Zaloguj się, aby obserwować  
arek32

Oryginalny prezent dla faceta

Recommended Posts

Mamy i pielęgnujemy, moja żona wręcz uwielbia moją brodę, ale estety z wąsem mam problem, on do mnie nie pasuje, a rośnie jak szalony. Nawet sobie chciałem kupić   [link usunięty]   jako prezent,  bo przecież po takim wosku włosy znacznie lepiej wyglądają, potrafią się dostosować do reszty twarzy, a nie odstawać na wiele stron. Do brody staram się używać olejków naturalnych, które nabłyszczą brodę i ją nawilżą :) A wy jak długo macie swoje brody, zapuszczaliście miesiące/lata czy raczej był to szybki szpil?

Sam jestem facetem i potwierdzam, że taka zabawka erotyczna ucieszyłaby mnie najbardziej ;D O wiele lepiej niż jakieś kwiatki czy czekoladki.
Jeśli zastanawiacie się co kupić możecie popatrzeć tutaj: https://intymnosc.pl/ Razem z narzeczoną często zamawiamy tam jakieś seksowne akcesoria 
Jeśli jesteście mało odważne możecie spróbować od czegoś delikatniejszego na przykład od żelu o smaku truskawki.

jestem zwolennikiem praktycznych prezentów i sam takie wręczam. Niedawno znajomy robił imprezę urodzinową i dostał ode mnie koszulę z Roland Moda Męska. Praktyczny i dobry jakościowo prezent jest najlepszy :)

Zdecydowanie warto kupić coś eleganckiego, bo prędzej czy później przyda się to każdemu facetowi. Zobacz tutaj te koszule -  https://www.wolczanka.pl/koszule . Sam kupuję w Wólczance koszule i jestem bardzo zadowolony. Świetny stosunek jakości do ceny i mam ich kilka i po praniu materiał nie traci na jakości. Polecam!

Powiem jedno - faceci UWIELBIAJĄ zegarki :) Może nie jest to pomysl jakiś super oryginalny i nietypowy, ale na pewno sprawdzony i na pewno spotka się z zadowoleniem! Świetne zegarki znajdziecie w https://classicwatch.com.pl/. Kupowałem od nich model Ingersoll, jest przepiękny!

Orginalnym prezentem bedzie przejażdżka sportowym autem po torze np lamborghini,ferrari czy jakims bolidem ariel atom czy ktm x-bow.  Moj facet dostał taki prezent od kolegów na urodziny.  Cieszył sie jak dziecko :D Firma która to organizuje jeżdzi po 15 torach w Polsce :) i ma na prawde duzo samochodów wiec jest w  czym wybierac :) Polecam bo by bardzo zadowolony :D

Dnia 5.08.2016 o 22:47, arek32 napisał:

Myślicie, że [link usunięty] ? Widzę, że na stronie są różne typy prezentów: jazda indywidualna, jazda z kierowcą rajdowym (jako pasażer), jazda kilkoma samochodami lub trening bezpiecznej jazdy (szkolenie). Uważacie, że które rozwiązanie jest najlepsze? Mnie na samą myśl już przechodzą dreszcze 🙂

Jazda to super pomysł! Devil-cars.pl mają Ferrari Italia. Takim samym jeździł Kuba Wojewódzki 🙂

Alkomat to według mnie bardzo oryginalny prezent, nie jest to już rzecz tabu, a myślę że większość rozgarniętych kierowców z takiej rzeczy by się ucieszyła. Mamy w domu alkomat alkohit i oprócz nas też często pożyczam bratu, szwagrowi czy na jakieś rodzinne imprezki. Cieszę się, że członkowie mojej rodziny są na tyle odpowiedzialni że przed jazdą sprawdzają swój stan, wiadomo jak się pije to się nie jedzie, ale na drugi dzień po % też trzeba się sprawdzić, bo jednak metabolizm jest różny, jeden bedzie już trzeźwy a drugi grubo ponad 0,2

Dokładnie z takim samym pytaniem ostatnio przyszła do mnie narzeczona mojego brata.. No cóż - stwierdziłem że pomogę. Każdemu radzę aby podpytać o zainteresowania, delikatnie zagłębić temat i dobrać prezent tak, aby faktycznie sprawiał radość. Brat jest myśliwym więc bez zastanowienia poleciłem jej sklep https://sklepmatus.pl/ i wybrała mu kilka rzeczy. Chłop zadowolony, a to najważniejsze

Ja bym osobiście chciał dostać jakiś karnet na boungee albo jeszcze lepiej- sprzęt audio- kolumny czy głośniki. Może wydawać się to drogim prezentem, ale takie dobre, budzetowe kolumny od stx można kupić już za kilka stówek. 

