Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Integracja pracowników

Recommended Posts

Poproszę, żebyście mi podrzucili jakieś pomysły na świetne spotkanie integracyjne dla pracowników.

Mam problem z wymyśleniem czegoś oryginalnego, a nie chcę kolejnej konferencji czy wyjazdu w góry.

Zatem, jeśli nie góry to może http://www.dolinacharlotty.pl/biznes/konferencje-nad-morzem?

To komfortowy hotel między Ustką a Słupskiem, wyjątkowe miejsce, idealne do organizacji konferencji,

spotkań biznesowych, wyjazdów integracyjnych czy szkoleniowych.

Dwie sale konferencyjne dają możliwość organizacji spotkań nawet do 370 uczestników.

I spa oraz mnóstwo innych atrakcji, dzięki którym na pewno nie będzie tam nudno ani przez moment.

To prawda– wszędzie, gdzie mowa o integracji to głównie chodzi o wyjazdy czy konferencje integracyjne.

A przecież nie tylko w ten sposób ludzie się integrują, a właściwie to nawet w ten sposób może być trudniej, bo atmosfera zwykle jest oficjalna, a wszystko zależy od prowadzących i ich umiejętności przecież.

Może oprócz takich oficjalnych spotkań czy szkoleń, fajnie też jest od czasu do czasu wyjść poza sprawy zawodowe

i zaproponować coś innego: http://krajowy.biz/firma,najlepszaimprezapl, mniej formalnego.

Tym bardziej, że w takiej luźnej atmosferze ludzie naprawdę dużo lepiej się czują.

I zawsze to jest jakiś rodzaj nagrody, gratyfikacji za pracę w formie, którą ludzie chętnie akceptują.