Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Wynajem wózków widłowych

Recommended Posts

Potrzebujemy ich szczególnie w okresie zbiorów do załadunku i rozładunku tirów. Czy ktoś może przerabiał już ten temat. Zarówno spalinowe jak i na halę (elektryczne). Jaki może być koszt z nimi związany?

Należy patrzeć na kilka istotnych spraw związanych z codziennym użytkowaniem, bez których eksploatacja może być uciążliwa.

Podstawa, to jakaś sprawdzona marka. Jest ich kilka Still, Linde, Toyota, Nissan. Kolejna sprawa to serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny, dostępność części oraz koszta z nimi związane.

Ważne są też praktyczne rzeczy jak precyzja przy kierowaniu, udźwig, pojemność akumulatorów. Zastanawiam się czy nie lepiej wynająć jakiś sprzęt, utwierdzić się w przekonaniu że jest dobry i wtedy kupić.... Mój typ to still, patrz tutaj http://www.still.pl/17516.0.0.html

Myślę, że takie pytanie powinieneś zadać bezpośrednio firmie, która wspomniane wózki wynajmuje. Nie wiem skąd jesteś, ale zaraz przy wjeździe do Wawy w Falentach Nowych działa Bilift i tam się w tym specjalizują więc może warto byłoby zwrócić się do nich?

Tak sobie myślę, że w wielu przypadkach wynajem tego typu sprzętu jest dobrym rozwiązaniem. Niemniej jednak jeżeli w przedsiębiorstwie wykorzystuje się systemy sprężonego powietrza, tutaj warto już wziąć pod uwagę zakup, stawiając na taką ofertę jak ta w Almig http://www.almig.pl . Ten niemiecki producent prowadzi bowiem sprzedaż urządzeń najwyższej jakości, w tym chociażby : sprężarek śrubowych oraz odśrodkowych turbo sprężarek  przy czy powstają one w oparciu o najwyższe normy. Jednocześnie w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem, możemy tutaj liczyć na usługi serwisowe najwyższej jakości. 

Kupić nowy, używany czy nawet wypożyczyć możesz w tej firmie www.liftom.pl . Firma ta prowadzi również serwis, wiec lepszej znaleźć chyba już nie możesz. ;) My mamy parę wózków na zakładzie od nich – i nowych i lekko używanych, każde  z nich świetnie się spisuje wiec to już kwestia tego, co komu będzie potrzebne i jakie ma preferencje. :)

też szukaliśmy firmy pod Warszawą i trafiliśmy do Bilift. Pojechaliśmy tam na spotkanie, bo jednak koszty wynajmu też małe nie są. Firma spoko, wybór duży, warunki negocjowaliśmy indywidualnie i osiągnęliśmy kompromis. Od 1,5 miesiąca mamy 3 wózki do dużego magazyny z częściami samochodowymi.

Wynajem wózka widłowego jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza na początku naszej działalności. Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wynajmowaniem wózków widłowych to skontaktujcie się z www.ansal.pl Ich siedziba znajduje się w Andrychowie w województwie małopolskim.

Co do wynajmu wózków widłowych to bez problemu wynajmiecie w IPZ z Kołbaskowa z okolic Szczecina. Dobre ceny, dobry wybór wózków nowych i używanych a do tego serwis, części zamienne, opony, baterie trakcyjne itd. Firma solidna, warta uwagi.

To normalne – wózki widłowe są potrzebne niemalże w każdej firmie. Jak sam już wiesz, nie musisz ich kupować, możesz zdecydować się na ich wynajem. Na rynku nie brakuje przedsiębiorstw, które posiadają je w swojej ofercie i które zajmują się ich wynajmem. Jedną z nich jest Gizo – firma zajmuje się zarówno ich sprzedażą, jak i wynajmem. Myślę, że warto skorzystać z jej usług (ceny, z tego co udało mi się zauważyć, ma całkiem niewysokie).

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wynajmowaniem i sprzedażą wózków widłowych to skontaktujcie się z www.truckmotor.pl Firma ta oferuje bardzo dobry sprzęt w niezłych cenach.

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą zajmującą się sprzedażą wózków widłowych. Jeżeli mieszkacie na terenie Lublina lub okolic to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://wozkiwidlowelublin.pl/ Oni zajmują się wynajmowaniem, serwisowaniem oraz sprzedażą wózków widłowych.