Niedawno mój brat miał urodziny i też zastanawiałem się co mu kupić. Kolega z pracy podpowiedział mi, żeby zajrzeć sobie na https://vendoria.pl/ i tam poszukać jakichś inspiracji prezentowych. No i faktycznie, szybko znalazłem fajne artykuły 😄 Wybrałem płytę zespołu, którego słuchał od dawna. A dzięki temu, że mają tam porównanie cen, udało mi się kupić płytę w mega niskiej cenie!

Myślę, że prezenty powinny być dobrane według zainteresowania i gustu osoby obdarowywanej. Moim zdaniem lepiej kupić coś praktycznego, niż prezent który ma być po prostu na pokaz. Idąc tym tropem, na urodziny swojej żony, kupiłem jej loklizator gps do roweru - https://spy-center.pl/lokalizator-gps-t16-do-roweru-quada-ukryty-w-lampie-p-523.html Uwielbia nim jezdzic, a już nie raz zdarzyło się, że ktoś go ukradł. Nie pomagały nawet najlepsze zabezpieczenia. Na szczęście teraz jest o niego dużo spokojniejsza, gdyż w przypadku kradzieży, bardzo szybko namierzymy rower. 

Mój mężczyzna lubi niebanalne i oryginalne prezenty. Lubi także być zaskakiwany. Jako, że na co dzień jest elegancki, bo taki ma rodzaj pracy i chodzi pod krawatem, to postanowiłam kupić mu piękne drewniane pudełko na krawat w firmie [link usunięty] . To był strzał w dziesiątkę. Odkąd ma te pudełeczko, jego ulubiony krawat leży w nim niezmiennie.

Jestem facetem i nie wiem osobiscie czemu tak wiele kobiet sili sie tak koniecznie na oryginalność w zakresie prezentu… Nie musi być to zawsze coś innego i najlepiej jeśli to co podarujecie dla faceta mu się w przyszłości przydało… Sam o wiele bardziej wolę właśnie takie praktyczne prezenty niż coś co mi się przyda jedynie na chwile i coś co raczej wyrzucę… Polecam
jakieś wygodne skarpetki
koszulkę
pasek
czy portfel

Ewentualnie jakieś konkretne obuwie. Jak takie oxfordy: https://klasycznebuty.pl/pl/c/Oksfordy/17

Ja swojemu kupiłam Fife20 - nawet jak przechodzę przez miasto to cały czas słyszę że ktoś o niej gada. W Media Expert była przedsprzedaż i może mój facet się ucieszy z upominku na "dzień chłopaka" :) Mam nadzieję tylko że nie urażę jego dumy ;y

Myślę że frajdę facetowi można sprawić kupując markowe perfumy męskie np. [link usunięty] .  Marek jest do wyboru , najlepsze dla mężczyzny to wg. mnie Hugo Boss i Paco Rabanne.

ja ostatnio dostałem w prezencie kamerkę samochodową Garett 🙂 z tego to chyba każdy facet by się ucieszył także polecam. A sama kamerka pięknie śmiga. Obraz jest przejrzysty i dokładny, do tego ma kompaktowe wymiary i długo może działać bez ładowania

Bardzo interesującym pomysłem na prezent mogą być eleganckie akcesoria - w tym muszki czy szelki. Żeby był to prezent oryginalny, może być na przykład wykonany z nietypowego, efektownego materiału lub na przykład z... piór. W Polsce specjalizuje się w tym firma Zuzzo (www.zuzzo.pl). Te produkty są eleganckie, wytrzymałe i w pełni ekologiczne i w duchu no waste - wszystkie pióra pochodzą tylko z legalnych źródeł i z naturalnych procesów pierzenia się ptaków. A to ważne, podróbki, masowa chińska produkcja nie ma nic wspólnego z dobrem przyrody. Tylko rzemieślnicza ręczna praca zapewnia to co najlepsze -unikatowość. A wiadomo, jak coś jest jedno w swoim rodzaju, to (zwłaszcza w modzie czy w przypadku dóbr luksusowych) jest źródłem prestiżu. Zapraszam do szukania nietypowych pomysłów na elegancki i trafiony prezent.

dla mojego super praktycznego faceta mam już kupiony prezent, niedługo ma urodziny wiec będzie od razu okazja do testowaia, kupiłam mu zamiatarkę ryobi, ma dużo innych ich urzadzęń wiec ni embędzie już musiał inwestować w akumulatory dodatkowe a to bardzo ułatwi mu sprzątanie w garażu