Zaloguj się, aby obserwować  
annnka

wyposażenie pensjonatu

Recommended Posts

Odnośnie do pytania o wyposażenie toalet i łazienek to ja polecam bardzo ich  [link usunięty]  Mają świetną ceramikę, piękne baterie moi goście są naprawdę zachwyceni. Podoba mi się to,że nie zapłaciłam za to jakiś wielkich kroci a naprawdę sprawdzają mi się już ktoryś sezon. Bardzo ciekawy design dużo przydatnych rozwiązań, jestem jak najbardziej na tak, można spokojnie im zaufać 

Jeśli chodzi o artykuły tekstylne czy pościelowe to polecam zgłosić się do www.przytulnydom.com.pl.  Produkty atestowane wysokiej jakości. Bogata oferta konkurencyjna cenowo.

Ja jakiś czas temu zacząłem współpracować z firmą http://czp-premium.pl/ która dostarcza ręczniki papierowe oraz papier toaletowy do mojego pensjonatu. Wam też polecam się z nimi skontaktować w tej sprawie. W pensjonatach i hotelach schodzi bardzo dużo papieru.

Jeśli chodzi o tekstylia typu pościel, prześcieradła, koce, ręczniki, warto zajrzeć do AWAKraków jakość pierwszorzędna, spory wybór i ceny naprawdę ok. Pomimo częstego prania, pościel jest jak nowa:)

Ja bym postawiła na oryginalność i design 🙂 Świetnie sprawdzi się tu oferta polskiego producenta george azzar. znajdziecie tu stoły, krzesła, stoliki kawowe, regały czy biurka - idealne wyposażenie do każdego pensjonatu. Wszystkie meble robione na indywidualne zamówienie i pod wymiar. Darmowa dostawa to też spory atut tego miejsca 🙂 

Urządzając pokoje w pensjonacie możemy pozwolić sobie na bardziej “indywidualny” styl niż ma to miejsce w przypadku pokoi hotelowych. Pewne elementy są jednak wspólne, jak zaopatrzenie w tekstylia, meble, czy wyposażenie łazienki, także w kosmetyki hotelowe. Polecam stronę adacosmetics.pl, gdzie znajduje się szeroki wybór kosmetyków hotelowych, zarówno w jednorazowych opakowaniach, jak i większych dozownikach.

Proste i funkcjonalne, tak najlepiej i najwygodniej. Podłogi drewniane (np. Gajewski) - ciepłe, ekologiczne, podnoszą wartość pensjonatu. W kwestii mebli i wyposażenia - najlepiej szukać u polskich producentów i negocjować ceny.