dagaxx

Firma transportowa

Recommended Posts

Jeżeli ma być właśnie firma, która ma duże zaplecze i transportuje nietypowe rzeczy, zajmuje się również relokacją maszyn to http://www.transmid.pl/ jest optymalnym rozwiązaniem. Można wejść na stronę, zobaczyć, jaką mają ofertę i doświadczenie. Firma na pewno godna polecenia.

Tu piszemy o wyposażeniu. Obecnie do podstawowego wyposażenia można właśnie zaliczyć między innymi tachografy. One są najczęściej sprawdzane przecież, więc warto zadbać o to, aby po prostu spełniały oczekiwania. Tu mogę polecić zakup w http://www.mikrotronik.com/. Bardzo fajna i praktyczna oferta dopasowana do potrzeb.

Na przykład ponadgabarytowo transportuje firma http://dar-trans.mazowsze.pl/ i to uważam, za bardzo dobre rozwiązanie. Mają odpowiednią ilość ciągników oraz doświadczonych kierowców, więc mogą realizować nawet takie bardziej nietypowe zlecenia po prostu. W normalnej cenie.

Jeżeli prowadzicie własną firmę transportową to mogę wam polecić www.spojlery.com.pl  Spojlery do ciężarówek znacznie zmniejszają ilość paliwa przez nie spalanego, co jest ważne dla każdej osoby, która prowadzi własną firmę.

Firm transportowych na pewno nie brakuje, co zresztą doskonale widać, a to sprawia, że konkurencja jest spora, trzeba tutaj umieć się wyróżnić.

Jeżeli chcecie prowadzić własną firmę transportową to musicie zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów tego typu. Każdy kto chce zdobyć uprawnienia na ciężarówki, autobusy itp. powinien przejść odpowiednie testy psychologiczne. Testy tego typu przeprowadza www.autosugestia.com.pl z Gliwic. Polecam wam ich, jeżeli mieszkacie w tych okolicach.

Proponuję zarejestrować się na giełdzie transportowej. Zlecasz transport, w którym dokładnie opisujesz rodzaj przesyłki, dzień odbioru i dostawy oraz budźet. Wtedy masz pewność, że nie zostaniesz oszukany a towar dotrze na miejsce. 

Jako dostawcę paliw mogę polecić firmę Agraoil tu macie do nich adres agraoil.pl. Bardzo dobra firma z dobrą ofertą. Właśnie dostarczają dla firm transportowych (i nie tylko) paliwa. Warto z takimi firmami właśnie podejmować współpracę.

Da-trans z Warszawy możecie brać jako wzór.

To nie jest prosty biznes z tego względu, że stawki są wyśrubowane.

Nie ma co ukrywać, że pod tym względem wiele się zmienił. Potrzebna jest wypasiona flota. W przeciwnym wypadku nie wygracie rywalizacji. 

Eksport to dziś naprawdę sposób na to, aby po prostu zarobić. Moim zdaniem Chiny są studnią bez dna jeżeli chodzi o kupowanie naszych towarów. Tu macie namiar do firmy która kompleksowo pomaga pośredniczyć w sprzedaży. Tu wszystkie szczegóły deum.com.pl

Jeżeli firma transportowa to na stanie musi być obowiązkowo takie urządzenie jak waga.  la tego warto wejść na  stronę tej firmy Automex System z Tczewa, która oferuje sprzedaż wag takich jak lub  wagi hakowe podwieszane na dźwigach lub suwnicach, ręczne wózki paletowe ze zintegrowana wagą, wagi umieszczane na wózkach widłowych.

Polecam Inter Centrum, współpracowałem z wieloma tego typu firmami i oni są najkompetentniejsi. Dotrzymują terminów i utrzymują stały kontakt. Wszystko zgodnie z planem.

Jeżeli planujecie otworzyć firmę transportową to wcześniej lub później będziecie musieli rozejrzeć się za częściami do waszych samochodów. Też przez to przechodziłem. Mogę wam polecić firmę www.as-truck.com.pl Znajdziecie tam części zamienne do samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów dostawczych.

Właśnie odpowiadając na pytanie jednego z uczestników forum dotyczące tego, czy opłaca się mieć dostawcę paliw – odpowiadam, że się opłaca. Jeżeli do utrzymania jest jakaś większa flota, warto mieć własne zbiorniki paliwa, dostawcę paliw (np. Pol-Oil poloil.pl). Dzięki temu oszczędzamy czas, tankujemy na miejscu, nie ponosimy dodatkowych kosztów.

21 godzin temu, czersky102 napisał:

Właśnie odpowiadając na pytanie jednego z uczestników forum dotyczące tego, czy opłaca się mieć dostawcę paliw – odpowiadam, że się opłaca. Jeżeli do utrzymania jest jakaś większa flota, warto mieć własne zbiorniki paliwa, dostawcę paliw (np. Pol-Oil poloil.pl). Dzięki temu oszczędzamy czas, tankujemy na miejscu, nie ponosimy dodatkowych kosztów.

Zgadzam się z poprzednikiem. Znam firmy właśnie, że we własnym centrum logistycznym mają mini stacje paliw i tam tankują. Nic w tym dziwnego. Zaciekawił mnie właśnie ten dostawca Pol-Oil – jaka jest jakość współpracy?

Ja na Pol-Oil nie narzekam. Dostarczają nam paliwo do aut oraz olej opałowy do ogrzewania. Już kilka lat współpracujemy (jeszcze przed podjęciem przeze mnie pracy). Przez ten czasnie ma im nic do zarzucenia. Paliwa dobre, dostarczane w terminie, więc spoko.

Dar-trans z Warszawy. Mają dużą flotę, auta różnego typu, ale przede wszystkim każde z tych aut zapewnia jakość.

Tam nie ma żadnych problemów, nie ma żadnych komplikacji, wszystko działa na najwyższym poziomie. Czego tutaj dokładnie oczekiwać?

Wszystkiego po trochu. Pomimo sprawdzonej marki i tak niezbędnym krokiem jest dokładne sprawdzenie auta, na jakie się decydujecie. 

Bardzo dobrą firmą transportową z usług, której korzystam jest www.fida.pl Firma ta zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. Współpracuję z nimi od dawna i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Dobra, sprawdzona firma z usługami sprzętowo-transportowymi to Nazali Naft z województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmują się też robotami ziemnymi i drogowymi i dostarczaniem paliw płynnych. Firma solidna, z naszej strony pełne zadowolenie.