krzystko

Spedycja - kogo polecacie??

57 postów w tym temacie

Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Jeżeli zamierzacie przetransportować towar wielkogabarytowy to mogę wam polecić firmę www.s-wverpackung.pl Specjalizują się w transporcie wielkogabarytowym. Potrafią profesjonalnie zabezpieczyć tego typu transport, więc warto się do nich zgłosić.

Właśnie należy się kierować po prostu doświadczeniem i dobrym zapleczem technicznym. To podstawa przy tego rodzaju działalności. Jak dla mnie dobrym i sprawdzonym rozwiązaniem jest firma http://www.maximus-spedycja.pl/ współpracuję z nimi już 1,5 roku przy różnego rodzaju zleceniach i jestem zadowolony. Jest terminowo i bez kłopotu.

Zdecydowanie  Lit Polska http://lit-polska.pl/ z Zielonej Góry to dobra firma. Wiem, bo brat tam pracuje i mam świadomość jak firma działa. Swoja drogą mają tam dobre warunki i nieźle płacą :)

Posty z linkami do firm... pfff zapewne reklamy.  Z wieloma spedycjami jeździłem.  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że starają się w van cargo ale w Koszalinie, nie wiem jak inne filie.

Uważam że nie ma najmniejszego znaczenia czy spedycja znajduje się w twojej okolicy, czy też nie.  No bo po co? Jak wszystko idzie mailem bądź tel.  Widziałem wiele skarg na Van Cargo, ale poprosiłem ofertę od filii w Koszalinie, bo widziałem ich ogłoszenie i narazie jestem zadowolony., a nawet się nie widzielismy face to face.

Co do transportu wielkogabarytowego to polecam wam zajrzeć na stronę www.megamet.net Znajdziecie tam łańcuchy, napinacze i inne elementy mocowania ładunku, które są niezbędne przy transporcie wielkogabarytowym.

Dobrą firmą, która zajmuje się spedycją jest www.fida.pl Świadczą usługi transportowe krajowe oraz międzynarodowe. Korzystałem z ich usług nieraz i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i rzetelność.

Dar-trans z Warszawy. Tutaj rzeczywiście możecie się spodziewać jakości na każdym kroku.

Porządna flota, auta przygotowane, czyste, sprawne, rozsądne ceny i przejrzysta umowa.

To są takie kwestie, które dla nas mają istotne znaczenie, ale jeśli dla was ważnego jest coś innego to wspomnijcie o tym. 

W zakresie usług spedycji samochodowej rewelacyjna jest firma:  nieten.net.pl , którą serdecznie polecam. Firma oferuje transport międzynarodowy  na terenie krajów europejskich, Rosji i krajów WNP. Więcej informacji dot. Usług znajdują się na wyżej wymienionej stronie. Pozdrawiam

Dobra firma transportowa to JAS-FBG z Katowic. Mają wszelkie możliwe środki transportu i na plus to, że  zajmują się odprawą celną, etykietowaniem czy magazynowaniem. My korzystamy ze wszystkiego i jesteśmy zadowoleni w 100%.

Świetną firmą transportową, która świadczy usługi związane z transportem międzynarodowym jest www.kmmlogistics.pl Moja firma współpracuje z nimi od dawna, więc mogę potwierdzić ich rzetelność.

Dar-trans z Warszawy, z nimi sobie pogadajcie. Wszystko powinno być w najlepszym porządku. Oni są gwarancją wysokiego poziomu.

Tam wszystko jest prowadzone naprawdę fajnie, nie ma żadnych komplikacji. Mamy trochę doświadczeń i po prostu wiemy, czego się można po nich spodziewać.

Dbają o każdy aspekt, mają porządną flotę i właśnie tak powinno być. 

22 godziny temu, bikson napisał:

Bardzo dobrze się sprawdza transport lotniczy, np. Call Fly

Popieram to, co piszesz. Często transportuje się rzeczy mniejsze gabarytowo, ale za to bardzo drogie. Opłaca się więc skorzystać z transportu lotniczego. Akurat mam kilka rzeczy takich do przetransportowania. Powiedzi mi - Call&Fly lata również poza Polskę?

U nas z kolei sprawdziła się firma transportowa Maximus z Poznania. Korzystamy z ich transportu, spedycji, obsługi celnej i magazynu. Już kilka lat współpracujemy i współpraca idzie bardzo dobrze. Firma jest bezproblemowa, godna zaufania,  pilnują terminów no i mają dobre stawki.

Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy spedycyjnej, której można zaufać. Ja współpracuję z www.nieten.net.pl Firma ta świadczy też usługi celne i zajmuje się obsługą kontenerów morskich co jest dla mnie ważne bo ściągam towar w kontenerach z Chin.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się