Zaloguj się, aby obserwować  
dagaxx

Prawnik - rozwód i podział firmy

Recommended Posts

Mamy z mężem firmę, całkiem dobrze się rozwijającą. Od jakiegoś czasu nam się nie układa, nawet nie mieszkamy już razem. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy na rozwód. Potrzebuje prawnika zajmującego się czymś takim, znacie kogoś?

Nie napisałaś w jakim mieście szukasz prawnika. Taka decyzja na pewno nie może być podejmowana pochopnie, nie każda kancelaria specjalizuje się w sprawach rozwodowych. Najlepiej zdecydować się na współpracę z polecanym prawnikiem, który ma bardzo dobre opinie, nawet jeżeli jest droższy.

Z Opola mogę polecić kancelarię Pani Adrianny Kośniewskiej – Zembaty, która specjalizuje się między innymi w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym i gospodarczym. Kancelaria ma siedzibę przy ul. Kołątaja 6/4, cieszy się dobrymi opiniami, Pani Adrianna jest dokładna i zaangażowana w powierzoną sprawę. Jakby ktoś był zainteresowany, warto zajrzeć na stronę prawnik Opole, tam znajdziecie więcej informacji.

Dobry prawnik to podstawa. Ale warto także poczytać sobie na temat spraw związanych z rozwodem i podziałem majątku. Tutaj http://adwokat-podgorski.pl/ znajdziesz bardzo ciekawy blog mecenasa Podgórskiego z Wrocławia. Sporo tak przydatnych informacji takich jak np. ile kosztuje rozwód. Rzuć okiem.

Podział firmy na pewno nie będzie łatwy. Dlatego moim zdaniem najlepszą opcją jest wynajęcie dobrego prawnika np z  http://www.kancelaria-szip.pl 

Przyjrzyj się ofercie w wolnej chwili. Mój znajomy wczoraj mówił, że od miesięcy walczy z żoną o majątek, niestety łatwo nie jest. Dobry prawnik to połowa sukcesu.

Myślę, że warto najpierw spróbować się dogadać co do podziału firmy i ogólnie majątku - zaoszczędzi to czas i pieniądze. Jeśli jednak polubowne załatwienie sprawy nie wchodzi w grę, to nie pozostaje nic innego, jak zatrudnienie adwokata, najlepiej takiego od prawa rodzinnego - w Jastrzębiu-Zdroju warto zgłosić się do Patryka Riedela, specjalizuje się w rozwodach, można się nim skontaktować na adwokat jastrzębie zdrój rozwód

Moja siostra nie dawno miała rozwód, a do tego aby się dobrze przygotować i oczywiście ubezpieczyć Zgłosiła się do profesjonalnej kancelarii jaką jest http://www.pierog.pl Cały podział majątek jak i sam przebieg procesu odbył się przysłowiowo mówiąc w mgnieniu oka. Reprezentując swoje imię taką profesjonalną kancelarią w sądzie, czułą się bezpiecznie i pewnie.

Rozwód to ciężka sprawa, zwłaszcza jak jest jakiś większy majątek do podziału. Na pewno konieczna będzie pomoc doświadczonej kancelarii prawnej. Taką na pewno jest kancelaria Zaufany Prawnik. Pomogą przejść przez rozwód i dokonać korzystnego podziału majątku.

W takiej sprawie na pewno przyda Ci się dobry radcaprawny. Tym bardziej, że chodzi o podzał firmy. Rozwód może być trudną sprawą samą w sobie, a podział firmy w tym przypadku na pewno skomplikuje sprawę.

Polecam zapoznać się z kodeksem postępowania cywilnego w takiej sytuacji. Z pewnością znajdziesz wiele potrzebnych Ci informacji. Ja uczę się właśnie za pomocą kazusów https://student.profinfo.pl/karta-produktu/postepowanie-cywilne-kazusy,58533.html. Świetna sprawa, łatwo i szybko przyswaja się w ten sposób wiedzę.

Ja i moi bliscy nie raz korzystaliśmy z usług Radcy Prawnego Lucyny Szabelskiej. W sprawach rozwodu i ustalenia ojcostwa. Pani adwokat załatwiła wszystko sprawie, tak jak należy. Polecam z czystym sumieniem. Cierpliwa, profesjonalna i przede wszystkim skuteczna. 

Kiedyś korzystałem  z porady prawnej w Kancelarii  Łodzi u Pan Krakowińskiego i ta kancelaria  mieściła się na Żwirki 16.  Bardzo sprawnie u dzielono mi porady  i Pan bardzo rzetelnie odpowiadał na moje pytania. Po konsultacji wiedziałem co mam robić i taka porada nie kosztowała mnie dużo pieniędzy. 

W przypadku spraw rozwodowych bardzo skutecznie radzi sobie pani Marta Olejnik-Hejne z kancelarii Umocowana (http://www.umocowana.pl/). Wszystko to dzięki sporemu zaangażowaniu oraz doświadczeniu. Niektóre sprawy nie są łatwe, więc warto jest mieć u boku jakiegoś specjalistę.

Możecie spróbować z tą kancelarią - lodz-adwokat.pl

Ale nawet jeśli przyjmą zlecenie, to zacznijcie od weryfikacji, czy realizowali zbliżone zlecenia.

To dosyć ważne. Adwokat musi mieć doświadczenie w tych zagadnieniach. 

Wiadomo, że może też startować od całkowitego zera, ale to chyba nie ten kierunek.

Ciekawy blog z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi spraw rozwodowych oraz podziału majątku znajdziecie tutaj https://rozwod-i-podzial-majatku.pl . Taka wiedza naprawdę jest przydatna. Można się sporo dowiedzieć i podjąć decyzję czy sami przez to przejdziemy czy potrzebujemy pomocy prawnika. Warto wiedzieć co się wokół nas dzieje i jakie będą kolejne kroki.