Zaloguj się, aby obserwować  
klarowna

Ekspres do kawy niezbędny w biurze?

Recommended Posts

Wydaje mi się, że choć nie jest niezbędny, to wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania na co dzień bez kawy :)

Tutaj https://www.morele.net/ekspres-cisnieniowy-...2-110-b-358158/ poczytaj sobie trochę więcej o tym jak wybrać odpowiedni model ekspresu.

Myślę, że to jest też coś, co można sobie doliczyć jako koszt prowadzenia działalności :)

Przejrzyj sobie różne modele - łatwiej będzie coś wybrać.

Moim zdaniem ekspres nie jest obowiazkowy w biurze. U nas wszyscy chodza na kawę do kawiarni. 

Bardzo fajnym miejscem w ktorym mozna wypić dobra kawę jest kawiarnia Wrocław.  Mają spory wybór kaw i deserów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Od progu czuć tam zapach kawy unoszący się w powietrzu. 

Moim zdaniem ekspres to dobra inwestycja, ponieważ zupełnie inaczej wygląda sytuacja w której kawa leje się z ekspresu w porównaniu z komunikatem "muszę wstawić wody", szczególnie wtedy, gdy obok jest klient. Ofert ekspresów w każdym budżecie na rynku jest sporo. Wystarczy zerknąć np. tutaj https://www.konesso.pl/pol_m_Ekspresy_Przeznaczenie_Do-biura-2237.html . Nie ma co rezygnować z ułatwień.

Ja osobiście bez kawy funkcjonować nie mogę. Teraz, dużo firm jest w stanie sprzedać Ci ekspres za złotówkę, gdy zdecydujesz się na zakup abonamentu na kawę. Jedną z nich jest chociażby https://baristacaffe.pl/ :-). Może warto byłoby się tym zainteresować?

W moim biurze znajduje się ekspres do kawy. Uważam, że w każdym biurze powinien się taki znajdować. Jeżeli poszukujecie dobrych ekspresów do kawy to polecam wam zajrzeć na stronę www.sklep-bicafe.pl Mają świetne produkt w niezłych cenach w swojej ofercie.

Ja osobiście uważam, że ekspres do kawy nie jest może niezbędny, ale naprawdę bardzo potrzebny. Widzę to po moich pracownikach. Zakup przeze mnie go sprawił, ze widzą oni ukłon w swoją stronę. To taki niby drobiazg, ale przynajmniej pracownik wie, że chcę, aby pracowąło mu się lepiej. Poza tym nie oszukujmy się, ekspres przydaje się także w przypadku spotkań biznesowych. Klient wchodzi, pyk - kawa gotowa. Przynajmniej tak jest w przypadku modelu jaki jest u nas - Krups Evidence EA89D - świetna opcja robienia dwóch kaw naraz, a poza tym dużo ich do wyboru. Coś dla kawoszy z mocnym akcentem typu espresso, czy kobiet latte. Jesteśmy zadowoleni z wyboru i samego faktu, że to urządzenie u nas jest

Ja do biura kupiłem ekspres PHILIPS HD8834/09 - za około 1600 zł robi dosyć sporo kaw dziennie, minął rok i dobrze sobie radzi. Bardzo szybka obsługa mogę polecić. 

Może dla pracowników wystarczy zwykła kawa, ale można klientowi zaimponować i zrobić kawę z ekspresu:) Więc uważam, że nie jest niezbędny, ale robi wrażenie:) No i kawa lepsza. 

Ekspres nie jest w firmie niezbędny. Jest jedynie dodatkiem ale moim zdaniem warto jest się zastanowić nad kupnem:

popprawia atmosferę w firmie

stawia niektórych pracowników do życia z rana oraz w okolicach godziny 10 kiedy jest pierwszy spadek formy

nie jest to wcale duża inwestycja

Jesli chodzi o sama kawę to najlepiej jest podpisać umowę ze sklepem internetowym. Zamawianie kawy będzie wygodniejsze, poza tym takie sklepy będą w stanie zaoferować o wiele korzystniejsze warunki cenowe niz sklepy stacjonarne.  https://www.czaskawy.pl O tutaj na przykład

Może nie tyle co niezbędnym, ale bardzo pomocnym :) Świadczy to również o jakiejś formie profesjonalizmu jeśli będziemy mogli klientowi zaproponować świetną kawe :) 

W każdym szanującym się biurze powinien znajdować się ekspres do kawy. Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim sprzętem to polecam wam zajrzeć na stronę www.ekspresydokawy.pl Firma ta sprzedaje bardzo dobre ekspresy do kawy.

Dobra kawa z pewnością umili czas spędzany w pracy a jak wiadomo ta z ekspresu jest najlepsza!

Cześć! Wydaje mi się, że nie jest to element obowiązkowy, ale jednak... prawdziwa parzona kawa z ekspresu dobrze świadczy o firmie 🙂 Przede wszystkim - można sobie zrobić przerwę, zawsze to pretekst do spotkania się z ludźmi i chwili relaksu, a poza tym, jak przychodzą klienci to nie wyobrażam sobie podać im kawy rozpuszczalnej 😄