Zaloguj się, aby obserwować  
krzychoo

Dobre pomysły na odchudzanie

Recommended Posts

W czasie odchudzania warto zerknąć na propozycje napojów na bazie pokrzywy. Widziałam takie fajne różnorodne herbaty na: [link usunięty] . Wydaje mi się, że jest to opcja bardzo fajna i praktyczna. Naturalny składnik, który pomaga schudnąć i utrzymać dobrą przemianę materii.

Bardzo ciekawa propozycja, na pewno przetestuję. Teraz przechodzę właśnie oczyszczanie jelit, piję sobie roztwory z dicopegu 10g, by się pozbyć tych wszystkich złogów. Po tym chcę się wziąć porządnie za zdrową diete i odchudzanie

Ja bym była nawet za tą pokrzywą bo wiele o niej słyszałam od mojej dietetyczki ale nie dam rady pić, poleciła mi za to suplement z pokrzywą w tabletkach http://therm-line.com/therm-line-fast i muszę powiedzieć że waga spada momentalnie a najważniejsze że wystarczy połknąć tabletkę i nie trzeba niczego pić

Pierwsze co to powinno się zacząć zdrowo odżywiać.  Kupić warto https://atlas-zdrowia.pl/ekologiczne-platki , kukurydziane, jaglane, które zastąpią standardowe śniadania. Unikanie słodyczy, tłustych potraw oraz gotowanie na parze to pierwsze kroki do tego aby cos zmienić w swojej diecie oraz wyglądzie. Ćwiczenia i ewentualnie jakiś suplement do tego :) To wszystko wystarczy aby zadbać o swoja linię.

Moja żona skorzystała ostatnio z oferty salonu Beauty4ever w Warszawie  [link usunięty] . Oferują tego typu zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń takich jak ultraformer, velashape i cosmosoft. Cechują się wysoką skutecznością. Sam salon generalnie jest jak najbardziej godny polecenia. 

Dieta i sport to podstawa odchudzania się. Czasami tez można sobie zrobić detoks np. za pomocą dicopegu 10g, bo wiadomo , toksyny z czasem w jelitach się kumulują i nasze diety tracą na skuteczności

To zależy kto ile chce schudnąć. Jednak myślę, że uniwersalnym, najlepszym sposobem jest jak największa ilość aktywności fizycznej. Nawet 5-6 razy w tygodniu. Mi dzięki dużej ilości sportu udało się schudnać 11kg, a diety jakoś specjalnie nie pilnowałem.

Tylko pamietajcie, ze cwiczenia nie sa najwazniejsze podczas odchudzania. Odpowiednia dieta to podstawa. Ostatnio czesto sie spotykam z okresleniem dieta pudelkowa. Jest to określenie zdrowych i smacznych posiłków, które są przygotowywane z najwyższej jakości produktów, w oparciu o wytyczne dietetyka. Jesli chodzi o Warszawe, Zdrowe Pudelko ma bogata oferte. Tutaj mozecie ja sprawdzic - [link usunięty] . Podoba mi sie to, ze tego rodzaju diety sa z dostawa do domu, co ulatwia dbanie o zdrowy tryb zycia.

Odchudzanie może być naprawdę proste i przyjemne. Wystarczy tylko robić te rzeczy, które faktycznie działają. Nie wiem, czy słyszeliście o nowoczesnych metodach odchudzania, ale jeśli nie, to zajrzyjcie do  http://sportzilla.pl/plank-dziala-sylwetke-plank-wyzwanie/  Stamtąd dowiecie się, jak prawidłowo schudnąć bez utraty nerwów ;)

Ja mieszkam we Wrocławiu i zamawiam sobie jedzenie z [link usunięty] . Słuchajcie super sprawa, bardzo oszczędza to czas, a jedzonko jest przepyszne. Przy okazji jest zdrowe i dietetyczne)

Ważne jest patrzeć na to co się je, wybierać mądrze i zdrowo. Ja często zamawiam [link usunięty] przez internet, trzymam i wagę i sylwetkę. Do tego oczywiście trochę ćwiczeń i można naprawdę zdrowo wyglądać.

Dziewczyny jezeli macie problemy z odchudzaniem to przebadajcie sie dobrze u lekarza. Ja nie moglam ani grama schudnac i strasznie mnie to demotywowalo. Okazalo sie ze mam problemy z tarczyca. Przez to wgl nie moglam schudnac. Teraz juz jest znacznie lepiej jak biore odpowiednie tabletki. Polecam rowniez poczytać o tym na  [link usunięty]

Przede wszystkim dieta i ćwiczenia. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu. Co z tego, że mnóstwo ćwiczyć, skoro jesz wysokokaloryczne, ciężkie posiłki? 

Dobrze jest się udać do dietetyka, który dobierze dietę odpowiednią dla danego organizmu, trybu życia itp. 

80% dieta i 20% ćwiczenia.

Suplementy może i pomogą zrobić to szybciej, ale to tak, jakby przyjmować kreatyne i mówić "patrzcie, jakie mam bicepsy" - szkoda tylko, że nadmuchane z wody...

Dieta też nie trwa tydzień / dwa, tylko jest elementem stałym. To cały sposób odżywiania, a nie wyjęte tygodnie z życia, bo resztę mi się nie chce.

Jak fajnie się czyta, że wszyscy polecają zmianę nawyków a tylko kilka osób wspomniało o aktywności fizycznej - a bez tego nie ma możliwości schudnąć.  Sam wiem po sobie - sporo diet i bez efektów, dopiero siłownia pozwoliła na uzyskanie wyniku, który byłby zadowalający. Do tego też inne jedzenie - wiecie, że ryż z [link usunięty] [link usunięty] robiony na parze smakuje wyśmienicie o każdej porze dnia i nocy i jest dobrym składnikiem większości dań?

Hej, zaczelam cwiczyc na siłowni lepsza kondycja latania za dzieciakami zdecydowanie się przydała ;)  miałam dietę ( oczywieście ja i moja cała rodzina ) ale tez poszłam na mała łatwizne bez potów bez stresów zafundowałam sobie zabieg kriolipoliza  [link usunięty]  dziewczyny BOMBA polecam serdecznie ;)