Zaloguj się, aby obserwować  
Mariolka

Jeśli nie kredyt bez zdolności kredytowej, to co ?

Recommended Posts

Mam w rodzinie przypadek osoby pracującej okresowo za granicą. Niestety jest to praca bez oficjalnego zatrudnienia - zatem nie ma żadnych zaświadczeń o dochodach. Osoba ta otrzymała w spadku mieszkanie po babci, które trzeba wyremontować. Minimalna kwota na remont to 50 tys zł. I właśnie zaistniała potrzeba pożyczenia tej kasy. Pierwsze trzy banki do jakich poszła oczywiście odmówiły, bo dla nich jest bezrobotna, bez zdolności kredytowej. Porady z netu m.in. z tej strony : [link usunięty] także nie przyniosły pozytywnych rezultatów.

Może ktoś z was miał podobny przypadek i udało mu się otrzymać pożyczkę lub kredyt ? Gdzie ? I na jakich warunkach ?

Sądzę, że wchodzi w rachubę nawet pożyczka pod zastaw - byle by w zaufanej firmie.

Może spróbuj wziąć jakąś szybką pożyczkę przez internet? Tutaj http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet widziałam porównywarkę takich pożyczek. Pożyczają w kilka minut nawet do 10 tyś. zł. Myślę, że to dobry początek.

Samemu trudno jest wybrać ofertę kredytową, bo obecnie na rynku jest tyle produktów finansowych, tyle możliwości, że można zgłupieć. Sama miałam podobny problem, co więcej pracując na umowy o dzieło moja zdolność kredytowa była wątpliwa dla większości banków. Brak zdolności kredytowej to częsta przeszkoda w uzyskaniu dodatkowych pieniędzy dla takich osób jak ja. Moim zdaniem warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym doradcą typu [link usunięty] szczególnie jeżeli zależy nam na czasie, z tym że trzeba wiedzieć komu powierzyć swoje sprawy, mi się poszczęściło.

Kurcze no nie ciekawa sytuacja. Ja myślałam, że u mnie jest tak samo. Jednak spawdziłam swoją zdolność kredytową na  [link usunięty]  i okazało się, że jednak mogę wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie.

Jak brałam https://kredyty-samochodowe.centrumfinansowe.pl/ to sugerowałam się porównywarką finansową, to dobre źródło informacji. Obecnie jest wiele ofert kredytowych na różnych warunkach, także jak się dobrze poszuka, to można znaleźć kredyt, nawet bez odpowiedniej zdolności kredytowej, tak mi się wydaje.

Jeśli jest problem z uzyskaniem kredytu to warto podpytać doradców o możliwość dostania pożyczki :  [link usunięty] . Doradca powie o wszystkich możliwościach jakie Ci przysługują i jakie warunki trzeba spełnić. Brak kredytu to jeszcze nie jest tragedia. Obecnie jest bardzo dużo różnych innych możliwości, z których można skorzystać. A dzięki temu, że konkurencja w świecie finansów jest tak duża, to warunki spłaty pożyczek stają się bardzo korzystne i oprocentowanie wcale nie jest wysokie. A skoro są takie możliwości to warto z nich skorzystać.

Nie wiem, czy wiesz, ale istnieją też różne sposoby na podniesienie zdolności kredytowej. W artykule https://hipoteka360.pl/jak-poprawic-zdolnosc-kredytowa znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Warto poczytać - może akurat pomoże Ci to w uzyskaniu poważnego kredytu i będziesz zadowolony.

Nowa, sprawdzona oferta ciekawych pożyczek na [link usunięty] z pewnością spodoba się osobom poszukującym możliwości pożyczenia większej gotówki. Pożyczki udzielane są na korzystnych warunkach. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania żadnych dokumentów potwierdzających dochody – wystarczy dowód osobisty oraz czyste konto w bazach dłużników. Nowe pożyczki to dobra oferta i wysoka przyznawalność.

Nie zapominaj, że spłacając kredyt masz szanse na zwrot prowizji bankowej, wszystko co musisz wiedzieć na ten temat przeczytasz na stronie firmy zajmującej się odzyskiwaniem takich pieniędzy http://zwrotyprowizji.pl/

Sama zdolność kredytowa to nie wszystko. Aby dostać kredyt trzeba mieć jeszcze wkład własny. Jest to minimum 20%. Nie każdy dysponuje taką kwotą, ale banki dopuszczają inne formy takiej wpłaty. Opisano je dokładnie w tym artykule http://www.hipotekakredyt.pl/wklad-wlasny-co-mozna-przeznaczyc-na-wklad-wlasny-przy-kredycie-hipotecznym/ Jeśli któraś z wymienionych opcji jest dla was osiągalna i możliwa, wówczas możecie zacząć starać się o kredyt na wybrany cel.

Jeśli nie kredyt, to weź szybką pożyczkę w sprintmoney.pl . Wszystko odbywa się przez internet i jest bardzo proste. Tylko pięć kroków dzieli Cię od zastrzyku gotówki. Sama korzystałam i mogę szczerze polecić.

skontaktuj się z doradcami z Bold Invest tel.  799 066 044 , oni mogą pomóc z tą zdolnością kredytową , albo uda się znaleźć jakieś inne optymalne rozwiązanie. Jak dla mnie to najlepsi spece od kredytów