Thierry

Integracja pracowników

Recommended Posts

Ciężko coś doradzić, jeśli nie znamy branży, w jakiej działasz.

Mój mąż był ostatnio w Hotelu 3 Trio, gdzie doskonale wyposażona http://www.hotel3trio.pl/konferencje-w-bialymstoku

dała możliwość organizatorom zaproszenia na wspaniałe wydarzenie prawie 300 osób z całej Polski.

Nie mógł nachwalić się, kiedy wrócił, tak bardzo podobała mu się ta konferencja, to miejsce,

zatem wiele zależy właśnie od lokalizacji i obiektu, w którym planujesz takie przedsięwzięcie.

Najlepszy będzie wspólny wyjazd i jakieś ciekawe atrakcje. Może Szczecin? Ten hotel wygląda ciekawie  [link usunięty]  . Ma saunę suchą i parową, salę fitness, można poddać się zabiegom spa :) Do tego jest w centrum miasta, więc blisko starówki. 

Ukraina. Ciezkie konie wlodzimierskie o duzej masie ciala w cenie zywca 3 zl/kg. Ulokowane w strefie rolno-lesnej sa zwierzetami bardzo silnymi i masywnymi. W odpowiednich cechach budowy nadaja sie doskonale do powolnej pracy pociagowej na drogach twardych. Wzrost do 168cm. Masc kasztanowata, dereszowata, siwa. Charakter spokojny, zywotny, przyjazny. Ma duza zdolnosc adaptacji do zmieniajacych warunkow klimatycznych. W zimie porasta sierscia zimowa, a wiosna zmienia ja na letnia. Szaro-niebieskie rosle gniadosze konie pociagowe zimnokrwiste, goracokrwiste, kuce do produkcji mlodego zywca zrebiat. Rasy ogolnouzytkowe szeroko krzyzowane, siodla, uprzaz do bryczki. Cena do negocjacji lub zamiana na maszyny, sprzet rolniczy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Też warto pomyśleć o tym, aby motywować pracowników, a nie tylko integrować. Tu polecam chociażby pozafinansowe sposoby motywacji, np. http://takeafruit.pl/ owoce w pudełkach, warzywa krojone. Super sprawa. No i poprawia zdrowie pracowników.

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest impreza integracyjna w plenerze, połączona z aktywnością. Może to być paintbal, lub inne rozrywki ruchowe. To lepiej integruje od nudnych wykładów. Trzeba jednak pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego cateringu.  Mogą to być np. potrawy z grilla, czy typowy piknik.  Taką ofertę znajdziesz w  [link usunięty] . Mają także kuchnię mobilną, co może być dodatkową atrakcją. 

Moja firma od bardzo dawna już organizuje  [link usunięty]  najczęściej w hotelu Marina Śniardwy, bo jest tam wszystko co jest potrzebne do zorganizowania takiego eventu. Okolice są piękne do zwiedzania i do wypoczynku, oraz można zorganizować dużo różnych gier i zabaw dla pracowników. Moim zdaniem jest to idealnie stworzone miejsce do tego typu imprez i na pewno tam wrócimy. 

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem są  [link usunięty]  , miałem okazję na takich bywać i mogę w 100 procentach polecić. Pracownicy na takim czymś świetnie się integrują. 

Coś pięknego, w góralskich klimatach i niesamowitym otoczeniu - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php

Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać, ale ogólnie imprezy w góralskich klimatach są wyjątkowe.'

Tym bardziej, że tam zorganizują wam każdą atrakcję, jaką tylko sobie wymyślicie.

Lista jest długo, a o wszystkim decydują wasze oczekiwania ;-) 

Szkolenie a impreza integracyjna to zupełnie co innego. Imprezy integracyjne mają służyć integracji i wspólnej rozrywce, do tego można wymyślić naprawdę wiele ciekawych rozwiązań do tego. Przy http://www.argentum-event.pl/programy-integracyjne.htm na pewno nikt nie będzie się nudził, wszyscy będą się dobrze bawić i miło to wspominać. To ma być rozluźnienie i coś innego niż praca, coś kompletnie z nią niezwiązanego!

Najważniejszym miejscem w integracji pracowników jest znalezienie dobrego miejsca na wyjazd integracyjny. Od siebie mogę wam polecić gościniec http://www.tenczyn.pl  Miejsce to jest świetnie zlokalizowane i specjalizuje się w organizowaniu imprez firmowych.

Najlepsza integracja jest podczas różnego rodzaju zajęć zespołowych, na przykład sportowych. Warto również pomyśleć o jakiejś imprezie na koniec dnia, bo to zawsze łagodzi obyczaje :)

Ja w swojej karierze byłam na różnych wyjściach firmowych - kręgle, firmowy grill, escape room, wyjście do knajpy, gdzie można było coś zjeść i pograć w gry towarzyskie :) Jeżeli masz w miarę młody zespół, to właśnie taka integracja poprzez jakąś zabawę wymagającą interakcji zadziała najlepiej.

Ostatnio dobrą integrację zrobili u mnie w firmie, przyjechała firma  która organizuje pokazy barmańskie , dokładnie ta:  [link usunięty]  i powiem szczerze, że było naprawdę świetnie, każdy spróbował jakiś ciekawych egzotycznych drinków, dodatkowo były różne konkursy  ;) Takie imprezy lubię najbardziej. 

Zielona Polana w Łączkach. Nie ma szans, żebyście gdziekolwiek indziej znaleźli lepsze warunki.

W sensie - taką ofertę, takim kosztem. Tam macie dosłownie wszystko - basen, plażę, kajaki, robią kulig, imprezę przebieraną.

Do tego dochodzi kort, sauna, boiska, opcja paintballa czy nawet lotów balonem.

I jak dla mnie to właśnie tak powinna wyglądać prawdziwa integracja.