Aniaq2

Wyposażenie magazynu

65 postów w tym temacie

Najczęściej do zabezpieczania palet w magazynie używa się foli stretch. Ja taką folię zamawiam od firmy www.folbur.pl, która jest jej producentem. Mają solidne produkty i dobre ceny, więc polecam ich wam.

Takie rzeczy jak elementy ze stal nierdzewna, blachy aluminiowe, miedziane i ryflowane, arkusze włókniny i gumę wulkanizowaną, dyski fibrowe, tarcze i poręcza, znajdziesz w ofercie firmy www.sklep.hart-metale.pl która mogę serdecznie polecić.

Ukraina. Skrzynie, opakowania euro, palety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Dnia 30.11.2016 o 20:37, george napisał:

Na pewno przydadzą się Tobie odpowiednie meble. Myślę, że te regały metalowe do piwnicy: http://www.e-regaly.pl/ spokojnie się sprawdzą również w przypadku magazynów

regały do piwnicy a regały do magazynu, zwłaszcza regały paletowe, to duża różnica. Radziłbym poszukać czegoś typowo dla przemysłu

To właśnie dobre, nowoczesne i przede wszystkim wytrzymałe opakowania kartonowe sa podstawą przy magazynowaniu przecież. Jak dla mnie to nie wyobrażam sobie, aby magazyn był właśnie bez takiego wyposażenia. Jak właśnie takie chcecie zakupić to dobrym rozwiązaniem jest kontakt bezpośrednio z producentem, np. http://wtryskownia.eu/opakowania-kartonowe.html duży wybór i niższe ceny niż w hurtowniach.

http://automex-system.com.pl/ to nowoczesne systemy wagowe, urządzenia konfekcjonujące. Takie rozwiązania są jak najbardziej przydatne w różnego rodzaju halach magazynowych. Warto zerknąć i rozważyć współpracę w tym zakresie. Firma ma na koncie bardzo dużo realizacji w tym zakresie.

Ukraina. Meble, nierdzewka, nawiazemy wspolprace, otworzymy przedstawicielstwo. Producent wyrobow metalowych, ze stali i aluminium wedlug potrzeb zamawiajacych. Meble, stolarka, urzadzenia gastronomiczne, biurowe, motoryzacyjne, elementy, ramki, bariery drogowe, szafy, sejfy, wozki, kontenery, stoly przemyslowe. Na zamowienie nierdzewka, piecy do chleba, sprzet piekarniczy, rolniczy itp. Zajmujemy sie kompleksowa obrobka metali od projektowania przez ciecie, giecie, spawanie, malowanie, lakierowanie bram, altan, wyrobow z blachy, lekkich konstrukcji stalowych oraz produkcja metalowa krotkoseryjna. Otworzymy przedstawicielstwo na zasadzie franczyzy, warsztaty, 350 pracownikow, pomieszczenia techniczne o pow. ponad 20000m2. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow

Zgodzę się z kojotem, że do magazynu taka waga oczywiście byłaby niezbędna. ja mogę polecić wagi najazdowe od Gawag, bo sam korzystam i wiem, że są sprawdzone. Niektórzy producenci chwalą się najniższą ceną na rynku i nie wiedzą, że to strzał w kolano, bo niska cena to niska jakość.

Ukraina. Sklejka olchowo-brzozowa 4zl suchotrwala 20mm. Plyty MDF, HDF, OSB, europalety, materialy drewnopochodne od producenta. Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowe, hurtownia materialow kompozytowych, drewnopochodnych. Producent palet, sklejek, formatek, plyt stolarskich i oklejn szuka partnerow handlowych z Polski, UE. Specjalizujemy sie w dystrybucji na terenie Ukrainy oraz panstw bylego ZR. Produkcja posiada kompletna potwierdzajaca zgodnosc z normami fitosanitarnymi, budowlanymi itp. Sklejka suchotrwala iglasta, lisciasta wiorowa, laminowana, pilsniowa. Sklejka 2000x50 listwa 4 zl/szt, plyty okleinowane grubosci 4~40mm. Dab, buk, jesion, klon itp. Wyroby znajduja szerokie zastosowanie w meblarstwie. Zajmujemy sie wyrobem, sprzedaza krajowa i zagraniczna mebli biurowych, pokojowych, kuchennych. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Jeżeli potrzebujecie wyposażyć magazyn w wózki widłowe, podnośniki i inny sprzęt magazynowy to mogę wam polecić firmę www.pulslift.com Oferują sprzedaż i wynajem maszyn, które są potrzebne na każdym magazynie.

