Monika66

Logo firmowe

Recommended Posts

Powiedźcie mi proszę, czy na początku działalności trzeba obowiązkowo postarać się o logo firmowe, czy też nie jest to aż tak bardzo ważne? Niedawno natknęłam się na ciekawą ofertę, a konkretnie http://arseosystem.pl/projektowanie-logo i tak się zastanawiam, czy od razu z niej skorzystać, czy może przyjdzie na to pora później. Jak uważacie?

Logo to początek w zasadzie, więc jeśli planujesz jakąś stronę w sieci,

warto zwrócić się do firm, które mają ugruntowaną pozycję i mogą pochwalić się

projektami, które już działają w sieci.

Zerknij tu: http://www.aplan.media.pl/ , bo chyba tak powinno wyglądać portfolio klientów.

Rzut okiem i widzisz, jak działają i dla kogo. A o to chyba chodzi.

Warto napisać i sprawdzić, jaką mają ofertę, skoro to ma być coś poważnego.

Logo na pewno jest bardzo przydatne, bo pomaga klientom zapamiętać twoją firmę. Niekoniecznie musi być zrobione na samym początku działania firmy, ale na pewno nie powinno się z tym długo zwlekać :) Ważne, żeby mieć też dobry pomysł na to logo, żeby jednoznacznie kojarzyło się z działalnością. Wiem, że ta firma zajmuje się tworzeniem logo [link usunięty] .

Logo jest bardzo ważne, bo buduje Twój profesjonalny wizerunek. Firma bez logo nie jest uznawana za poważną. Ważne, żeby było nowoczesne, nawiązywało do branży, w której działasz, budowało pozytywne skojarzenia.

Istotne jest również, że musi pojawiać się na wszystkich materiałach reklamowych, bo wtedy masz możliwość zapaść w pamięć klientów.