Zaloguj się, aby obserwować  
Cjay

Sposoby na urządzenie łazienki.

Recommended Posts

Szukam sklepu z akcesoriami łazienkowymi z dużym wyborem, ponieważ chcę urządzić łazienkę pod konkretny projekt, zaaranżowany pod dość mały metraż. Możecie podsunąć namiary na sklepy zajmujące się sprzedażą akcesoriów łazienkowych, takich z dużym wyborem?

fajny projekt, ale moje pomieszczenie łazienkowe jest mniejsze. Ale przejrzę sobie inne prezentacje 3D ;) A wybór jest, taki na jakim mi zależało, więc będzie co oglądać.

Ja szukałam ostatnio baterii łazienkowych.

Niestety w sklepach stacjonarnych nie mają aż takiego wyboru.

Jest jeden model danego producenta wyeksponowany i to wszystko.

W sieci jednak najlepiej: http://ilazienki.pl/baterie,c_6/prysznicowe,c_351 kupować.

Decyzja nie jest może aż tak łatwa, bo u każdego producenta jest masa modeli.

Czy macie jakieś swoje ulubione modele, jeśli chodzi o baterie łazienkowe?

Takie sprawdzone?

Hej! Myślę, że warto zadbać o każdy szczegół :) Może jakieś grzejniki dekoracyjne? Widziałam naprawdę fajną ofertę tutaj: http://www.immergas.com.pl/Produkty,2490/GRZEJNIKI. Firma z tego co udało mi się zorientować jest godna polecenia, ponieważ stawiają na jakość oraz nowoczesność. Myślę, że zarówno tradycyjne, jak i bardziej innowacyjne grzejniki będą się ładnie komponować.

Cześć, sorry za odkop szukałem ciekawych sposobów na urządzenie łazienki i przypadkowo trafiłem do tematu :) Sprawdziłem te sklepy i opinie o nich niestety ale bałbym się tam cokolwiek kupić. razem z żoną zdecydowaliśmy się na sklep lazienkiabc.pl - fajnie bo mają absolutnie wszystko = do tego całą bazę części zamiennych.

Tutaj akurat się z tym zgadzam, zrobienie fajnej aranżacji w łazience w minimalistycznym stylu to jest to. Nie trzeba kupować jakiś półek bo można przecież je zrobić w ścianie materiały do tego nie sa jakoś szczególnie drogie - macie link do sklepu gdzie można kupić w zasadzie wszystko czego będziecie potrzebować, dla mnie jest to akurat bardzo dobre rozwiązanie.

Z doświadczenia wiem, że urządzanie łazienki wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Czasami ciężko jest wszystko zgrać ze sobą, żeby do siebie pasowało. Dlatego czasami łatwiej jest powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie projektowej jak ta. Dzięki temu łazienka na pewno będzie urządzona w dobrym stylu i z klasą, według najnowszych trendów. To będzie wnętrze, którym będziecie zachwyceni przez długie lata.

Myślę, że każdemu projektantowi należy podsunąć ten artykuł https://decorto.pl/blog/6-rzeczy-ktore-musisz-miec-w-swojej-lazience/ . W ten sposób na pewno o niczym nie zapomni. Mojemu szwagrowi tak zaaranżowano łazienkę, że nie ma miejsce na bieliźniarkę. To naprawdę jest dramat, bo póki co stoi ona na korytarzu...