ernest

Ubrania marek premium - gdzie kupujecie?

Recommended Posts

A mi najbardziej podobają się [link usunięty] ]koszule męskie na wymiar. Zamawiamy tam od dawna i jeszcze nigdy się nie zawedliśmy. Koszule zawsze idealnie leżą i dobre siępar

Jeśli chodzi o ubrania typu  [link usunięty] , to mam sprawdzone miejsce - sklep LU-MAN, w którym zawsze zamawiam, bo oferują naprawdę wysoką jakość. Rzadko można spotkać tak pięknie wykrojone i odszyte ubrania ze skóry, przy tym w najmodniejszych wzorach :) Zdecydowanie polecam tam zajrzeć!

Rzadko kupuję co jest najpopularniejsze i markowe, gdyż w tym chodzi 30% ludzi i każdy wygląda identycznie, dlatego od pewnego czasu interesuje się takimi stronami jak http://www.szafamamy.pl/modne-ciuchy-damskie/ gdzie znaleźć można nietuzinkowe ubrania

Ja jedyne co kupiłam z górnej półki  [link usunięty] . Taki wiecie na wypasie, cały skórzany, z klasą. Lubię gustowne dodatki, i  czasami dla nich straciłabym głowę :D

Moją ulubioną marką odzieży jest w ostatnim czasie Hilfiger Denim i udało mi się kupić kilka bardzo fajnych ciuchów tej marki [link usunięty] Mają bardzo fajne koszule, t-shirty, spodnie i bluzki. Nawet jeśli cena jest trochę wyższa od innych marek to moim zdaniem świetna jakość i wygląd w pełni to rekompensują.

Dobrą włoską jakość w dobrej cenie która jest zaliczana do marek premium, co widać po wykonaniu odzieży Sprawdź tutaj [link usunięty]

Ja jestem przekonana do butów Armani Jeans - bardzo wygodne, nigdy mi się nic nie zepsuło - oprócz wad, które sama stworzyłam - polecam. Najchętniej kupuje na www.dessale.pl/armani-jeans bo mają szeroką ofertę w cenach niższych niż u innych sprzedawców. 

Głównie w internecie u sprawdzonych sprzedawców. Często siostra przysyła mi też rzeczy z USA. Na wyprzedażach można tam kupić markowe ciuchy za grosze.

Jeśli chcecie kupić produkty premium najwyższej jakości, udajcie się do sklepu męskie-spodnie.pl. Mają tam oni bardzo wiele świetnych spodni czy koszul marki Szczygieł. Dopracowane szczegóły, dobre materiały i wysoka jakość są warte swojej ceny, która i tak jest atrakcyjna. Mają też swój punkt naziemny w Krakowie.

Ja ostatnio dość często decyduję się na dobrej jakości, skórzane produkty. Poczytałam trochę tutaj: www.skorzanaszwalnia.pl  i uważam, że warto zapłacić ciut więcej i cieszyć się rzecza przez lata

Nie wiem skąd jesteś dokładnie, ale jak będziesz miała okazje to zajdź do CH Atrium Targówek do Galerii Milano - świetne ciuchy włoskich marek na każda okazję, dla wymagających. Często maja promocyjne ceny - tym bardziej warto skorzystać.

W sumie to kto nie lubi modnych i markowych ubran?? :) Ja ostatnio upolowałam świetne markowe buty w sklepie butypremium.pl . Strasznie żałuje, ze nie trafilam na ten sklep wczesniej bo znalazłam tam dokładnie takie buty jakich szukałam przez pół roku! Wiec jak przesyłka do mnie dotarła no to cieszyłam sie jeszcze bardziej. a co do samych butów to są bardzo wygodne i super wyglądają do dżinsów. 

Ostatnio musiałem kupić marynarkę na ślub mojego kuzyna. Pora roku akurat taka dziwna na ślub, ale było świetnie. Co do marynarki to z pomocą przyszła mi jak zwykle Vistula -  https://vistula.pl/marynarki . Uwielbiam ich marynarki i koszule, bardzo dobrej jakości i przede wszystkim trwałe ;) Polecam!

Ja najczęściej kupuję w Pako Lorente. Jakoś ich styl najbardziej mi odpowiada. Czuję się elegancki, ale nie wyglądam jak stary piernik 😄 Poza tym mają bardzo dobrą jakość materiałów, a w sumie na tym zależy mi najbardziej, bo nie jestem w stanie włożyć na siebie innej koszuli niż bawełnianej. 

Super miejsce mamy na śląsku jeśli chodzi o tanie zakupy markowych ubrań- jeżdze do Gliwic do Silesia Outlet. Największe centrum outletowe w jakim do tej pory byłam, nie wiem w sumie czy na śląsku jest gdzieś większe

Bardzo dobra polską firmą, która zajmuje się wykonywaniem eleganckim ubrań męskich jest http://www.victor-moda.pl Jeżeli chcecie mieć w waszych sklepach męskie ubrania z górnej Pólki to polecam wam nawiązać z nimi współpracę.