Studenciak

Zainwestuję w firmę sprzątającą

Recommended Posts

Obserwując lokalny rynek w Szczecinie zauważyłem spory popyt na usługi sprzątające. Wygląda na to, że to całkiem dobry pomysł na biznes. Niestety nie mam czasu zająć się wszystkim samemu, dlatego pomyślałem o założeniu spółki. Ja oferuję finansowanie, a od wspólnika oczekuję zorganizowania działalności. Mogę też zająć się reklamą. Przykładowo dostałem od znajomego stronę działającej kiedyś firmy oferującej pranie narożników i kanap. Zawsze to jakaś wstępna podbudowa działalności mogła by być.

Jaki rząd wielkości finansów chciałbyś zainwestować ? Czy zdajesz sobie sprawę, że zakup sprzętu to kilkanaście tysięcy złotych ? Osobiście nie jestem zainteresowana współpracą, bo już mam coś wspólnego z Twoją konkurencją.

To wcale nie jest taki prosty i łatwy kawałek chleba jak sobie myślisz.

Chętnie wejdę w ten biznes. Pisz na PW ile tak naprawdę potrzebujesz kasy i dokładnie na co. Przedstaw biznesplan. Pieniądze skombinuję od inwestorów, których trzeba tylko przekonać do tego, że można na tym zarobić.

Jeżeli chcecie rozwijać swoje firmy sprzątające to powinniście się również rozejrzeć za odpowiednimi urządzeniami, które usprawnią i przyśpieszą pracę. Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą http://pureworks.pl/ Firma ta posiada ciekawe urządzenia, w które warto zainwestować.

Większość biur, dużych sklepów i budynków użyteczności publicznej ma zewnętrzną firmę sprzątającą, więc inwestowanie w to nie jest złym pomysłem. Jeżeli już posiadacie taką firmę to polecam wam zajrzeć na stronę  https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Tam znajdziecie szczotki do maszyn czyszczących. Sam niedawno trafiłem na ich ofertę i mogę powiedzieć że jest ona całkiem niezła.