Zaloguj się, aby obserwować  
margo903

Co na migrenę?

Recommended Posts

W pierwszej kolejności warto iść do neurologa. To jest podstawa. Może on znaleźć przyczynę lub wykluczyć podłoże neurologiczne. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa macie namiar na świetnych specjalistów, do których warto się zapisać. Takie badanie powie nam czy przyczyna jest neurologiczna czy należy szukać dalej.

Nie napisałaś co brałaś, więc trudno doradzić. Ja miałam tak silne bóle, że miałam leki na recept. Do tego stopnia, że musiałam nocami szukać dyżurujących aptek we Wrocławiu  [link usunięty]  Z tym warto iść do lekarza, bo na własną rękę sobie nie poradzisz.

Migrena to podstepna choroba, która może mieć wiele przyczyn ale tez świadczyć o  chorobie. Mój brat cały życie mial napady migreny i bolala go głowa...neurolog stwierdził, że to migrena i  tyle...po kilku latach mój brat mial tak silny ból głowy ze zemdlał i trafil do szpitala - okazało  się ze ma padaczkę. 

Nie warto ryzykować ze sprawdzonymi metodami, tylko od razu udać się do lekarza pierwszego kontaktu, jeżeli to będzie coś poważniejszego wtedy on skieruje nas gdzie trzeba :)

Z migrena nie ma żartów i tutaj domowe sposoby nie pomogą dlatego polecam najpierw wizyte u neurologa i jakis rezonans albo tomografie a potem odpowiednie leczenie zaproponowane przez lekarza. Jedyne co przychodzi mi do głowy to mozesz robic sobie sesje w kapsule floatingowej, ja swego czasu chodzilam do Częstochowskiej Jury floating. Kapsula pomaga sie rozluznic i odprezyc, super dziala na miesnie kosci i stawy a takze na mózg i migreny

Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do naprawdę dobrego neurologa. Ja polecam Psychomedic . Mają bardzo dobrych i przede wszystkim sprawdzonych lekarzy. Można szybko umówić się na konkretny termin. Nie ma się nad czym zastanawiać.