Zaloguj się, aby obserwować  
hi-fi

Remont kuchni - jak się za to zabrać?

Recommended Posts

Na początku warto zaplanować sobie co konkretnie chcesz zmienić w kuchni i zorientować się, jaki budżet będzie Ci potrzebny :) Ja właśnie tak zrobiłem i suma troszkę mnie przerosła... Oszczędności by mi nie starczyły, więc postanowiłem wziąć kredyt. Najlepszą ofertę znalazłem na https://www.santanderconsumer.pl/ . Mają taki produkt jak "mistrzowski kredyt gotówkowy",  który ma bardzo atrakcyjne warunki :D Dzięki temu udało mi się naprawdę gruntownie wyremontować kuchnię. A rata została tak dobrana do moich potrzeb, że praktycznie w ogóle jej nie odczuwam :)

Jeśli chodzi o meble wykonane na wymiar to u nas z kolei świetnie się z tym spisała firma Verlani z Gorzowa Wielkopolskiego. Meble są porządnie wykonane, idealnie dopasowane do wnętrza, dobrze nam służą. To zupełnie inna jakość niż meble z popularnych sieciówek, takie meble wykonane na wymiar będę służyć długimi latami.

Dobrze będzie wybrac już jakies meble kuchenne na starcie, żeby wiedziec w jakim stylu chcemy mieć kuchnię. Potem dopasować farbę itp. Jeśli lubisz nowoczesne kuchnie to polecam Ci wejśc na http://rustikal.pl/kuchnie/nowoczesne/, bo ich meble są naprawdę nietuzinkowe! Co jest ogromnym plusem - robią meble na wymiar!

Też niedawno skończyliśmy remont w kuchni. W końcu czuję się tam jak ryba w wodzie, gdybym mogła, to gotowałabym cały dzień.  Ale nie ma się co dziwić, w końcu mam płytę indukcyjną (z serii Pure), jest nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Dodatkowo - samo sprzątanie po takim gotowaniu, jest dużo przyjemniejsze i łatwiejsze, niż wcześniej na kuchence gazowej:)

Właśnie też rozważam zakup płyty indukcyjnej bo to jednak jest rozwiązanie na czasie. Jakie funkcje ma ta płyta z serii Pure Electrolux?

Pure to przede wszystkim nowoczesność.Kiedy jest wyłączona wygląda jak blat kuchenny. Podświetla się dopiero jak postawisz garnek na polu grzewczym. Dodatkowo: może sama włączać okap kuchenny 😉 A także pola grzewcze dostosowują się do rozmiaru i kształtu garnka. Jednym słowem: jest ekstra 🙂

Najlepszą opcją będą na pewno meble na wymiar. 

Jeśli szukacie inspiracji dla swojej kuchni to sporo ich znajdziecie na tej stronie:

http://fronty-skandynawskie.pl  - znajduje się tutaj wiele projektów nowoczesnych i tradycyjnych kuchni.

Gotowe już meble oznaczają przede wszystkim to, że ich wymiary muszą ściśle odpowiadać tym w interesującym nas pomieszczeniu. To sprawia, że użytkownik jest skazany na rozwiązania, które nie zapewniają mu pożądanej swobody ruchu i oczekiwanej funkcjonalności. Meble na wymiar można idealnie dopasować do pomieszczenia. 

Oj, remont kuchni nie jest prostą rzeczą. My niedawno mieliśmy remont całej dziennej części i najwięcej czasu zajęło nam dobieranie podłóg i mebli. W salonie wybór padł na ten model [link usunięty] i do tego dobraliśmy bardzo fajne płytki do kuchni. Meble są w podobnych kolorach więc remont można uznać za udany

Jakby ktoś szukał dobrych jakościowo baterii do kuchni czy łazienki , sklepu gdzie będzie duży wybór polecam Sotbe, my tam kupilismy. Super jest, solidna i nowoczesna

Nowoczesne, najwyższej jakości wysokie drzwi z ukrytymi ościeżnicami oferuje firma Piudesign. Zachęcam do kontaktu osoby prywatne jak i architektów.

[link usunięty] [link usunięty]