Zaloguj się, aby obserwować  
iwonaa92

Gdzie najlepiej naprawiać samochody?

Recommended Posts

W ASO :) Ostatnio wiele autoryzowanych serwisów robi promocje, w których robocizna jest w podobnej cenie jak w zwykłym warsztacie, a pracują na oryginalnych częściach. Mało tego, maja także promocje dla starszych aut. W serwisach Bawaria Motors robią także akcje promocyjne i można skorzystać z serwisu w preferencyjnych cenach.

Z reguły mam swoje zaufane warsztaty ale jak ostatnio rozkraczyło mi się auto pod Warszawą i musiałem dzwonić po autolawetę to wybrałem po prostu ten który był stosunkowo blisko... Laweta [link usunięty] spisała się dobrze, ale ten nowy mechanik już niekoniecznie. Co zrobić, czasami tak trzeba...

Jak ktoś ma zdolności i wiedze to można samodzielnie naprawiac auta. Mój brat tak robi - właśnie planuje zakup nagrzewnicy http://techsul.pl/index.php?cPath=54 aby sprawniej to robić. W sumie to spora oszczędność jeśli umie się samodzielnie zrobić pewne rzeczy przy aucie

Ja naprawiam w warsztacie samochodowym MAR-CAR, który ma świetne opinie w sieci i wśród znajomych zresztą również :) Ostatnio naprawiałem tam alarm samochodowy: http://autoserwis-mar-car.pl/serwis-samochodowy/naprawa-i-montaz-alarmow-samochodowych

To w tym miesiącu w Bawarii Motors mają w promocyjnej cenie geometrię zawieszenia. I co miesiąc jest promocja na inną usługę serwisową, warto z nich korzystać.

Najrozsądniej naprawiać i serwisować auta w autoryzowanych serwisach, ewentualnie w sprawdzonych warsztatach, z dobrym, nowoczesnym sprzętem i doświadczonymi mechanikami. W Warszawie warto zajrzeć do Prime Detailing - można tam m.in. zabezpieczyć karoserię, więcej tu http://primedetailing.pl/uslugi/folia-ochronna/, jak i szyby, elementy z tworzyw sztucznych, czy tapicerkę.

Najlepiej to kupować nowe i serwisować w salonie. Wtedy macie pewność, że wszystko będzie jak należy i nie musicie przejmować się żadnymi usterkami. Przeważnie macie długi okres gwarancyjny. Ale tak czy owak warto wybierać auta, które nie są awaryjne, po co też jeździć po serwisach i sobie nerwy targać. Dlatego polecam wam wybierać samochody od Bawaria Motors BMW, każdy wie jaki ta marka ma status. Są to niezawodne samochody, a jeszcze jakie piękne! Szczególnie nowa seria 5 :)

Najlepiej chyba oddać samochód do naprawy do autoryzowanego serwisu, ale niektóre warsztaty wiele od nich nie odbiegają, a stawki mają znacznie niższe - wystarczy trochę poszukać. Gdybyście potrzebowali w Warszawie naprawić szybę w aucie, to sprawdźcie serwis Auto Szyby http://www.autoszyby-warszawa.pl - mają w tym doświadczenie.

Najlepiej nie naprawiać i przestawić się na motocykle :D Ja długi czas jezdzilam autem i dopiero jak przesiadłam się na porządny motor to poczulam co to znaczy płynąć po trasie :D Super frajda i przygoda, wiec jak macie taka mozliwość to kupcie sobie motocykl :) Super promocje ostatnio widziałam w salonie motohangar  [link usunięty] , polecam odwiedzić to miejsce.

