Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

Sprawdzony catering

Recommended Posts

Wiem, ze u nas w Krakowie jest kilka firm cateringowych ale zależało by mi na zdecydowaniu się na firmę ze sporym doświadczeniem. Ważne jest też to by mieli ciekawe menu. W mich poszukiwaniach natrafiłam na tą firme http://scandale-catering.pl/ , ich oferta wydała mi się najciekawsza. Ktoś z was korzystał już z ich oferty?

Czy ktoś mógłby polecić mi jakiś catering dla firm we Wrocławiu? Widziałam kilka ciekawych ofert, między innymi takiej firmy jak Piu Piu. Zależy mi na tym, aby dania byly przygototwywanie zgodnie z preferencjami i potrzebami moich pracowników. Pracują oni fizycznie więc potrzebują pełnowartościowych posiłków o określonej ilości kalorii.   

Dnia 30.11.2016 o 21:35, miszko napisał:

Ja mogę polecić warszawską firmę, która oferuje catering dla firm Warszawa. Jest to Grupa RSVP - mamy przetestowany ich catering, jedzenie jest pyszne i naprawdę zawsze zdaje egzamin :)

My też korzystamy zawsze z tej firmy - pyszne jedzenie, ze świeżych produktów, zawsze pięknie podane :) Do tego ciekawe menu, dla konesrerów w sam raz :) A dodatkowym atutem jest sprawna i bardzo miła i pomocna obsługa :)

Niestety w tym temacie nie pomogę, ale dobrze, że szukasz opinii bo słyszałam, że można się rozczarować wybierając nieodpowiednią firmę cateringową.

Jeśli poszukiwalibyście sprawdzonej firmy cateringowej to z pewnością może być to www.salmix.pl w Warszawie. Przygotowują pełnowartościowe i zdrowe posiłki z najwyższej jakości surowców, uwzględniając również diety.

Jestem rodzicem ucznia III klasy gimnazjum. Postanowiliśmy zorganizować dla naszych dzieci po rozdaniu świadectw imprezę plenerową. Firma https://www.catering-zywiec.pl/ cateringowaobsługująca imprezę okazała się rewelacyjna. Jedzenie było pyszne i świeże. Mięsne i wegetariańskie w zależności od zapotrzebowania.

Dobrze jest zorientować się czy dana firma będzie w stanie zorganizować katering dla imprezy okreslonej wielkości. Bo nie wszystkie firmy mają tak dobre gastronomiczne przygotowanie.  Jeśli zależy Wam na tym aby spotkanie było zorganizowane na tip top polecam kontakt z nimi:

http://kscc.pl

Firma jest w stanie zaplanować katering nawet na największe spotkania firmowe.  Firma ma duże doświadczenie, a właśnie takim firmom powinniśmy ufać -  takim, które są na rynku nie od paru miesięcy, ale co najmniej od kilku, lat i posiadaja dobre opinie (warto się w nie wczytać).  Bogaty dorobek stanowi bowiem gwarancję odpowiedniego doświadczenia,  dzięki temu będziemy mogli uniknąć plamy na imprezie. 

Jesteśmy z okolic Warszawy i korzystamy z cateringu Blue z Mokobód. Mają sprawdzony kelnerski team, zawsze są punktualni i kulturalni. Jedzenie podają estetycznie i apetycznie, nasi pracownicy i kontrahenci bardzo je chwalą.