Zaloguj się, aby obserwować  
mar.tom

Zwrot z polisolokaty

Recommended Posts

Witam, potrzebuje szybkiej porady finansowej. Chodzi o polisolokaty, po likwidacji straciłem dość sporą kwotę, słyszałem ze można starać się o zwrot utraconej kasy. Powiedźcie mi gdzie i jak? Do kogo się zgłosić? Trzeba znów wyłożyć kase ?

Witam, potrzebuje szybkiej porady finansowej. Chodzi o polisolokaty, po likwidacji straciłem dość sporą kwotę, słyszałem ze można starać się o zwrot utraconej kasy. Powiedźcie mi gdzie i jak? Do kogo się zgłosić? Trzeba znów wyłożyć kase ?

Tak, możesz ubiegać się zwrot utraconej opłaty likwidacyjnej na drodze sądowej. Ja walczę właśnie o odzyskanie pieniędzy od Skandii. Możesz się skontakować z adwokatem przez ta stronę [link usunięty] U mnie wszystkie formalności poszły dość szybko, więc liczę na to, że niedługo będzie po całej sprawie. A z ciekawości możesz napisać, w jakiej firmie masz polisę?

Zwrot z takiej polisolokaty jest możliwy jeśli się wie, gdzie szukać profesjonalnej pomocy. Moja znajoma dała się w ten sposób naciąć, co przysporzyło jej wiele siwych włosów na głowie. Na szczęście w odzyskaniu swoich pieniędzy, pomogła jej ta kancelaria http://kancelariainvictus.pl/pozwy-zbiorowe-indywidualne/pozew-indywidualny/ dla której taki przypadek nie jest odosobniony.

Niestety, jak się często okazuje po czasie, inwestowanie w polisolokaty nie jest zbyt opłacalnym przedsięwzięciem, a rozwiązanie umowy przed czasem generuje straty. Nie wiem czy widzieliście, ale http://www.kancelaria-lex.org/europa/, dlatego należy wystrzegać się takich towarzystw ubezpieczeniowych. Co smutne, nie tylko u tego ubezpieczyciela znajdziecie tak niekorzystne warunki. Dlatego zanim zdecydujecie się na zainwestowanie w polisolokaty, sprawdźcie wcześniej proponowaną umowę ze specjalistami z Kancelarii Lex.

Tylko prawnik może pomóc przy odzyskaniu opłaty likwidacyjnej z rozwiązanej polisolokaty, warto zerknąć sobie tutaj http://www.kancelaria-lex.org/oplaty-likwidacyjne/ - dzięki fachowej poradzie i pokierowaniu sprawą na pewno jesteśmy w stanie wyjść z kryzysu finansowego związanego z nieuczciwą polisą.

Kancelaria Prawna Invictus świadczy usługi z zakresu dochodzenia roszczeń o zwrot pobranych opłat likwidacyjnych z tytułu rozwiązania umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym ze składką regularną, tzw. polisolokat. Pan Dariusz Spilnyk jest w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem przy minimum formalności i absolutnym wyeliminowaniu kosztów ze strony klientów. Ja dzięki kancelarii odzyskałem swoje pieniądze i spokój ducha. Polecam każdemu poszkodowanemu zwrócenie się o pomoc do Kancelari Invictus!

To prawda. Wiele osób niestety się już w to zamieszało. O tym, http://kedu.pl/jak-zrezygnowac-z-polisy/. Takie wskazówki często się przydają, jeszcze zanim się pójdzie po pomoc do prawnika.

Moim zdaniem nieuczciwość ubezpieczycieli to bardzo nieetyczne zachowanie. Jak się czyta takie teksty jak na stronie:  http://www.kinvictus.pl/polisolokaty/     to od razu człowiekowi otwierają się oczy na pewne kwestie.  Dlatego uważajcie!

Witam. Niestety, ale sporo osób zostało oszukanych w ten sposób. 

Sam miałem ten problem - zainwestowałem w polisolokaty i początkowo nie chciano oddać mi wpłaconej kwoty. 

Jeśli chcecie szybko się z tego wyplątać, to polecam Wam skontaktowanie się z kancelarią, która mi bardzo pomogła POLSKIE CENTURM WYPŁAT ODSZKODOWAŃ www.pcwo.pl, 

Główną siedzibę mają w Warszawie oraz oddział w Kielcach- bez nich nie odzyskałbym pieniędzy. 

Polecam z czystym sumieniem, szczególnie Pana Marcina! 

Podam numer do niego numer 570 260 112. 

Warto zadzwonić i umówić się, aby przedstawić swój problem. Jestem pewny, że pomoże - podobnie tak jak mi. 

Wszystko można również załatwić zdalnie- prześlę umowę oraz pełnomocnictwo.

Dodatkowo za nic nie musiałem płacić!

Pozdrawiam!

Piotr

Ja też byłam posiadaczką polisy,  po wielu przebojach z Skandią udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi w tym pewna osoba, świadcząca usługi za przystępną cenę. Samo rozliczenie było dopiero po wygranej. Więcej szczegółów - zapraszam na priv. mariagross81@wp.pl

Oferuję pomoc osobom oszukanym na pseudo lokatach. Posiadasz polisolokatę i nie wiesz co z nią zrobić? Odzyskaj swoje pieniądze które w nią zainwestowałeś. Masz dwie opcje do wyboru: 1-Możesz sprzedać nam swoją polisę i odebrać pieniądze w ciągu 14 dni lub 2-Odzyskać pieniądze na drodze sądowej, w ciągu 12 miesięcy. Cofamy się do 10 lat! Nie jesteś pewny czy Twoja polisa się nadaje do odzyskania pieniędzy? Skontaktuj się zemną a ja to sprawdzę! Udzielam wszelkich odpowiedzi BEZPŁATNIE! Obsługuję całą POLSKĘ. Kontakt: Mail: a.drabot(małpa)knfteam.pl Tel. +48 508 107 079