dagaxx

Firma transportowa

Recommended Posts

Przy zakładaniu firmy transportowej bardzo ważne jest aby umieć odpowiednio się zabezpieczyć. Pomoże w tym zamontowanie lokalizatorów gps. Najlepsze lokalizatory to te firmy transmobil - są bardzo dokładne i dzięki dobremu zasilaniu wręcz niezawodne.

Jeżeli prowadzicie własną firmę transportową i posiadacie własną flotę samochodów to musicie mieć kontakt do sprawdzonego serwisu samochodowego. W Łodzi znajduje się www.autoserwistosa.com  Zajmują się tam serwisowaniem i naprawianiem samochodów dostawczych i ciężarowych.

Pewnie, namiar na dobry warsztat zawsze w cenie. A ja z kolei podpowiadam w jaki sposób można np. szybko powiekszyc swoją flotę. Coś co ostatnio podpowiedziął mi kumpel, to to,że są firmy, które profesjonalnie przerabiają samochody dostawcze na takie do przewozu osób! Jeśli macie zatem jakies nieużywane ciężarówki, to mozecie z nich uczynić kolejny samochód do swojej floty:) Moim zdaniem świetny pomysł, a sprawdzoną firmą wykonującą takie przebudowy jest np. http://zabudowabusa-hitbus.pl/.

Założenie własnej firmy to była najelpsza decyzja w moim życiu. Od kilku lat prowadzę firmę spedycyjną i całkiem dobrze sobie radzę. Jestem bardzo nowoczesna i korzystam z wielu udogodnień jakie oferuje dzisiejsza technika. Program SPEDTRANS 8 http://listprzewozowy.com.pl/pl to zintegrowany system wspomagający zarządzanie spedycją i transportem. Jest znakomitym narzędziem również dla firm produkcyjnych i handlowych, które chcą zautomatyzować procesy logistyczne swojej firmy. Program świetnie się sprawdza i jestem bardzo zadowolona.

Jakbyście potrzebowali firmy transportowej do przewiezienia drewna i jego pochodnych to sprawdzi się Mettech z dolnośląskiego. Świadczą usługi transportowe na terenie całego kraju, i za granicą. Przewożą bezpiecznie, terminowo, z naszej strony pełne zadowolenie z tej firmy.

Dobrą firmą transportową, z którą sam współpracuję już od dawna jest http://vomax.eu/ Zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym i są w tym naprawdę dobrzy. Zatrudniają doświadczonych kierowców, na których można polegać.

Ja pomagałem bratu z firmą transportową. Na początku miał 4 busy do dyspozycji. Od słowa, do słowa i doszliśmy do wniosku że fajnie byłoby ogarnąć zarówno przewóz osób, jak i przedmiotów. Znaleźlimy firmę Hitbus która wykonuje zabudowę busa. Dwa poszły do zabudowy, a dwa zostały w pierwotnej formie. Jak dla mnie - super opcja. Aktualnie flota zwiększyła się dwukrotnie i oby tak dalej .

My z polecenia trafiliśmy na firmę Ol-car - to bardzo dobra firma. Nam zależało na tym żeby firma transportowa miała kierowców z uprawnieniami ADR (nie każda firma o to dba więc zwróćcie sobie szczególną uwagę na to) No i jesteśmy zadowoleni z tej współpracy

Jeśli są tutaj właściciele firm transportowych (nie tylko Ci polecający) to chciałem zapytać, skąd kupujecie paliwo? Ja rozważam współpracę z PolOil i jestem ciekawy opinii. Wygląda to dobrze, są długo na rynku no i spełniają wszelkie normy wymagane w Polsce.  

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się transportem osób i paczek do Holandii to skontaktujcie się z www.rysbus.pl Firma ta zapewnia busy do Holandii, Niemiec i Belgii. Pracują tam doświadczeni kierowcy, którym można zaufać.

Ja również współpracuję ze wcześniej tutaj wspomnianą firmą http://vomax.eu/ i mogę powiedzieć że jestem zadowolony z jakości świadczonych przez nich usług. Polecam wam się z nimi skontaktować.

Ja polecam firmę z Pruszkowa koło Warszawy i jest to firma D.M.T. Firma oferuję usługi logistyczne na najwyższym poziomie  i można u nich również skorzystać z oferty na wynajem powierzchni magazynowej. 

Dobra firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem to Transmalec transmalec.eu Oferują usługi związane z przewozem płynnych produktów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Firma bardzo solidna, profesjonalna, elastyczna, po całości oceniamy jak najlepiej. W grę wchodzi transport krajowy i na terenie Europy.

Dnia 6.10.2018 o 18:45, marika44 napisał:

Przy zakładaniu firmy transportowej bardzo ważne jest aby umieć odpowiednio się zabezpieczyć. Pomoże w tym zamontowanie lokalizatorów gps. Najlepsze lokalizatory to te firmy transmobil - są bardzo dokładne i dzięki dobremu zasilaniu wręcz niezawodne.

To to akurat podstawa.. Wątpię, .że ktoś odpuściłby lokalizatory gps

Wielkość firmy nie ma znaczenia - systemy monitorujące pracę kierowcy warto mieć na wyposażeniu każdego auta służącego jako pojazd służbowy. O zaletach i rozwiązaniach tego typu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw poczytasz na https://teagle.io/sektor-msp-a-monitoring-floty/. Raporty w firmach, które wdrożyły systemy monitorowania pojazdów wskazują na kilkunastoprocentowe redukcje zużywanego paliwa oraz duże ograniczenia wydatków biurowych.