owłosienia  i przebarwień skórnych.  Ja żałuję, że wcześniej nie poszłam na ten zabieg, bo już dawno mogłam się pożegnać z bolesną woskową depilacją.

Laser wcale tak nie boli jak niektórzy piszą. Nie ma co się bać na zapas. Moim zdaniem warto wypróbować na sobie, w Vici Clinic w Krakowie pierwszy zabieg macie zawsze za pół ceny. Oni mają dobry nowoczesny laser Light Sheer Duet. Spróbujcie, spokój do końca życia.

Mnie depilacja woskiem przerasta - nie mogę wytrzymać tego bólu. Depilację laserowa dużo lepiej przechodzę, mam swój sprawdzony salon - Kosmetyka ID i tam panie sa bardzo delikatne. Sam zabieg też ma dużo lepsze efekty, więc do wosku nie wrócę już na pewno.

Owszem, tradycyjna depilacja z użyciem wosku jest dosyć bolesnym zabiegiem, z tego względu nie każda kobieta się na niego decyduje. Natomiast depilacja laserowa jest znacznie mniej bolesna-niektóre kobiety nie czują nic, inne lekki dyskomfort, dlatego jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, w dodatku pozwalające osiągnąć trwałe efekty.