Zaloguj się, aby obserwować  
arek32

Oryginalny prezent dla faceta

Recommended Posts

Jeśli zależy Ci na tym, aby swoim prezentem rozbawić i zaskoczyć, kup coś stąd: http://4gift.pl/ - oferta sklepu jest szeroka, więc jestem pewna, że znajdziesz w nim coś odpowiedniego (naprawdę świetnym pomysłem jest zakup aeratora do wina, czy zegara wstecznego).

Może kup mu coś związanego ze sportem. Możliwe że mu się spodoba, w końcu który facet nie lubi piłki nożnej :D Na  [link usunięty]   na pewno znajdziesz coś co się nada, sprzętu i gadżetów sportowych tam nie brakuje, czasami nawet drobnostka sprawi dużą radość ;)

Dnia 31.10.2016 o 09:40, Koleczka napisał:

Czy chłopak lubi wędkarstwo? Jeśli tak, może zakup mu coś z https://www.bolw.pl Wiem, że mnóstwo mężczyzn lubi wędkarstwo, więc może i jemu spodoba się ten sport.

To jest dobry pomysł, parę nowości na prezent widziałem w sklepie https://www.perchshop.com/skrzyniepudelka-c-66.html.Skrzyneczek, pudełeczek nigdy za dużo, taka natura wedkarza.

Nie wiem jak się zapatrujecie w zegarki, ale ja uważam, że zawsze jest oryginalny prezent a tym bardziej kiedy kupimy elegancki zegarek szwajcarski. Takie zegarki są dostępne u jubilerów a jednym z nich jest Karkosik. Zegarki szwajcarskie w sprzedaży tego jubilera znajdziecie na stronie  https://www.karkosik.pl/749-zegarki-szwajcarskie

Kup mu jakiś sportowy gadżet. Na   [link usunięty]  jest tego pełno, na pewno coś znalazłabyś akurat pod męża. nic tak faceta nie cieszy jak sport, uderzyłabym w to w pierwszej kolejności.

Dnia 2.10.2017 o 15:18, kaja napisał:

Ja zdecydowałam się na kupno kamerki sportowej dla ukochanego.  [link usunięty]

Ja też mam zamiar ją kupić :D 

Myślę, że prawdziwy facet będzie zadowolony  lotu w tunelu aerodynamicznym. Naprawdę nieziemskie uczucie, ale nie każdy ma odwagę skorzystać z tego. Tutaj  https://leszno.profly.pl/ można zakupić taki lot poprzedzony krótkim szkoleniem. W mojej ocenie jest to super sprawa! Na pewno osoba obdarowana będzie zadowolona!

Mnie (mówię jako facet :D) spodobałby się jakiś wspólny wypadzik na weekend. 

Może na przykład taki [link usunięty] zrobiłby robotę :) A potem wrócić do codzienności z naładowanymi bateriami. 

Ktoś pisał o alkomacie, to faktycznie dobry pomysł. Ja kupiłam coś takiego na urodziny mojemu [link usunięty]

Służy bardzo dobrze, pomiary sprawdzone z innym nawet . Warto mieć coś takiego , tak mi się wydaje

Ja bym postawił na coś z elektroniki - to zawsze się sprawdza. Jak nie wiesz co wybrac zerknij na ofertę sklepu  [link usunięty]  - z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego :)

Jak chcecie postawić na coś oryginalnego to wyskoczcie dla niego z tortu :D Nie no może bez przesady ale sam tort albo piękne ciasto nie jest zlym pomyslem ;) Ja mojemu taki zrobilam i bardzo sie ucieszyl.  Ladnie go udekorowałam z dekoracjami od  [link usunięty]  wiec wygladal praktycznie jak z cukierni

Gra, ładny tort, planszówka, portfel, zegarek, whisky... Zależy bardzo dużo od indywidualnych upodobań:)

_________

[link usunięty]

Ja planuję kupić lampę do fototerapii: [link usunięty] Korzystamy z produktów Camry i jesteśmy zadowoleni, a pomyślałam, że takie sesje przydadzą mu się na jesienno-zimowe osłabienie i stres. Przy okazji liczę, że też skorzystam :)

moj to jest typowy gadżeciacz. czasami az juz mi pomyslow brakuje bo o wiekszosci rzeczy, o ktorych mowi zwyczajnie nie wiem ;) teraz dodatkowo chce wrocic do formy wiec wylicza sobie te wszystkie kalorie no i zapotrzebowanie kaloryczne. takze inteligentna waga mam nadzieje bedzie strzalem w 10.  zamowilam z ithings.pl nawet mierzy zawartosc tkanki tluszczowej no i mozna spokojnie zsynchronizowac ze swoim phonem

A może paralizator  [link usunięty]  Zawsze może się przydać w nieoczekiwanym momencie i ocalć przed tragedią. Chodzę z takim, ale na szczęście jescze nie był mi potrzebny.

Dnia 2.10.2017 o 15:18, kaja napisał:

Ja zdecydowałam się na kupno kamerki sportowej dla ukochanego.  [link usunięty]

Świetny pomysł :)