Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Prezent dla 8-latka - jaki?

Recommended Posts

Kup mu (jej?) fishboard.

Tutaj http://www.hulahop.pl/wiadomosc/fishboard-czym-jest-jak-wybrac-ktora-fiszka-dla-dziecka-jak-jezdzic/3020/ piszą co to dokładniej jest.

Mówią na to też fiszka - poszperaj trochę w sklepach, na pewno coś znajdziesz.

W każdym razie bajer jest taki, że to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej deskorolki.

Zobacz http://www.rowerzysta.pl/rowery-mtb.html na pewno będzie to dobry prezent. Dzieciaki kochają rowery i wycieczki rowerowe. Koledzy na pewno też jeżdżą a nowy model wzbudzi sensacje. Wiesz jak to dzieciaki- lubią mieć modne.

Pod taki wiek? Można naprawdę wymyślić wiele tematów. Przede wszystkim niech to będą to kwestie związane z aktywnością fizyczną. Kurs wspinaczki, karate, tańca, jazdy konnej - takie rzeczy na Prezent Marzeń wychodzą naprawdę tanio, a wrażenie powinny zrobić ogromne.

Też uważam, że rower to bardzo dobry pomysł na prezent. Można też postawić na gry planszowe.

Ooo, gry planszowe jak najbardziej! Można je kupić online, będzie taniej. Przeglądam artykuł o http://blogstyle.pl/sklep-internetowy-z-zabawkami-ktory-wybrac-ktory-zaufany/ i sprawdzam ofertę. Sporo gier planszowych jest teraz dostępnych w takich sklepach.

Wydaje mi się, że taka dziewczynka to już ma swoje jakieś wydatki, nosi pieniążki ze sobą do szkoły drobne itd. Warto może rozejrzeć się za [link usunięty] , które sprawdzają się moim zdaniem bardzo dobrze w wielu przypadkach i u dzieci i dorosłych są małe i praktyczne.

Hmmm 8 lat to już dość sporo, więc myślę, że takiemu dziecku mogłaby się spodobać wizyta na torze kartingowym. Na takich torach można się bawić naprawdę doskonale, więc ja wybrałbym właśnie taką formę prezentu. Jednym z lepszych torów jest Kartingowy Narodowy. Dzieci w sposób bezpieczny mogą na nim jeździć. Dodatkowo mają świetną ofertę: [link usunięty]

Dla 8 latka to zdecydowanie zabawkę :) Albo książeczkę. W zależności czy lubi czytać. Warto też np pomyśleć o czymś do ubrania, np którejś z tych bardzo modnych czapeczek dla chłopców Broel: [link usunięty]  lub też eleganckich, markowych butach

Oj z tymi prezentami to nie tylko czyste szaleństwo ale i istna masakra. Dziś dzieci są bardzo wymagające i wiedzą doskonale czego chcą. Ja swojego chrześniaka zapytałam wprost co mam mu kupić. Lista okazała sie nawet pokaźna, troche czasu poświęciłam na poszukiwania i zdecydowałam, że na pewno nie kupięmu pierwszej pozycji czyli drona, ale drugą czyli tipi. Wystarczyło tylko wklikać w wyszukiwarkę i wczoraj juz przyjechał z jagodowegokota. Ładny i nawet spory, a i ta czerń, której jednak się trochę obawiałam jest nawet fajna.