Zaloguj się, aby obserwować  
ernesta

Prezent na rocznicę

Recommended Posts

Może jakaś książka? Najlepiej jakiś bestseller  polecam najnowszą książkę Tomasza Piątka "Macierewicz i jego tajemnice"  [link usunięty]

Rocznica to wspólne chwile we dwoje, więc ja bym szukała jakiś [link usunięty] . Warto gdzieś pojechać, pójść w ciekawe miejsce, wybrać się do nowej restauracji, skoczyć do teatru, albo po prostu zrobić coś niezwykłego, np. kupić bon na lot balonem :) Zobacz, jakie ciekawe pomysły na prezenty dla dwojga ma Prezentokracja.pl Czuję, że to będzie wyjątkowa rocznica! :)

EE na rocznicę to trzeba najlepiej kupić coś dla dwóch osób. Fajną opcją bedzie na pewno wycieczka, choć to może byc bardzo kosztowe, ale nie musi. Mozecie wsiąść w auto i po prostu gdzieś pojechać i to wyjdzie taniej. Fajną opcją jest też zamówienie karykatury albo portretu prezentowego. Ja zamawiałem taki prezent na stronie  [link usunięty] dla moich rodziców na rocznicę

To akurat jest bardzo zależne od danej osoby. Sama powinnaś najlepiej go znać, więc pokieruj się instynktem. Moja jest wielką foodie, więc na rocznie/urodziny zabieram ją do najlepszych restauracji. Tym razem byliśmy w stosunkowo nowej rest. Pańska 85. Chińska, nowatorka i zaskakująca.

Ja jestem za wspólnym wyjazdem, nie ma nic cenniejszego niż razem spędzony czas. Oczywiście można podarować do tego jakąś drobnostkę, ale to już bardzo indywidualna kwestia.

Wszystko też zależy od tego jakimi środkami finansowymi dysponuje dana osoba. Wszelkie gadżety są fajne, tylko brakuje im jednego - nie zapewnią niezapomnianych wspomnień. Ja bym raczej pomyślała o jakieś wycieczce. Swoją drugą połówkę zabrałabym do Indonezji, bo jest to niesamowicie piękna kraina. Dua Benua  [link usunięty] organizuje takie wyprawy, skontaktuj się, może akurat będą mieli dla was coś idealnego. Z całą pewnością ten czas wspólnie spędzony tam przyniósłby wam ogromną radość i wspomnienia na długo.

Hej,

jak myślicie, czy podarowanie pieska dla swojej żony to dobry pomysł? Od kilku lat żona napiera na psa, jednak ja do tej pory nie byłem przekonany. Ostatnio byłem u kolegi, który ma psa Border Colliera, tutaj możecie o nim poczytać [link usunięty]

pies bardzo mi się spodobał myślę, że mojej żonie też by przypadł do gustu, jak myślicie?

Dokładnie  tak jak pisze maupiatka, wyjazdy razem bardzo zbliżają. Dobry pomysł na prezent  to taki, który ucieszy Twojego faceta, a najlepiej obie strony :) Dla mojego byłyby to  są góry, lub jakieś atrakcje np. vouchery na skok spadochronem, albo  przejażdżkę sportowym samochodem :)

[link usunięty]