Zaloguj się, aby obserwować  
Hokus

tanie podróżowanie

Recommended Posts

Dnia 28.11.2017 o 15:48, ajwena napisał:

A ja z reguły poluję na tanie loty, a później szukam jakichś noclegów na Bookaparcie czy Bookingu :)

Ja też robię podobnie :D 

Dnia 28.11.2017 o 15:48, ajwena napisał:

A ja z reguły poluję na tanie loty, a później szukam jakichś noclegów na Bookaparcie czy Bookingu :)

Często robię podobnie, ogólnie planuję wszystko na kilka miesięcy wprzód.

Jeśli chodzi o loty biznesowe to polecam air taxi. Nie ma chyba szybszego sposobu na to, aby podróżować po Polsce i poza Polską. Jak policzymy dodatkowo koszty czasu oczekiwania w terminalach, odprawy, potem noclegu, wyżywienia, wynajmu samochodu i tak dalej, air taxi się opłaci. Tu polecam waszej uwadze Call&Fly.

Lubię podróżować i zawsze wynajduję świetne oferty w atrakcyjne miejsca. Najlepiej podróżuje mi się z Wytwórnią Wypraw. Zawsze ma coś nowego w portfolio, atrakcyjne ceny i co najważniejsze każdy wyjazd jest znakomicie zorganizowany. Na przyszły rok zabukowałam już u nich Uzbekistan. Jeszcze nigdy tak daleko nie byłam, jestem ciekawa miejsc, które będziemy zwiedzać i samej kultury i żyjących tam ludzi.

Dnia 17.12.2018 o 10:09, figlezes99 napisał:

Jeśli chodzi o loty biznesowe to polecam air taxi. Nie ma chyba szybszego sposobu na to, aby podróżować po Polsce i poza Polską. Jak policzymy dodatkowo koszty czasu oczekiwania w terminalach, odprawy, potem noclegu, wyżywienia, wynajmu samochodu i tak dalej, air taxi się opłaci. Tu polecam waszej uwadze Call&Fly.

Rzeczywiście, jak komuś zależy i na prestiżu wśród swoich klientów i kontrahentów, to wynajem samolotu czarterowego jest fajnym pomysłem. Z tego, co czytam to oni nie latają rozkładowo, więc jest to wynajem samolotu "na życzenie" ?

Tak, Call&Fly oferuje nierozkładowe loty. Dla biznesu to dużo lepsze rozwiązanie. Chodzi mi tu na przykład o takie sytuacje, gdy z jakichś przyczyn odwołano lot albo w ciągu jednego, dwóch dni trzeba być w kilku miejscach.

Kamperem przez świat - to moje marzenie i zarazem według mnie najlepszy sposób na tanie podróżowanie :) Już mam za sobą kilka podróży kamperem od https://kamperytrojmiasto.pl/nasze-kampery/, ale póki co tylko po Polsce. Na te lub przyszłoroczne wakacje mam plan wybrac sie duzo dalej! Swoją drogą kamper, który wypożyczałem od Kampery Trójmiasto jest świetny, dobrze wyposażony, zadbany, nowoczesny. Czysta przyjemność nim jeździć.

A jakie Wy macie doświadczenia z kamperami? 

Warto jest samodzielnie zaplanować sobie wakacje. Będzie na pewno o wiele taniej niż z biurem podrozy i w sumie bezpieczniej bo nie ma ryzyka, ze na przykład biuro podróży zbankrutuje. Kilka podpowiedzi jest tutaj:

http://www.businesstimes.pl/wiadomosci/tanie-wakacje-mozliwe/

Warto samodzielnie szukać promocji na loty i promocji na noclegi. O ile loty najtańsze są do kupienia z wiekszym wyprzedzeniem, to tanie noclegu na miejscu można zarezerwować sobie zwykle na kilka dni przed planowaną wycieczką. 

A kiedy brakuje wam potrzebnej kwoty na podróż to firma Provema pożycza do 1500 złotych i pieniądze można dostać na konto bardzo szybko. Szybko wypełnia się też wniosek. Wiele osób skorzystało już z ich oferty i bardzo chwalą tą firmę. Więcej informacji na pewno znajdziecie na ich stronie.