ayeknow

Doradztwo i szkolenia dla firm

Recommended Posts

Właśnie wyżej wymieniona Fundacja Fortis. Ostatnio właśnie mieliśmy szkolenie z rozwoju osobistego. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z tego, jak szkolenie wyglądało, kto je prowadził i jakie miał przygotowanie merytoryczne. Rzeczywiście informacje wyniesione ze szkolenia można od razu wykorzystać w pracy. I nie jest to rzeczywiście takie trudne, jak się wydawało na początku

A ja tak od siebie polecam serdecznie Marcina Mańkę z manka-academy. Nasza firma od kilku lat współpracuje z tym trenerem szkoleniowym. Szkolenia są prowadzone  z różnego zakresu: począwszy od sztuki wystąpień publicznych kończąc na szkoleniach sprzedażowych i "antystresowych" ;-)

Jesli interesuje cię temat szkoleń to warto zapoznać się z ofertą firmy Rödl & Partner która oferuje szkolenia dla firm. Byłem na jednym i serdecznie polecam,  duża dawka wiedzy przekazana

Widzę, że wielu z Państwa skorzystało lub planuje skorzystać z pomocy doradczej firm zewnętrznych. ale co dalej? czy takie firmy oferują pełen zakres usług? tj. nie tylko samo doradztwo biznesowe, ale też pomoc z potencjalnymi kontrahentami, pomoc prawną, doradztwo podatkowe? moim zdaniem warto od początku stworzyć sobie bezpieczne zaplecze dla własnego biznesu, by później mieć tzw. 'spokojną głowę'

Osobiście pracuję w spółce, która taki wachlarz usług oferuje.

doradzimy Wam od pierwszych kroków jak dobierać kontrahentów,

wyszczególnimy wszystkie zagrożenia i korzyści płynące ze współpracy z danym kontrahentem,

przeanalizujemy ryzyko oraz określimy jego akceptowalny poziom

ocenimy wypłacalność kontrahenta

prowadzimy wywiady środowiskowe i negocjacje

doradzimy w sprawach podatkowych

a przy tym zadbamy o to by Wasza firma działała w świetle obowiązującego (i często zmieniającego się) prawa

i wiele wiele innych kompleksowych usług

pracujemy tylko z najlepszymi - zaplecze naszej wiedzy, doświadczeń i kompetencji pozwala nam na profesjonalne i rzetelne zbudowanie zaplecza Waszej firmy i bezpiecznego biznesu

zachęcam do kontaktu po więcej informacji.

z doświadczenia wiem, że nie ma dla naszego zespołu sprawy nie do rozwiązania - nawet, gdy 'mleko już się wylało'

Paulina

a to kontakt do mnie:

paulina.mag@wp.pl

Znam dobrą firmę, która zajmuje się właśnie takowymi szkoleniami. Robiłam u nich kurs z zarządzania zespołem i jestem pod sporym wrażeniem. Dużo przydatnej wiedzy, którą można wykorzystać później w pracy. Super sprawa - zwłaszcza dla kogoś kto lubi inwestować we własny rozwój. https://www.vade.com.pl/

Cześć! 

Ostatnio szukałem szkoleń dla swoich pracowników w dziedzinie IT - a mianowicie sprzedaż produktów w internecie. Szukałem dość dużo i znalazłem firmę, która oferuje https://cantao.pl/szkolenia-obslugi-ebay-amazon szkolenia ebay i https://cantao.pl/szkolenia-obslugi-ebay-amazon szkolenia amazon. Zdaję sobie sprawę, że takie szkolenia są potrzebne bardzo, więc proszę Was o pomoc w doradzeniu które wybrać 😉

Jeżeli zależy wam na wykwalifikowanych pracownikach to polecam wam posłać waszych ludzi do centrum szkolenia zawodowego www.csz.com.pl Tam dadzą waszym pracownikom możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności.

Wszystkim osobom z Warszawy, które rozglądają się za dobrą firmą oferującą ciekawe szkolenia polecam skontaktować się z https://mfszkolenia.pl/ W swojej ofercie mają między innymi szkolenia na zamówienie. Sami możemy ustalić temat szkolenia, który nas interesuje i go im zgłosić.

Kancelaria Klisz i Wspólnicy organizuje szkolenia prawne. Warto pozyskiwać wiedzę od osób, które nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale i doświadczenie. To jest niezwykle ważne. Tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ jest wykaz szkoleń dla pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem. Każde szkolenie jest dokładnie opisane. Na pewno warte jest uwagi szkolenie dotyczące umów. 

Oo no właśnie! Słyszałem, że te szkolenia od Klisz i Wspólnicy są naprawdę godne uwagi. Moje zainteresowanie wzbudza w szczególności szkolenie dotyczące Prostej Spółki Akcyjnej, bo przyznam, że zaciekawiła mnie ta forma prowadzenia działalności. Ciekawe czy są tam jakieś pułapki... bo otworzyć spółkę za 1 zł? Hm.. oby na szkoleniu wszystko mi się rozjaśniło.