Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Opakowania foliowe - gdzie?

Recommended Posts

Bardzo dobrą firmą, która jest producentem opakowań foliowych jest http://www.conus.com.pl Moja firma współpracuje z nimi od dawna i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i wysoką jakość dostarczanych przez nich produktów.

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą sprzedającą opakowania foliowe polecam http://www.crespo.pl Jest to sprawdzony producent folii i opakowań foliowych, na którego produktach można polegać.

My współpracujemy z firmą GRALA,  to producent folii i opakowań foliowych, wszystko są w stanie zrobić tak naprawdę i czas tej realizacji zaskakuje pozytywnie. Ponad 20 lat są na rynku i oferują naprawdę dobre ceny. U nas to są zamówienia stałe, hurtowe ilości, dowożą nam zawsze wszystko na czas na miejsce. Ze stałym asortymentem można się zapoznać przez ich sklep internetowy (a jest naprawdę tam wszystko, dla różnych gałęzi przemysłu, adres w sieci to sklep grala), realizują również indywidualne zamówienia według potrzeb i oczekiwań klientów. Do tego można zamówić darmowe próbki. Solidna firma, naprawdę im można zaufać. I mówię to z pełną odpowiedzialnością.

W Łodzi od 30 lat opakowania z folii wysoko przezroczystej wykonuje Artemix.  Można u nich zamawiać rożki foliowe do kwiatów na wymiar  [link usunięty] . Wykonują również opakowania z celofanu do celów spożywczych i inne. Produkcja jest wykonywana na automatach jak i ręcznie.

Myślę, że możesz sprawdzić także ofertę firmy www.dx-tape.pl. My zamawiamy stamtąd folie ochronne, taśmy pakowe oraz kątowniki tekturowe. Wszystkie produkty posiadają bardzo dobrą jakość i przystępne ceny.

Folie termokurczliwe, folie do laminacji, folie stretch hood, folie czarno-białe, folie w postaci rękawa, półrękawa czy taśmy. Do tego poteżny park maszynowy pozwalający wykonać kaptury foliowe, worki zwykłe, worki z klejem, z eurozawieszką, worki wicket czy nawet reklamówki foliowe. No i drukarnia fleksograficzna, jeśli ktoś potrzebuje folię z nadrukiem.
Warto zaglądnąć na https://www.folieromi.pl/ Zapraszam! FOLIEROMI

jeśli chodzi o producenta opakowań i foliowych i papierowych, zresztą ofertę mają bardzo szeroką. Polecam yanko. Zamawialismy od nich dla firmy akurat opakowania papierowe. [link usunięty]

Sprawdź sobie ofertę http://sklep.pamfolie.pl/ . Kupuję u nich produkty foliowe do firmy, w tym także: folie malarskie i worki budowlane. Mają naprawdę mocne produkty, także o ile dobrze pamiętam takie biodegradowalne. Poza tym zdecydowanie przystępne, a jak mamy wątpliwości, co do tego, na jaką opcję postawić, chętnie nam pomogą:)

Ja od długiego czasu korzystam z usług firmy www.fol-plast.com. Posiadają w ofercie wysokiej jakości folie PE na rolce i opakowania foliowe. Dodatkowo zajmują się wykonywaniem nadruków flexograficznych. Gwarantują przejrzyste warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny.

Dobrych ofert tego typu zdecydowanie na naszym rynku nie brakuje. Od siebie polecam producenta http://sklep.pamfolie.pl/ . Mają tutaj zarówno worki na śmieci, także takie biodegradowalne jak i

Ostatnio sam szukałem sklepu, w którym można kupić dobrej jakości opakowania foliowe. Trafiłem na ofertę dostępną na stronie  [link usunięty]Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na ich ofertę.

Duży wybór toreb i worków foliowych ma firma FOL-PLAST Zawadka z Pilawy. Produkują folię polietylenową jedno-, dwu- i trzywarstwową, która może być używana m.in. z jedzeniem. Firma jest w stanie dostosować folię do konkretnych życzeń klienta, np. o daną barwę lub właściwość. FOL-PLAST to duża firma, która ma lata doświadczenia i ugruntowaną pozycję na rynku, co daje gwarancję bardzo wysokiej jakości produkowanych artykułów.