Najlepiej nie dopuszczac do sytuacji, w ktorych juz bedzie niezbedna naprawa auta. Auto glownie niszczy nam rdza - istnieja firmy, ktore poprzez odpowiednie zabiegi nie dopuszczaja do powstawania rdzy. Dzieki pielegnacji nadkoli (z reguly najbardziej narazona czesc auta na dzialanie 'rudej'), takiej jak np w firmie:  [link usunięty] - mozemy zabezpieczyc solidnie swoje auto i rowniez je odnowic.

ja naprawiam w salonach firmowych lub autoryzowanych. Takiej naprawy nie wykonam sam i nie dam niedoświadczonemu mechanikowi. Mam na myśli naprawę belki, więcej o naprawie przeczytacie tu:  http://faar.pl/wymiana-tylnej-belki-samemu-czy-w-serwisie/

Do serwisu samochodowego należy dziś dołączyć autodetaling. Chcemy jeździć samochodami nie tylko sprawnymi technicznie, ale także czystymi i pięknymi. W tym zakresie autodetaling ma duże osiągnięcia.  Detailing samochodu to usługa nie tylko dla pasjonatów i posiadaczy zabytkowych pojazdów, którzy muszą szczególnie dbać o ich stan techniczny i wizualny, ale również dla właścicieli aut użytkowych – nowych i używanych. Car detailing ma tu na celu poprawę stanu wizualnego samochodu oraz zabezpieczenie jego poszczególnych elementów przed skutkami codziennej eksploatacji. Tak rozumiana kosmetyka samochodowa może dotyczyć całego pojazdu lub jego wybranych elementów. Najczęściej czyszczeniu, renowacji i konserwacji poddawane są: lakier, felgi, szyby, tapicerka oraz silnik samochodu. Zobacz efekty działania autodetalingu na [link usunięty]

Normalna sprawa. O samochód trzeba dbać, szczególnie podczas dłuzszego użytkowania. Jeśli zauważycie, że samochód zaczyna wyglądać gorzej, to po prostu pojedźcie do http://www.ghostcar.pl/ Tam zadbają o to, by wygląd Waszego auta był jak najlepszy :)

Też własnie czegoś szukam. Miałam stłuczkę i wzięłam już nawet wynajem samochodu  [link usunięty]  Może i jest to długoterminowy wynajem na dobrych warunkach jednak chciałabym gdzieś w końcu moje auto oddać i swoim jeździć :D

Zdecydowanie najlepiej naprawić samochód tam gdzie mamy dobry i sprawdzony adres warsztatu, a z doświadczenia wiem że trudno o dobrego i sprawdzonego fachowca, jest jeszcze opcja serwisu w ASO, ale to już zdecydowanie wyższe koszty.

Ja generalnie wychodze z zalozenia ze jezeli juz wybieramy sie do jakiegos warsztatu z autem to takiego jak serwis mercedesa na Daimlera w Wawue. Kiedy moja zona zaliczyla dzwon moim ukochanym mercedesem a ja wpadlem w czarna rozpacz tam wlasnie doprowadzili go do stanu sprzed wypadku. Co wiecej cala naprawa trwala 3 dni wiec ogromny szacun bo w innym warsztacie uslyszalem ze jak zrobia mi to w 3 tygodnie to bedzie dobrze. Smiech na sali :P

Mowisz o Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz Warszawa, znajdujacym sie na ul. Daimlera 1 ? Jesli tak, to potwierdzam Twoje slowa. Obsluga jest tam naprawde szybka, pewnie dlatego, ze pracuje tam okolo 30 mechanikow i to roznej specjalizacji. Nie miales co sie martwic - nawet jakby naprawa trwala dluzej, to Serwis jest w stanie dostarczyc Ci auto zastepcze. To prawdziwi profesjonalisci.

jeśli jesteś w okolicy to temat omawiali w tym [link usunięty] Z mechanikami jest taki problem, że albo ceny z kosmosu, albo jakość kiepska i jak tu wybrać ... Pozostaje szukać polecanych

Jeśli chodzi o naprawę po wypadku, to najlepiej zgłosić się do EuCOcar. Firma oferuje ciekawe rozwiązania w tym zakresie. Nie tylko wypożycza auto zastępcze, ale również transportuje auto do serwisu i je naprawia. Tutaj http://www.eucocar.pl/ jest ich strona.

Bardzo dobry warsztat od napraw powypadkowych, likwidacja szkody z ubezpieczenia itp. - jeśli szukacie takich usług, to w Ełku polecam warsztat [link usunięty] :) 

Mogę z czystym sumieniem polecić warsztaty z tej listy [link usunięty] i jeśli chcecie sprawdzić instalację lpg albo zamontować w swoim aucie zestaw optima to lepszych fachowców nie znajdziecie