Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

Ogród

Recommended Posts

Z propozycji ogrodów mi do gustu najbardziej przypadły ogrody zimowe. Podobają mi się w niewielkich nawet domach. Zastanawiam się czy u siebie nie zrobić takiego zimowego ogrodu. Widziałam tu http://www.wintergarten.pl/ogrody klika bardzo ciekawych propozycji. Warto było by się nad nimi zastanowić.

Ogrody zimowe są naprawdę fajne, ale trzeba do nich mieć ciekawe miejsce. Warto inwestować w kwiaty , drzewka w ogrodzie, przez wiosnę i lato wyglądają pięknie. Jak będziecie czegoś szukać z roślin to zerknijcie do: https://florexpol.eu/323-drzewa-i-krzewy-owocowe . Sklep ogrodniczy oferujący fajne propozycje.

Takie ogrody zimowe są fajnym rozwiązaniem, kiedy niepogoda za oknem, ale i tak nic nie zastąpi prawdziwego zielonego zakątka ;) Ja właśnie jestem podczas aranżacji ogrodu, kwiatkami się zajmę sama , ale zakładanie trawników małopolskie z firmą lukas-garden.pl będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ trzeba się na tym znać. Czytałam wiele na temat trawników i bez odpowiednich narzędzi i wiedzy nie ma opcji stworzyć pięknego, zielonego dywanu - a mi się taki właśnie marzy

Mi się podobają różne ogrody, zwłaszcza te piękne, zadbane. Ja mam nie dużą działkę, ale mam i jest ona praktyczna  i zawsze uporządkowana. Kwiaty, krzewy  i drzewka sprawdzają się w ogrodzie najlepiej na każdą okazję.  U mnie dzieci uwielbiają te owocowe, a kwiaty co kwitną, bo lubią je zrywać.

Bardzo mi się podobają przemyślane ogrody, gdzie wszystko ma swoje miejsce. Fajnym rozwiązaniem są też dekoracje, takie jak donice ogrodowe, zwłaszcza takie duże XXL jak ma w ofercie Kama Flower. Świetnie to wygląda. I bardzo podobają mi się jeszcze lampy ogrodowe:) Ma to klimat!

Nawet najpiękniejszy ogród nie może powstać bez specjalistycznych narzędzi. Każdy kto ma ogród, chciałby mieć jak najwyższej jakości narzędzia w cenie mieszczącej się w granicach rozsądku. To jest możliwe, jeśli zapoznacie się ze stroną  https://www.koelnerpolska.pl/produkty/narzedzia/narzedzia-do-ogrodu/narzedzia-ogrodnicze-inne  na której znajdziecie mnóstwo narzędzi i produktów do prac w ogrodzie w cenach, o jakich Wam się nawet nie śniło 

Może zainteresują Cię również takie lampy zewnętrzne. Myślę, że każdy ogród nabrałby dzięki nim elegancji i wytworności. Po zakupie wymarzonego domu z działką, na pewno wybiorę jedną z nich. Zawsze stawiam na wysoką jakość i nowoczesność. 

Dnia 27.12.2017 o 20:47, kas.wow87 napisał:

Czy możecie polecić firmę, która specjalizuje się w takich pracach jak właśnie projektowanie ogrodów? Szukam kogoś, kto by się mógł zająć ogrodem moich rodziców, a w przyszłości też terenem wokół naszego domu :) 

Sprawdź koniecznie Pracownię "Zielony Zakątek" - robią piękne projekty, które realizuje ich firma, Ciebie nic nie interesuje :) Zapewniają też później już, gdy ogród jest gotowy, usługi z zakresu pielęgnacji. Polecam :)