Podstawowym wyposażeniem każdego magazynu są taśmy klejące i folie stretch do owijania palet i zabezpieczania towaru. Tego typu produkty możecie zamówić od firmy www.totalmarket.pl  Są producentem taśm klejących i folii zabezpieczających.

Ukraina. Paliwa granulowane, mialy weglowe od 90 zl/tona. Podejmiemy wspolprace z producentami kotlow i palnikow na pellet, biomase. Zrodla ciepla, piece, instalacje centralnego ogrzewania duzej mocy. Grzejniki kondensacyjne, zgazowujace drewno, do spalania agro biomasy z podajnikiem tlokowym. Ekogroszek wegla brunatnego, pellety, brykiety, zrebki drewna, mieszanki groszku z trocinami itp. Produkujemy suche paliwa, nowoczesne kotly grzewcze CO, palniki o mocy cieplnej 100kW i wiecej. Ceny, koszty serwisowe tansze od polskich, UE. Zaklady produkcji i montowania kotlow, zbiornikow, pojemnikow z blach. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Profesjonalne usługi z zakresu chłodnictwa, osuszania oraz klimatyzacji świadczy firma http://www.termopolice.com/ Zajmują się też instalacjami kontrolowanej atmosfery, oferują też  systemy do kontroli wilgoci w pomieszczeniach magazynowych i do magazynowania w suchym powietrzu. Dostaniecie u nich też generatory azotu, płuczki węglowe CO2 a to jeszcze nei wszystko co oferują. Pomogą  w wyborze odpowiedniego urządzenia, zajmą się dowozem, montażem i serwisem urządzeń chłodniczych. U nas sprawdzają się w 100%.

Ukraina. Zywnosciowy olej sojowy 2,4 zl/litr z wysoka wartoscia energetyczna. Non GMO, standarty EU. Nierafinowany tloczony na zimno z sertyfikatem organicznym. Odfiltrowany, odgumowany. Ladunki autocysternami 22t. Produkcja oleju roslinnego przez tloczenie ziaren roznych rodzajow. Olej sojowy wytwarzany z nasion soi zwyczajnej. Bladozolty, delikatny w smaku. Stanowi cenne zrodlo nienasyconych kwasow tluszczowych, witaminy E. Charakteryzuje sie bardzo dobra strawnoscia i wysoka wartoscia energetyczna. Daje ogromne korzysci jako olej paszowy pod wzgledem hodowli zwierzat. Pasza mniej pyli, co sprzyja wiekszym przyrostom przy mniejszem zuzycie mieszanki karmowej. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow 

A co powiecie, żeby magazyn wyposażyć w oczomyjkę http://www.oczomyjka.net  w ramach bezpieczeństwa, gdy do oczu dostałyby się jakieś pył lub stancje niebezpieczne, który mogłaby narazić nasz narząd wzroku na uszkodzenie? Słyszałam, że jest to bardzo skuteczne urządzenie i dzięki doskonałej konstrukcji dokładnie oczyszcza oczy. Nie wiem co o tej opcji myślicie, ale ja uważam że jest ona godna polecenia i zakupu.

Też jestem ciekawa jakie powinno być dobre i odpowiednie wyposażenie magazynu. Wciąż szukam satysfakcjonującej rady ;)

Co do materiałów do pakowania to  na każdym magazynie są potrzebne kartony. Ja kartony zamawiam od firmy www.crosspack.pl, która jest ich producentem. Produkują solidne kartony, więc warto się do nich zgłosić.

Podnośniki i platformy robocze w dobrej cenie dostaniecie w Genie Polska http://geniepolska.pl/ Jakość urządzeń jest bardzo dobra, jesteśmy z nich zadowoleni.  Firma ma siedziby w różnych miastach w Polsce, tak więc łatwo ich znaleźć. W grę też u nich wchodzą naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne i sprzedaż części.

Bardzo ważne jest tez posiadanie odpowiedniej odziezy roboczej - dobrze,profesjonalne przygotowanej, która uchroni pracowników przed ewentualnymi wypadkami w pracy. 

Magazyn przede wszystkim powinien zostać wyposażony w metalowe meble, w szczególności szafki bhp a także regały. Ich solidna jakość znacznie urozmaici pracę na terenie Twojego zakładu a co najważniejsze wspomoże ją.  Za sprawą http://met-pol.pl/ zostałem zaopatrzony w  wysokiej jakości artykuły tego typu, które wiernie służą na terenie mojego magazynu. Warto odnotować, że kosztowały mnie bardzo atrakcyjne pieniądze.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się