Zaloguj się, aby obserwować  
ocenka

Jakie szkolenia dla menadżerów

Recommended Posts

Witajcie, szukam dobrej firmy szkoleniowej - mam na myśli szkolenia dla pracowników i menedżerów - z przywództwa i motywacji.

Czy możecie kogoś polecic?

Zalezy Ci na szkoleniach stacjonarnych czy może szkolenia mogą byc prowadzone w formie e-learningowej? Jeśli szkolenia niekoniecznie muszą być prowadzone przez stacjonarna firmę to sugeruje zajrzeć sobie na platformę Gromar:

https://gromar.eu/oferta/baza-szkolen-gotow...ci-managerskie/

Jest tam bodajże największy wybór szkoleń dla menadzerów jaki możesz znaleźć w sieci. Wszystko jest podane w zgrabnej formie, sam już kilka razy korzystałem z ich szkoleń. Są sensowne , przekazują wiele konkretnych umiejętności oraz wygodne. Nie trzeba się nigdzie fatygować. Każdy uczy się w swoim domu.

Hej :) Skoro mowa o szkoleniu dla liderów i zespołu opartym o trening mocnych stron, tutaj doczytasz szczegóły http://taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Osobiście jestem zdania, że każdy menager powinien posiąść umiejętność kierowania zespołem poprzez indywidualną ocenę możliwości pracowników. Praca zespołu wówczas jest bardziej wydajna i jest zwiększona satysfakcja .

Witam

Dla menadżerów z działów HR dedykowane jest wydarzenie pod nazwą Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy.

Być może już o nim słyszeliście, bo to kolejna edycja od 2011 roku. To miejsce spotkań i wymiany doświadczeń .

Najbliższa edycja będzie miała miejsce w Poznaniu 16-17 listopada. Tematem przewodnim będą zmiany w prawie pracy.

Jedną z prowadzących będzie Magda Zamojska, która zajmuje się między innymi tematyką autoprezentacji i wystąpień publicznych.

Była ekspertem współpracującym  w TVN w zakresie zmiany osobistej uczestników programów .

Warto tam być .

Warto korzystać z różnorodnych szkoleń, ale też mieć wsparcie profesjonalnego trenera biznesu. Sam współpracuję z takim z http://lwowska5.pl/coaching/ i widzę bardzo dużą różnicę przed i po. Teraz wiem co robić w kryzysowych sytuacjach, jak zarządzać zespołem, rozwiązywać konflikty. Dla mnie to bardzo duże ułatwienie.

Regularnie zlecamy szkolenia sprzedażowe marce Delta Training i są efekty, mają bardzo konkretne podejście, bazują na nowych technikach i metodach. Typologia klienta, techniki narracyjne empatia w sprzedaży – te tematy mamy sprawdzone i są bardzo profesjonalnie, ciekawie prowadzone.

Właśnie mogę polecić trenerów z Lwowskiej 5. Jestem menedżerem który odpowiada za jeden z bardzo znanych produktów kosmetycznych dla Pań. Mam „pod sobą” 40 osób w pracy, więc stresu i sytuacji problemowych jest bardzo dużo. Dzięki właśnie współpracy z trenerem mogłam bez problemu nad wszystkim zapanować i nabrałam pewności siebie.

Ja bardzo polecam Igora Mroza, szkolenia są świetne, bardzo merytoryczne, organizowane w największych miastach polski cyklicznie. Dodatkowo, można uzyskać 80% zwrotu, więc naprawdę trudno, żeby się nie opłacało. Gość, który je prowadzi jest młodym, ale doświadczonym project menegerem, od lat prowadzi też blog związany luźno z tematyką zarządzania, na którym można go bliżej poznać. To blog: https://antifragile.pl/, a tu oferta szkoleń: https://igormroz.com

Ciekawe rozwiązanie ma Akademia Versum.  Myślę,  że taki kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych może okazać się bardzo pomocny. Warto sobie tam zerknąć na stronę i zapoznać się z poszczególnymi lekcjami biznesowymi. Taką wiedzę można wykorzystać w swoim salonie i w ten sposób zdobywać większą ilość klientów. 

Warto mieć kontakt do Fundacji Fortis fundacjafortis.pl. Zajmują się organizacją różnego rodzaju szkoleń, między innymi dla pracowników, ale także „wyższego szczebla”, czyli kierowników, PM, dyrektorów, prezesów itd. Miałem przyjemność brać udział w kilku takich szkoleniach – chwalę sobie. Są praktyczne, merytoryczne, przeprowadzone z głową i co najważniejsze – indywidualne.