Zaloguj się, aby obserwować  
hhenryk88

Kryptowaluty - opinie

Recommended Posts

Inwestowanie w kryptowaluty w uproszczeniu polega na zarabianiu na zmianie ich wartości - kupujemy, gdy kurs jest niski, a sprzedajemy, gdy wysoki. Kilka lat temu była to świetna inwestycja, obecnie już znacznie mniej, ale nadal można na tym zarobić, choć można też stracić. Jeśli kogoś interesuje ten temat, to na http://cryptonews.pl są aktualne informacje związane z kryptowalutami, głównie bitcoinem.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno bitcoiny to najszybciej rosnąca w siłę waluta na świecie. Myślę, że właśnie kryptowaluty to przyszłość niedaleka.

Dnia 5.10.2016 o 11:06, hhenryk88 napisał:

Co sądzicie o kryptowalutach takich jak bitcoin? - warto waszym zdaniem w nie inwestować?

Inwestowanie w bitcoiny, jak i inne kryptowaluty jest dość opłacalne (kurs rośnie w szybkim tempie z roku na rok), ale nie wiadomo jak długo to jeszcze potrwa, także trzeba się liczyć z ryzykiem. Przed zainwestowaniem poczytajcie wcześniej o tym w sieci. Co do tego gdzie kupić lub sprzedać takie wirtualne waluty, to jest to możliwe choćby na  [link usunięty]  - to bardzo bezpieczny serwis, nowoczesny i funkcjonalny.

Według mnie jak najbardziej warto jest inwestowac w BTC. trzeba przed tym zyskać trochę wiedzy w tym temacie , najlepiej od kogos kto zna się na tym . Ja wiele informacji uzyskałam od   TeleTrade opinie i ich specjalisty

Tutaj jest artykuł ktory może być przydatny http://di.com.pl/analityk-teletrade-opinie-o-kryptowalucie-nie-taki-bitcoin-straszny-jak-go-maluja-58541

Wygląda na to, że ten trend co do kryptowalut drastycznie się zmienia i coraz popularniejsze jest samodzielne ich wydobywanie. Wymaga to oczywiście inwestycji w sprzęt taki jak tu http://cyfrowakopalnia.pl/ ale sądząc po zachwytach ludzi, którzy się tym zajmują wygląda na to, że bardzo się opłaca, zwłaszcza że szacunkowy dochód to ok 1550$

Kiedy pęknie? Póki można zarabiać, to warto próbować. Wiem, jakie wyniki można wyciągać z kryptowalut.

Działam na XTB, w zasadzie wszystkie moje inwestycje oparte są na ich systemie, początkowo całość odbywała się przez konto demo.

Cenna jest pomoc opiekuna z XTB, no i sam system xstation. Przynajmniej z mojej perspektywy jego wprowadzenie miało ogromne znaczenie.

Hm... A jaki kantor bitcoin polecacie? Macie w tym zakresie jakieś doświadczenie i moglibyście mi coś polecić? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład ten kantor bitcoin byłby dobrym wyjściem [link usunięty]

Co na ten temat myślicie?

Spokojnie, działajcie na XTB, oni tam zapewniają wszystko, co może wam przyjść na myśl.

Tzn. inwestować można w kilka różnych kryptowalut. Potencjał inwestycyjny duży, można całkiem nieźle na tym wyjść.

Ale najpierw musicie działać na koncie testowym. Na tym rynku płynność jest ogromna, podobnie jak potencjał inwestycyjny.

Można zarobić naprawdę całkiem niezłą kasę.

Ale to tak, jak w każdym temacie. Trzeba mieć wiedzę, doświadczenie i znać się na tym, zanim się wyłoży na to jakiekolwiek środki.

To chyba oczywiste. XTB, jak wspominałem, ma w swoim systemie kryptowaluty - można inwestować w różne.

Potencjał inwestycyjny jest tam ogromny, ale trzeba go również umiejętnie wykorzystywać.

Tak więc ogólnie - na kryptowalutach można całkiem nieźle zarobić, zakładając zrozumienie rynku i racjonalne działanie.

Inwestycja w kryptowaluty to bardzo ciekawe rozwiązanie, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę. Temat ten jest trochę skomplikowany, aczkolwiek wszystko zostało fajnie wytłumaczone na portalu https://www.biznes.info.pl/bitcoin-jak-kopac-i-kim-sa-gornicy/

Nie przeczę, że być może i da się na tym zarobić. Może. Niemniej jednak osobiście preferuję bardziej "tradycyjne" formy inwestycji. Może nie idę z duchem czasu po prostu. Ale jednak tak generalnie rzecz biorąc, to częściej natykam się jednak na negatywne, a nie pozytywne, opinie na temat kryptowalut.

XTB. Teraz masz w sumie 25 par powiązanych z krypt w które możesz inwestować.

Można działać krótko i długoterminowo. Zapewniają system xstation - czyli masz w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz do inwestowania.

I nie tylko bitcoin, ale również mniej znane kryptowaluty. Nawet one mogą przynieść wyższe zyski niż się tego spodziewacie.

A tutaj http://tokenlab.co/pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest to bowiem sposób, aby naprawdę dużo zarobić . Celem Tokenlab jest połączenie startupów i inwestorów. Dzięki temu każdy może sporo zyskać. Na stronie znajdziecie sporo informacji na ten temat. Wcale nie trzeba zaczynać od dużych inwestycji. Małymi krokami można dążyć do celu. 

Moim zdaniem kryptowaluty to bardzo ciekawy i warty uwagi temat. Na pewno warto czytac o nich jak najwięcej tego typu artykułów https://szkolenieblockchain.pl/technologia-blockchain-uefa-euro-2020-sprzedaz-biletow-vip/ , z których możecie dowiedzieć się sporo ciekawych informacji na temat tego świata, a jeśli inwestujecie w te cyfrowe waluty, tomogą one wam pomóc także w podejmowaniu właściwych decyzji na temat sprzedaży lub kupna danej waluty