Zaloguj się, aby obserwować  
margo903

Co na migrenę?

Recommended Posts

Hej

Od pewnego czasu mam bóle głowy, które nie ustają nawet po zażyciu tabletki przeciwbólowej. Nie mogę normalne funkcjonować. Czy macie jakieś sprawdzone metody na migrenę?

Witam.

Nie miałam takiego problemu, ale jeśli tabletki przeciwbólowe nie pomagają to potrzebna jest konkretna diagnostyka. Po pierwsze udać się do dobrego neurologa, który zleci badania obrazowe. W Warszawie jest klinika PsychoMedic [link usunięty] ,gdzie pracują profesjonaliści, więc na pewno pomogą.W klinice jest możliwość rejestracji online 7 dni w tyg, 24h.

Bezwzględnie trzeba się zgłosić się do dobrego i doświadczonego neurologa. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa jest klinika, która ma świetnych specjalistów. Uważam, że akurat tam warto się udać.

U mnie migreny często powodowały orzechy i sery. Tak zauważyłam. Sery mają często sporo ulepszaczy. Zamieniłam na zdrowe sery naturalne z http://serowarpodlaski.pl/ i jak ręką odjął. Warto spróbować.

Moim zdaniem najlepiej zgłosić się do dobrego neurologa. Nie warto na własną rękę faszerować się lekami. W tym miejscu https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa znajdują się namiary na świetną klinikę. Nazywa się Psychomedic i znajduje się w Warszawie.

leczenie migreny i wizyty u neurologa są wręcz konieczne. To jest bardzo męcząca choroba, kto na nią nie choruje nie zdaje sobie sprawy jak bardzo utrudnia ona życie, tu znajdziecie więcej na ten temat  [link usunięty] . W przypadku migreny dostęp do skutecznych leków jest bardzo ważny, ja czasem się ratuję tabletkami migea bo  jako jedyne leki bez recepty pomagają zwalczyć ból

Dnia 17.10.2016 o 10:19, Kazimierz50 napisał:

Mnie pomaga leżenie przez godzinę w ciemnym pomieszczeniu.

Nie zawsze można sobie na to pozwolić - szczególnie, gdy migrena dopada nas w czasie pracy czy innych obowiązków. 

Dnia 13.10.2016 o 12:01, sam87 napisał:

A może lepiej pójść do neurologa?

Jeżeli migreny zaczynają być coraz częściej neurolog staje się koniecznością. Mnie też to w końcu czeka, ale na razie zwlekam i biorę leki - pomaga mi excedrin migra stop, ból znika po pół godzinie. A jak wezmę w czasie aury to migrena nawet nie zdąży się pojawić. Na razie migreny zdarzają mi się rzadko, średnio co miesiąc. Kiedyś bywały częstsze i boleśniejsze, teraz nauczyłam się szybko reagować w czasie aury. No i odwlekam wizytę u neurologa...

Warto też poczytać na temat sposobów na ból głowy na stronie [link usunięty] . Jest to portal z bardzo ciekawymi artykułami i poradami zdrowotnymi. Znalazłem go, gdy szukałam pomocy przy trzydniówce córki. Od tej pory jestem na bieżąco z sposobami na przeziębienie czy zapalenie ucha.

dzięki kindzior za namiar na stronę, sporo fajnych porad :) Warto też zajrzeć na    [link usunięty] . Poza patentami na to jak zachować zdrowie czy radzić sobie z infekcjami jest też dział dotyczący urody, diety i ogólnych porad związany ze stylem życia. 

Moje zdanie jest takie, że należy bezwzględnie udać się do naprawdę dobrego neurologa. Tylko tak można sobie pomóc. Zajrzyjcie tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa . Jest tam klinika, która zatrudnia specjalistów z doświadczeniem.  Warto się tam zarejestrować na wizytę.

Może ból jest na tle psychicznym? Za dużo obowiązków, stres? U mnie w sytuacjach napięcia od razu pojawiają się różne dolegliwości somatyczne utrzymujące się dość długo :(