Zaloguj się, aby obserwować  
moosiek

Szkoła języka angielskiego - nauka konwersacji

Recommended Posts

Co sądzicie o takim startupie do nauki języka angielskiego, gdzie uczono by mówienia po angielsku?

Czy taka http://jezykangielskinauka.pl/ ma sens - zapisalibyście się do takiej szkoły?

Ostatnio w pracy mi dano do zrozumienia, że powinnam trochę podszlifować język angielski, bo chcą mi dołożyć trochę obowiązków (między innymi kontakt z klientami zagranicznymi) i się boję, że jak tego nie zrobię, to będę miała kłopoty. Dlatego też myślę, żeby zapisać się do jakiejś dobrej szkoły językowej, żeby nauka poszła w miarę szybko i owocnie. Wstępnie wybrałam Lincoln ( [link usunięty] ), bo słyszałam o tej szkole wiele dobrego, niby ich metody są bardzo skuteczne, a atmosfera nauki świetna. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie.

Ja chętnie, moja przygoda z prywatnymi lekcjami nie skończyła się dobrze, więc z chęcią porównałbym doświadczenia z korepetycji do tych w szkole językowej. Zresztą, teraz każdy musi znać angielski, więc myślę, że szkoła jest dobrym pomysłem

W zasadzie w każdej szkole językowej stawia się nacisk na naukę mówienia. Pytanie w której szkole będziecie mieli możliwość porozmawiania z native speakerem. Jest to bardzo ważne ponieważ dzieki temu można podszkolić się z akcentu ( mi osobiście akcent angielski przynosił największe trudności w nauce angielskiego).

Dobre kursy prowadzi szkoła Empik:

https://empikschool.com/

Gdzie aktualnie chodzę. Przyznam, że trafił mi się bardzo wymagający nauczyciel, ale to mozę i dobrze ( więcej się nauczę ;)). 

A sprawdzaliście szkołę 123 way? Jeśli nie, to koniecznie sprawdźcie. Mi się u nich bardzo podoba to, że właśnie przede wszystkim uczą posługiwania się praktycznym jezykiem. Podchodzą do tematu w zdrowy sposób, bo przecież ważniejsze jest to, by porozmawiać z obcokrajowcem, niż idealnie posługiwać się gramatyką. W http://www.123way.pl/wynajem-sal  możecie sprawdzić dokładnie na czym polegają ich kursy. 

jak najbardziej fajny pomysł :) teraz znajomość języków to absolutna podstawa. Od siebie jeszcze poradzę, że warto pomyśleć np. o aplikacji na telefon dla uczniów szkoły (np. z promocjami, jakimiś dodatkowymi zadaniami czy chociażby że zmiana godziny zajęć będzie). Zgłoś się z tym do Billennium – na pewno razem wymyślici jakieś fajne rozwiązanie :)

W Toruniu jakiś czas temu pojawiło się stowarzyszenie przy Toruńskim Stowarzyszeniu Ognisko Sportu Niepełnosprawnych Alfa Sport Toruń, które działa na rzecz  [link usunięty] . Jest tam chyba też szkoła ,dają kursy,  bardzo fajna inicjatywa. 

Wystarczy znaleźć dobrą szkołę językową, która nauczy nas swobodnego rozmawiania po angielsku. Osobiście mogę wam polecić http://www.kredkowski.pl Szkoła ta ma świetne podejście do nauki języka. Wszystkiego mnie nauczyli.

Jeżeli rozglądacie się za porządną szkołą języka angielskiego to polecam wam wybrać się do http://kam-an.edu.pl/ Tam wszystkiego mnie nauczyli. Szkoła ta znajduje się w Podkowie Leśnej pod Warszawą, zaraz obok stacji WKD.

Każdy powinien znać w obecnych czasach angielski, więc założenie szkoły angielskiego to całkiem niezły pomysł. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://wamax-druk.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem druku dla instytucji oświatowych i są w tym bardzo dobrzy.

Bardzo dobrą szkołą językową, która kładzie nacisk na poprawność językową w mowie i piśmie jest szkoła szkolajezykowaczechowice.pl, która znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach. Dzięki kursowi tam odbytemu nie mam już problemów w prowadzeniu konwersacji w języku angielskim. Dodatkową zaletą tej szkoły jest możliwość wyboru pomiędzy kursami grupowymi a indywidualnymi. Wiadomo że nie każdy czuje się dobrze w dużej grupie i lepiej idzie mu nauka indywidualna.

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl pomaga firmom, które zanjdują się w spirali długów, na skraju bankructwa i utraciły płynnośc finansową. Pomagamy chronić przed wierzycielami, pośredniczymy w znalezieniu kontrahenta gotowego przejąć Twoją zadłużoną spółkę. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to grupa ekspertów, która zgodnie z literą prawa pomoże znaleźć skuteczną i realną pomoc tym, którym windykatorzy nie dają żyć i nękają wizytami, telefonami oraz wezwaniami do zapłaty. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zabezpiecza swoich klientów przed problemami związanymi ze spłatą długów i ich konsekwencjami. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl chroni majątek osobisty prezesa i członków zarządu. Obsługujemy spółki zadłużone u kontrahentów, w ZUS i US. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl ma bogate doświadsczenie w prowadzeniu trudnych typu spraw i gwarantuje pomyślne rozwiązanie kłopotliwej sytaucji. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to rozwiązanie Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu.